Ichem, Euphrasiae, Żel świetlikowy pod oczy i na powieki

Ichem, Euphrasiae, Żel świetlikowy pod oczy i na powieki

Doskonały preparat stosowany w rozmaitych niedomaganiach oczu. Lecznicze własności ziela świetlika wykorzystuje się przy zapaleniu spojówek oraz brzegów i skóry powiek, jęczmieniu, zmęczeniu wzroku. Doskonale łagodzi zmęczenie wzroku po długim oglądaniu telewizji, czytaniu w złym świetle, po długotrwałym prowadzeniu samochodu szczególnie w nocy. Preparat wygładza skórę wokół oczu, łagodzi lekkie podrażnienia i zaczerwienienia, zmniejsza obrzęki. Działa odprężająco i kojąco na obolałe i piekące powieki. Żel można stosować bez ograniczeń zawsze wtedy, gdy pojawi się uczucie dyskomfortu, nadaje się pod makijaż. Żel wskazany szczególnie dla tych, którzy dużo piszą, czytają, pracują przy komputerze i mają zmęczone, wrażliwe oczy skłonne do zmęczenia i łzawienia.

Cena: 3,50zł / 15ml
/bw/

przynosi ulgę powiekom

Plusy:
+ niska cena - tani jak barszcz, kosztuje niespełna 4 zł
+ wygodne opakowanie
+ bardzo delikatny, nie drażniący zapach
+ łatwo się rozsmarowuje
+ błyskawicznie się wchłania
+ przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym powiekom - miałam problem z piekącą i podrażnioną skórą powiek, czasami oczy łzawiły, dużo czasu spędzam przed komputerem (ah, ten Wizaż) natomiast kiedy zaczęłam używać żelu mój problem zniknął jak ręką odjął!
Cienie pod powiekami zmniejszyły się, żel działa na nie jak gąbka - "wchłania je" i rozjaśnia.
+ wygładza powieki, skóra przestaje być szorstka i sucha jak papier
+ baaaaardzo bardzo wydajny
+ bezpieczny dla alergików

Myślę, że jest to kosmetyk naprawdę udany i wart zachodu! Absolutny KWC w dodatku za symboliczną kwotę. Naturalny, nie podrażnia jak niektóre specyfiki pod oczy, ma dobrą konsystencję, łatwo się rozsmarowuje, wchłania się błyskawicznie i bez najmniejszych problemów. Przede wszystkim działa jak kojący kompres na zmęczone, opuchnięte powieki, rozjaśnia cienie. Zasługuje na 5 gwiazdek, nie mam zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: miesiąc, może 2

mnie nie zachwycił...

Naczytałam się o nim pozytywnych opinii, a do tego skusiła mnie niska cena no i kupiłam.
Nie wiem dlaczego ja nie mogę podzielić zachwytów innych Wizażanek. Wg mnie ten żel nic nie daje.
Nie zauważyłam żeby oczy po jego zastosowaniu były jakieś mniej zmęczone i mniej opuchnięte.
Do tego ta żelowata, lepka konsystencja sprawia, że używanie go nie jest przyjemnością. Wstając rano i myjąc twarz czuję taką oślizgłą warstewkę na powiekach. Ale pomijając ten fakt, bo tak na prawdę nie byłby to dla mnie jakiś wielki minus, gdybym tylko widziała że żel rzeczywiście jakoś działa, byłabym w stanie to przeboleć i stosować go mimo tych wad.
Ale niestety nie zauważyłam żadnych zmian - ani na lepsze ani na gorsze - więc niestety do niego nie wrócę.
Używam tego produktu od: 9 mies.

młodsze spojrzenie

Skuszona niską ceną w Rossmanie ,kupiłam ten żel z nadziejąże przyniesie ulgę moim wiecznie zmęczonym oczom ,bardzo duzo pracuję przy komputerze,co za tym idzie moje powieki są często opuchnięte .Żel jest naprawdę dobry,wydajny ,tzrymany w lodowce poteguje uczucie chlodu i natychmiast przynosi ukojenie.Nie zauważyłam aby likwidował cienie pod oczami ,może dlatego że za krótko go stosuję,radzi sobie natomiast z
oznakami zmęczenia
opuchnietymi powiekami
oraz delikatnie wygładza zmarszczki wokól oczu ,ale zaznaczam że te spowodowane zmęczeniem
produkt bardzo dobry,polecany osoba w kazdym wieku

Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań:zużywam 1

polecam

Polecam, fajny żel na zmeczone oczy. Cena niezauważalna... Flos lek troszkę bardziej mi się podoba dlatego 4 a nie 5 *. Troszke kleją mi się po nim powieki ale jak już dobrze wsiąknie jest ok.

Używam tego produktu od:jakiś czas

ratunek

Czytając parę razy o dobroczynnym działaniu świetlika już od pewnego czasu zamierzałam się z kupnem jakiegoś żelu czy kremu pod oczy z nim. Na ten żel natknęłam się zupełnie przypadkowo w Rossmanie, kupiłam od razu, bo cena malutka. Jestem zadowolona, działa jak kompres na zmęczone oczy (bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem) i pomaga z lekkimi opuchliznami od niedospania pod oczami. jest bardzo wydajny. Jego minusem jest jednak to, że nie nadaje się pod podkład, który nałożony na żel zaczyna się trochę rolować.

pomocny

Używałam go już jakieś 5 lat temu (a może i wcześniej), ale pozostawił pozytywne wspomnienie. Koi podrażnione oczy, działa jak dobry kompres i to natychmiastowo, ale i doraźnie. Chłodzi skórę i odświeża. Zapach nie podrażniał, a miewam problemy w tym względzie. Za te pieniądze - super.

Używam tego produktu od: lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2

Kompres na zmęczone oczy

Jest niezastąpiony przy dlugiej pracy przy kompie lub w czasie sesji :) nie uczula delikatnie chłodzi nie pieką po nim oczy raczej nie nawilza spektakularnie ale ja go uwielbiam :>
Bardzo wydajni i bardzo tani

wracam do niego :)

Żel ten odkryłam już kilka lat temu.

Moim głównym problemem są bolące oczy od pracy przy komputerze.
Żel ma bardzo fajną konsystencję-jest w miarę gęsty(a nie taki wodnisty jak Iwostin),zapach niedrażniący spojówek ,ale przede wszystkim cenią go za to,że on naprawdę działa! Ulga dla zmęczonych oczu jest natychmiastowa :)
Nie koliduje z makijażem,śmiało można go zastosować pod makijaż.Gorąco polecam ten żel za grosze!!

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

najssssssss :p

kupuję regularnie od 2 lat -> żel ten koi,nawliża,łagodzi i odświeża ;p jest bardzo tani i dość wydajny szybko się wchłania lecz nie natłuszcza i nic nie robi z cieniami pod oczami dla młodych osób JAK NAJBARDZIEJ !!! :-)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:6-7

całkiem w porządku

Używam kiedy mam zmęczone oczy od siedzenia przy komputerze, albo podrażnione, w szczególnie w okresie pyleń. Nie natłuszcza, nie nawilża, nie rozjaśnia cieni, nie wygładza zmarszczek za to łagodzi pieczenie oczu i wg mnie zmniejsza przekrwienie gałek ocznych.
Lekki żelik który trzymam w lodówce zawsze na wszelki wypadek. Fajna alternatywa dla zapracowanych, którzy nie mają czasu parzyć ziółek . Zawsze mam jedno opakowanie w domu, jedno w pracy a jedno w torebce. Przynosi mi ulgę jak krople, a nie mam oporów, żeby używać go kiedy mi potrzeba i nie martwić się o dawkowanie, jak w przypadku kropelek aptecznych.
Nie należy po nim się spodziewać pielęgnacji, ma działanie wybitnie łagodzące objawy pieczenia, swędzenia, przekrwienia i suchości gałek ocznych.
Nie uczulił i nie podrażnił mi ani skóry ani oczu nigdy.
5 gwiazdek nie daję z powodu uczucia lekkiego napięcia powieki po zastosowaniu, pojawia się ono po wchłonięciu żelu, ale mija kiedy przyłoży się pod powiekę dłonie albo palce i lekko dociśnie.
Zapomniałam dodać, że nie rujnuję makijażu. Ja maluję się niewodoodpornie, a zdarza mi się smarować tym żelem w ciągu dnia, jeśli sie go użyje z umiarem i uważnie wchłonie się poprzez makijaż i nie zrujnuje tuszu (w pracy używam tylko pod oczy).
Ogólnie polecam ten żel całym sercem, osobom które dużo czasu spędzają przy komputerze, albo przebywają dużo w klimatyzowanych pomieszczeniach przy sztucznym świetle, generalnie tym którzy pracują głownie oczami.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

lekki

Mialam ja, miala siostra. Prosty sklad: swietlik i gliceryna. Zelowa konsystencjsa, troche sie lepi po zastosowasniu, ale minimalnie, daje uczucie swiezosci i chlodzenia, dobrze koi, nawilza lekko (a moze wcale?). Polecam albo od czasu do czasu na zmeczona oczy, albo jako pielegnacje dla mlodych osob. Przyjemny, bardzo tani produkt.

Używam tego produktu od: kiedys