The Body Shop, Tea Tree Oil, Face Mask (Oczyszczająca maseczka do twarzy)

The Body Shop, Tea Tree Oil, Face Mask (Oczyszczająca maseczka do twarzy)

Głęboko oczyszczająca maska, oparta na glince, wygładza skóre, sprawia że cera się mniej przetłuszcza i świeci. Pozostawia po sobie uczucie świezości i oczyszczenia. Może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu.

Skład: Aqua (Water) (Solvent/Diluent), Kaolin (Absorbent), Glycerin (Humectant), Cetearyl Alcohol (Emulsifier), Myristyl Myristate (Emollient), Octyl Palmitate (Emollient), Glyceryl Stearate (Emulsifier), PEG-100 Stearate (Surfactant), C12-15 Alkyl Benzoate (Emulsifier), Cyclomethicone (Emollient), Melaleuca alternifolia (Tea Tree Oil) (Natural Additive), Benzyl Alcohol (Preservative), Methylparaben (Preservative), Propylparaben (Preservative), Disodium EDTA (Chelating Agent), CI 77891 (Colour), CI 77289 (Colour), CI 77492 (Colour).

Cena: 6GBP / 100ml
/m/

Dość przyjemna

Nie nadaje się dla osób z ostrym trądzikiem, ale mniejsze zmiany potrafi załagodzić.

ZALETY:
- pozostawia przyjemne orzeźwiające uczucie na skórze
- delikatnie oczyśzcza
- nie podrażnia
- wygodne opakowanie

WADY:
- cena

Używam tego produktu od: 2013 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Lubię ją

Maseczka jest naprawdę dobra. Moja skóra ją lubi, zaskórniki stają się mniejsze i pozytywnie ściąga skórę i ją oczyszcza,
Ma intensywny zapach, ale to plus bo działa jak aromaterapia. Sprawdza się bo właśnie skończyłam drugie opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobra maseczka

Całkiem niezła maseczka, opłaca się kupić ją w promocji

plusy:
+ oczyszczenie
+ odświeżenie
+ nie ściąga skóy
+ dobra konsystencja
+ łatwo się zmywa
+ opakowanie
+ wydajność

minusy
+ cena
+ zapach (do przyzwyczajenia ;))

może kiedyś do niej wrócę, teraz pora na inne kosmetyki, które czekają w kolejce

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

małe efekty

Maseczka jest wydajna, o ładnym, świeżym zapachu i fajnej konsystencji która sprawdza sie przy nakładniu bo przy zmywaniu to już gorzej. Masezka jst bardzo przyjemna ale u mnie nie dziala. Efekty jakie pozostawia sa nie adekwatne do ceny!!! Odświeża ciut cere(tak jak po myciu twarzy żelem), cera wydaje się taka świeża(pewnie przez olejek herbaciany) ale maseczka niezbyt dobrze ją oczyszcza nawet przy reguralnym stosowaniu nie zauważyłam poprawy cery. Na trądzik u mnie też nie działała. Miło mi się jej używało ale co z tego jak w niczym mi ona nie pomogła? Może to kwestia cery i trzeba spróbować na własnej cerze, u mnie nie działa.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

buzia oczyszczona i zadowolona

Polecam do skóry mieszanej z tendencją do napinania. Maska spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ciągle poszukiwałam kosmetyku, który jednocześnie oczyszcza skórę i nie napina jej. Stosuję ją sporadycznie: raz w tygodniu, gdyż jest dosyć mocna, a jej działanie utrzymuje się na długo. W związku z tym raz na tydzień funduję sobie mocne oczyszczanie twarzy. Faktycznie po zmyciu maski twarz jest trochę zaczerwieniona, ale trwa to tylko chwilę, podobnie jak po peelingu. Najlepiej robić oczyszczanie na noc, wtedy skóra ma szansę się zregenerować i rano budzimy się z oczyszczoną i zadowoloną buźką:
+ dobrze oczyszcza
+ pielęgnuje i nawilża
+ nie napina skóry
+ wydajna
+ wygodna w uzyciu (opakowanie)
+ dobrze się rozprowadza i dosyć szybko zasycha

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

świeżość

Po użyciu, skóra jest odświeżona i sprawia wrażenie naprawdę czystej. Zwłaszcza latem, stosowanie jej było przyjemne, gdyż delikatnie chłodzi skórę.

