L'Oreal Paris, Infallible Concealer ( Korektor do twarzy)

L'Oreal Paris, Infallible Concealer ( Korektor do twarzy)

Pojemność 5,5 ml

Korektor doskonale maskuje cienie i kryje niedoskonałości oraz zapobiega ich ponownemu pojawianiu się. Wszystko to dzięki wysokiemu stężeniu pigmentów i opatentowanej formule Pro-Resistum. Dzięki swej wyjątkowej konsystencji idealnie się rozprowadza , nie pozostawiając śladów.

Cena: 35zł / 5,5ml

/m/

Ulubiony

Posiadam kolor 02. Jest to korektor w sztyfcie, wysuwa się jak pomadka. Opakowanie solidne, zatyczka sama się nie zsuwa. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości, a nawet wysusza krostki. W stopniu wystarczającym maskuje cienie pod oczami. Ładnie stapia się z cerą. Ma dość miękką konsystencję, więc bezproblemowo rozprowadza się. Nie roluje się i nie zbiera się w załamaniach, nawet po wielu godzinach. Jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

mocno średni

Na pewno nie dla osób z problemem dużych i ciemnych sińców (w tym dla mnie). Maskuje je bardzo delikatnie. Plus za to, że nie "waży" się i nawet po całym dniu pozostaje tam, gdzie był nałożony (a nie zwałkowany w zmarszczkach). Poza tym ma dobrą konsystencję- dość matową, ale nie suchą. Efekt- nie świeci się dodatkowo podkreślajac podkówki i nie wysusza delikatnej skóry wokół oczu.
Ale krycie- naprawdę zbyt delikatne.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

No, No

Jestem pozytywnie zaskoczona tym korektorem, bo wcześniej używałam korektora pod oczy z loreala i okazał się totalną beznadzieją. Natomiast ten korektor radzi sobie z wypryskami, podrażnieniami. Dobrałam kolor idealny do koloru podkładu z zupełnie innej firmy.
Naprawdę wart wypróbowania. Nie zapycha porów, w końcu stosujemy go punktowo, a nie na całą buzię, ale mimo wszystko nie robi nic złego z cerą. Kupiłam go za 28 zł.
Polecam.

Używam tego produktu od: grudnia

Sprawdza się przy sińcach!

Ja używam odcienia 02. Bardzo fajnie kryje cienie pod oczami, aczkolwiek umiejętnie trzeba go stosować, gdyż może wysuszyć delikatną skórę pod oczami. Ja stosuje go z innym korektorem o nieco tłustszej konsystencji mieszając je razem i uzyskuje fajny efekt, kryje bardzo dobrze nawet ogromne sińce pod oczami, którymi natura nie omieszkała mnie obdarzyć :P Długo szukałam wśród różnych korektorów, z racji obsesji na punkcie sińców, aż trafiłam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

BARDZO DOBRY KOREKTOR !

Bardzo dobry produkt. Dobrze kryje niedoskonałości, dobrze się rozprowadza. Do tego nie powoduje uczulenia, nie zapycha. Kolory wyglądają w miarę naturalnie. Najlepszy efekt daje nałożony na podkład. Można używać również sam korektor, ale w dobrze dobranym odcieniu. Jest też dosyć trwały. Pod oczy wybrałabym jednak coś bardziej płynnego...

Używam tego produktu od: 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

moze byc

korektor niestety uwydatnia suche skorki, zmienia kolor po jakims czasie i wyglada bardzo nienaturalnie. jednak byc moze mam za sucha skore zeby go uzywac.. ale w polaczeniu z podkladem musze przyznac ze wygladal calkiem niezle. nie jest jednak tym czego szukalamUżywam tego produktu od:pol roku

wg mnie jest OK

szczerze to mam pare niedoskonalosci do ukrycia i ten korektor swietnie mi sie sprawdza,uzywam koloru 01 vanilla bo mam bardzo jasna skore, dolaczywszy do tego podklad i puder tej samej marki naprawde efekt jest bardzo bardzo dobry. nie mam zadnych zastrzezen i polecam

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczynam pierwsze

taki sobie

Zalety tego korektora to:
+ dobre krycie,
+ przyzwoita trwałość,
+ duży wybór kolorów.
Jednak bez wad się nie obyło:
- absolutnie nie nadaje się do krycia cieni pod oczami, bowiem uwydatnia wszystkie zmarszczki, nawet takie o których istnieniu nie miało się pojęcia, można wtedy dostać szoku :-)
- podkreśla suche skórki,
- po przypudrowaniu, w miejscu tuszowania niedoskonałości widać suchą "skorupkę",
- słabe opakowanie, mi po paru dniach noszenia w torebce przezroczysta część ułamała się.
Reasumując, korektor raczej przeciętny, zdecydowanie wolę korektory w płynie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Fajny, długotrwały.

Zdecydowanie bardzo przyzwoity korektor. Nakładam go głównie na drobne niedoskonałości takie jak np. krostki. Zdarzają mi się od czasu do czasu, więc gdy nie potrzebuje, to w ogóle nie używam korektora. Mam jasną karnacje i na niej mój odcień 04 Golden Beige zachowuje się całkiem w porządku tzn. nie jest zbyt widoczny. Zatuszowuje co ma zatuszować ;) ale denerwuje mnie w nim aplikacja- dosyć gruby sztyft, którym czasami trudno precyzyjnie pokryć niedoskonałość. Jest też bardzo długotrwały, nie ściera się tak łatwo chociaż przy demakijażu nie ma problemu. No i jest bardzo wydajny...nie wiem czy kiedykolwiek w życiu go skończe przy moim używaniu "raz za czas" ;) Ale generalnie polecam.

Używam tego produktu od:1 roku

Dobry produkt

Polecam,bo:
- duzy wybór kolorów
-trwały
- nie wysusza za nadto skóry

Jednak nie KWC ponieważ jest jednak widoczny na twarzy. I tak jest najlepszy z tych które do tej pory miałam, ale cieszę się, że nie mam aż tak wielu "rzeczy" do ukrycia, bo wtedy nie wyglądałabym naturalnie.

Polecam, bo może po prostu muszę nabrać wprawy w nakładaniu

Używam tego produktu od: 2 tyg

Bardzo dobry!

Korektor ten bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości na twarzy i co jak dla mnie bardzo ważne na dłuugo (większość korektorów niestety bardzo szybko ściera mi sie:/) Ma wygodne i poręczne opakowanie. Jedynym minusem jest jak dla mnie wydajność Mam wrażenie ze nie na długo mi starczy. Mimo wszytko jest to jak na razie najlepszy korektor jaki do tej pory miałam:)

Nie wiem czy go jeszcze kupię bo lubie testować nowe rzeczy , ale i tak gorąco go polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąc