La Roche-Posay, Substiane (Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy)

La Roche-Posay, Substiane (Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy)

Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy każdego dnia przywraca skórze dojrzałej substancję budulcową, aby wymodelować rysy twarzy. Skóra jest jędrniejsza, gładsza bardziej sprężysta i napięta, ma mniej zmarszczek. Zawiera innowację naukową dla skóry dojrzałej Pro - Xylane w dermatologicznym stężeniu 5%, która łączy skórę dojrzałą z żywą tkanką, pomagając jej odbudować własną substancję budulcową.

Skład: aqua, glycerin, butyrospermum parkii / shea butter, cyclohexasiloxane, prunus armeniaca / apricot kernel oil, pentaerythrityl tetraethylhexanoate, isohexadecane, zea mays / corn starch, silica, hydroxypropyl tetrahydropyrantriol, cera alba / beeswax, stearic acid, dimethicone, palmitic acid, PEG-100 stearate, glyceryl Stearate, Propylene Glycol, PEG-20 Stearate, bis-PEG-18 methyl ether dimethyl silane, stearyl alcohol, glycine soja / soybean oil, dimethiconol, sodium hydoxide, arginine PCA, serine, disodium EDTA, polysorbate 80, myristic acid, acrylamide / sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, tocopherol, PEG-4, PEG-4 dilaurate, PEG-4 laurate, sorbitan oleate, citric acid, capryl glycol / caprylyl glycol, methylparaben, butylparaben, iodopropynylbutylcarbamate, parfum (fragrance).

Cena: ok. 100zł / 40ml
/m/

Absolutny HICIOR!

Tak , Tak zakupie go ponownie bo jest swietny!
Oceniam wersje na noc bez filtrow.
Konsystencja-lekkiego masla , nieco ciezka ale idealnie sie naklada i momentalnie wchlania. Tak jak napisala inna recenzentka -odzywia on twarz a nie poduszke-zgadzam sie w 100%.
Moja twarz go uwielbia i kazdego ranka budze sie wypoczeta z ukojona i odzywiona cera!
Rzeczywiscie dziala przeciwzmarszczkowo. U mnie sie sprawdza ,rysy twarzy sa wygladzone-nie oczekuje przeciez skalpela w tubce! ;)
Prawie zapomnialam o najwazniejszym! Nie zapycha wrecz przeciwnie. Jesli pojawi sie jakis pryszcz przez noc z nim walczy by rano bezmala go wyeliminowac!!!
Ma 3 male minusy, ktore jednak postanowilam tolerowac :D :
-ciezko go wydostac z tubki-ale to oczywiste bo jest gesty
-zapach-hmm niby delikatny jakby cytrynowy jednak troche chemiczny ...na szczescie szybko znika
-jest malo wydajny -i znowu sprawa jest oczywista winna jest gesta konsystencja
Pomimo tego jestem bardzo zadowolona i w duecie z Effaclar jest nie do pobicia przez konkurencje!
Polecam!!!!

Popsuję statystyki

Miałam wersję na noc. Obecnie używam wersji na dzień.

Oba kremy mają zapach silikonu do uszczelniania umywalek, tylko ten na dzień trochę mniej intensywny.

Nie zauważyłam żadnego działania przeciwzmarszczkowego.

Krem na noc ma masakrycznie małą wydajność, a dodam, że zawsze męczę kremy kilka miesięcy, aż czasem mam ich już dość.

Krem na dzień wałkuje się i schodzi jeśli potrze się twarz ręką. Pierwszy raz widzę coś takiego. I nie chodzi u o jakieś mocne tarcie. Dzieje się tak nawet wtedy kiedy odrobinę cienia do powiek osypie mi się na policzek i próbuję go lekko strzepnąć ręką! Mam pełno wałków kremu na twarzy, które nie wiadomo jak usunąć, bo wałkują się kolejne warstwy!

Cena jak za zboże.

Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: Na noc już nie używam, na dzień od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Używam wersji bez filtrów,na noc.Krem bardzo dobrze i dość szybko się wchłania,pozostawiając cieniutką ochronną warstewkę,która w niczym nie przeszkadza.Rano cera jest gładka,nawilżona,rozświetlona,o wyrównanym kolorycie.Mam cerę tłustą,okresowo przesuszoną,ten krem nie obciąża jej,nie zatyka porów,nie powoduje powstawania zaskórników.Zapach,hmm,bardzo delikatny,przyjemny,szybko się ulatnia.Konsystencja gęsta,maślana a jednocześnie krem nie jest ciężki i tłusty.Jednym słowem,przyzwoity krem za przyzwoitą cenę,na pewno do niego wrócę,może do wersji do skóry bardzo suchej???

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry krem przeciwzmarszkowy

Używam wersji z filtrem spf 15.
Krem ten posiada jedną wadę: okropny mdły zapach... I same zalety: po dwóch miesiącach codziennego stosowania moja twarz wypiękniała, pory są znacznie mniej widoczne, cera rozświetlona bez zbędnego połysku, nawilżona, bardzo delikatna w dotyku, napięta, zmarszki zredukowane. Krem nie zapycha, nie powoduje powstawania zaskórniaków. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 2 msc

W zauważalny sposób poprawia jakość skóry

Krem o konsystencji i kolorze smalcu i lekko smalcowatym mdłym zapachu. Gęsty , ciężki, wydaje sie tłusty. Trudno się wchłania więc stosuję tylko na noc.
\\n
\\nJuz po drugim użyciu zauważyłam ładniejszą skórę twarzy, jakby lekko rozświetloną , o wyrównanym kolorycie , zwartą. Mam dojrzałą skórę , walczę z grawitacją. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam wypełnienie zmarszczek od środka, satynowo gładszą , uelastycznioną , sprężystą skórę.
\\n
\\nTen krem działa skutecznie z efektem widocznie wygładzonej i napiętej skóry.
\\n
\\nRano po zmyciu twarzy zelem skóra nie jest tak wysuszona jak to zwykle bywało.
\\nOdbieram ten krem jako cieżki więc obwaiam sie, ze co tłustsze cery moze zapchać.
\\nNie podoba mi się opakowanie w formie tubki wole słoiczek. Przy koncówce ciezko wydobyć resztki, trzeba tubę przeciąć .

Zostaje ze mna na stale, narazie nie znalazlam lepszego.

Bardzo dobry krem na noc jak i na dzien, uzywam wersji bez filtra i na mojej mieszanej cerze wchlania sie szybko i nie swieci sie pod makijazem nawet po wielu godzinach. Nie zapycha porow.

Ladnie zwezil pory i wygladzil skore. Przebarwienia po tradziku duzo mniej widoczne.

Nie zanotowalam spektakularnego zaniku zmarszczek.

Zdecydowane ujedrnienie i poprawa owalu.

Przystepna cena, wydajny.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 x 40ml tubki

Rewelacja!

Używałam wersji na dzień z filtrem i na noc bez filtra. Wersja bez filtra wydaje się nieco bardziej tłusta, ale nic a nic nie zapycha i nie powoduje przetluszczania się mojej tłustej skóry! Krem jest rewelacyjny, delikatny dla naczynek, wyraźnie wygładza zmarszczki! i powoduje, że skóra jest zdecydowanie bardziej zwarta. Delikatny zapach średnio mi odpowiada, ale można przeżyć, ładnie się wchłania, chociaż zostawia lekki film, ale na noc mi to nie przeszkadza. Nie podrażnia oczu, a stosowałam go pod oczy i na powieki! Jestem zachwycona i na pewno kupię go ponownie. To jeden z najlepszych kremów, jakiego kiedykolwiek używałam!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetny na noc

nakładany na noc - działa cuda. krem jest doskonały, bez niepotrzebnego zapachu, ma przyjemną konsystencje i świetnie wygląda na buzi. odpowiednio zajmuje się drobnymi zmarszczkami (szczególnie na czole).

jest to jeden z lepszych produktów w swojej kategorii. nigdy nie spodziewałabym się po Roche Posay takich efektów, a ten krem naprawdę działa.

na drugi dzień skóra jest przyjemna w dotyku i delikatnie nawilżona. sama przyjemność.

wg mnie krem nie nadaje się na dzień - skóra za bardzo się błyszczy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

jestem na tak

szukałam kremu, który będzie nawilżał, odżywiał, i zadziała na pierwsze zmarszczki.
I znalzłam.

Używam tego kremu na noc, ponieważ stosunkowo długo się wchłania i pozostawia lekko błyszczący filtr na twarzy - ale może na innych cerach nie ma tego efektu.

Duży plus za działanie - skóra jest wygładzona, nawilżona, co do efektu przeciwzmarszczkowego - no cóż :) jeszcze poczekam z oceną.
Kolejny plus za cenę, zapach i praktyczne opakowanie.
Dla mnie ok!

Używam tego produktu od:tygodnia