Trudno jest ocenić działanie maski, gdyż razem z nią używałam różnych innych produktów, ale wydaje mi się, że pomogła oczyścić moją skórę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 100ml

nie jest zła ... ale znam lepsze

Uwielbiam maseczki, uwielbiam zapach drzewa herbacianego (zostało mi to po kosmetykach iwostin purritin :)), więc musiałam zakupić tę maskę.

Zakupiłam ją za 5 funtów na bezcłówce za opakowanie 100 ml, więc po bardzo atrakcyjnej cenie.

Maseczka dobrze się rozprowadza, lekko szczypie po nałożeniu, a do tego przyjemnie odświeża a jej zapach mnie relaksuje :) do tego łatwo się zmywa.

Po zmyciu twarz, owszem, miałam oczyszczona i matową ale w bonusie dostałam zaczerwienienie. Niby nie jest mocna - bo nie oczyszczała dogłębnie i super mocno, ale troszkę mnie podrażniała.

Nie wiem czy zakupie ją ponownie, bo lubie testować nowe maseczki, poza tym mam kilka ulubionych. To, że mnie podrażniała nie dyskwalifikuje jej, ale to, że nie była bardzo oczyszczająca (oczekuję efektów podobnych do masek clinique).

Jednak fankom maseczek polecam, fajne doświadczenie :) może komus podpasuje na 100 %. Ja nie żałuję, że wypróbowałam, mimo wszystko była ok.

Używam tego produktu od: użtywałam ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opak. 100 ml

Bardzo dobra

Jak juz pisalam przy mojej tlustej skorze walka z ewentualnym tradzikowym najezdzca i rozszerzonymi porami to codziennosc :/ Maski uzywam prawie codziennie, raczej olewam fakt, ze powinna byc stosowana 2-3 razy w tygodniu ;) Trzymam 10-15 minut zmywam i nakladam rozne kremy. Nic mnie nie szczypie, nie podraznia, skora jest matowa i wygladzona. Czego chciec wiecej? Ostatnio uzywalam maski Kiehl\'s, ktora jest drozsza i w mojej ocenia podraznia skore. Plusem jest to, ze w masce body shop jest olejek tamanu, ktory bardzo sluzy skorze z zaskornikami. Generalnie polecam cala serie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

nie tego się spodziewałam

Maseczkę używałam kilka razy i nie należy ona do moich ulubionych. Maseczka ma kremową konsystencję. Łatwo się rozprowadza. Jest bardzo wydajna. Nie podrażnia. Po zmyciu twarz jest miła w dotyku, zmatowiona. Niestety za mało oczyszcza i nie likwiduje krostek a tego chyba najbardziej od niej oczekiwałam. Kolejnym minusem jest to że jak zostawię ją 2 -3 minuty dłużej na twarzy to zasycha i bardzo ciężko jest ją zmyć. Wtedy moja buzia jest lekko zaczerwieniona.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

świetna

Maseczka naprawdę działa. Wygładza, rozjaśnia, widocznie oczyszcza. Cera jest odświeżona, wydziela mniej sebum, tworzy się mniej niespodzianek. Ściąga rozszerzone pory. Oczywiście zawsze przed maseczką robię peeling aby wzmocnić jej działanie. Plus za wygodne opakowanie. Cena jest niestety dość wysoka, ale w końcu płacimy za jakość.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nie warta swojej ceny

Ta maseczka działa po prostu słabo. Mam skórę zanieczyszczoną, mieszaną, z dużą skłonnością to powstawania wągrów. Pomimo wykonania peelingu przed użyciem maseczki, efektów prawie nie było - niektóre pory się oczyściły, ale te największe i najbardziej zanieczyszczone pozostały tak jak były. Jedynym plusem tej maseczki jest to, że faktycznie pozostawiła skórę dość gładką i jaśniejsza. Ale nie to miało być jej głównym zadaniem :/
Zapach intensywny, maska powoduje lekkie pieczenie i uczucie ściągnięcia (które przemija wraz z nałożeniem kremu silnie nawilżającego), z pewnością nie nadaje się do skóry suchej lub wrażliwej. Mnie kosztowała 10 euro i niestety uważam, że nie były to dobrze zainwestowane pieniądze...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Widzę efekty

Maseczka jest przyjemna w użyciu, ma śmieszny kolor i mocny zapach, ale nie uczuliła mnie na szczęście, przy regularnym stosowaniu (nie zawsze się udaje) widoczne są efekty - cera jest miła w dotyku, gładziutka i mniej jest niespodzianek.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno