Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Deodorant Stick

Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Deodorant Stick

Nowy Lady Speed Stick 24/7 Invisible zawiera unikalną formułę zapewniającą maksymalną ochronę przed potem, nie pozostawiając białych śladów. Staje się przezroczysty po nałożeniu, pomaga więc uniknąć powstawania na skórze białych śladów, które mogą odbić się na ubraniach. Zapewnia także maksymalną ochronę przed mokrymi plamami, pozostawiając uczucie świeżości przez całą dobę.

Skład: Cyclomethicone, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate, Talc, Hydrogenated Soybean Oil, Parfum, Behenyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. (15.11.2008)

Cena: ok. 9zł / 45g

/mg/

Powodzenia w dopieraniu tych plam

Po "Invisible" miałam nadzieję, że nie będzie zostawiał plam...oj jak się pomyliłam. Cytat z opisu producenta: "Nie pozostawia białych śladów."

Dopranie białych śladów po nim na czarnej bieliźnie to niezły wyczyn, to samo na wszystkich kolorowych koszulkach. Porażka totalna.

W ogóle się nie sprawdza

Kupiłam go zachęcona promocją w sklepie i jestem bardzo zawiedziona. W ogóle nie spełnia swojej roli jeśli chodzi o zapobieganie poceniu. W dodatku jeśli nałoży się go zbyt dużo, to się roluje pod pachą i brudzi ubrania.
Jedyny plus to delikatny, przyjemny zapach.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

nieprzyjemny w użyciu

Miałam okazję używać go w wakacje i nie polecam….Niestety moim zdaniem produkt ma więcej wad niż zalet:
Minusy:
-brudzi ubranie, zostawia białe ślady
- nie niweluje przykrego zapachu ! zamiast tego podkreśla/zmienia nieprzyjemny zapach potu w jeszcze bardziej chemiczny, brzydki zapach
- wysoka cena w stosunku do jakości
-niewydajny
-kruszy się
Plusy
- dobry PR
- dostępność w sklepach

Używam tego produktu od: czerwca 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Jak na razie nr 1

Jest to antyperspirant po który sięgam najczęściej, gdyż jak dla mnie jest najbardziej skuteczny. Daje mi ochronę przed nadmiernym poceniem i przykrym zapachem. Ładnie pachnie. Czasami sięgam po inne, jednak okazuje się, iż nie zapewniają tak dobrej ochrony. Minusem jest to, iż trzeba uważać na białe ślady.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

nie ma co narzekać

Bardzo dobry, delikatny zapach, wydajny i trwały. Wszystko super, ale potrafi zostawić nieestetyczne plamy na ubraniu. mimo wszystko, mam do niego sentyment

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

omijam szerokim łukiem

Kupiłam go jeszcze jako nastolatka, bo to wtedy było takie bum na ten antyperspirant...wszedzie go pełno i wiadomo...skusiło mnie na kupno. zapach niczego sobie,fajnie się aplikowało,ale to do czego miał służyć to dla mnie totalna lipa... nie chronił nic a nic przed potem, a po kilku godzinach wrecz podkreslał dodatkowo zapach potu(aż wstyd:) bardzo żle wspominam ten antyperspirant a i o zapachu jak pomyśle to tylko pot.

Używam tego produktu od: nie używam

Nie polecam

Nieznoszę białych śladów na ubraniach. Zachęcona oznaczeniem "Invisible" kupiłam Lady Speed Stick. To jeden z najgorszych dezodorantów jakie miałam. Ma okropną "rozlewającą się" konsystencję, długo wysycha i skóra po nim jest lekko klejąca. Nie czuję się z nim w 100% chroniona.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Jestem na nie

+ ładny zapach
+ neutralizuje zapach potu
+ nie podrażnia
+ łatwa aplikacja
+ niska cena

- nie chroni przed potem tylko neutralizuje zapach
- mało wydajny; użyłam kilka razy a go już połowy nie było
- słabe opakowanie; raz spadło z małej wysokości i się całe połamało
- brudzi ubrania

mój ulubiony, najskuteczniejszy jaki spotkałam

Używam tego właśnie dezodorantu od kilku lat.
* Nie brudzi,
* działa 24h - pachy są suchutkie!,
* miła paleta zapachów,
* wydajny - jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy,
* oraz - najnowszy - opóźniający odrost włosków, super!

Używałam różnych dezodorantów - żaden się do niego nie umywa. Fakt, roll-onów nie lubię, są klejące, tak samo jak żelowe. Wybieram sztyfty. I tym dezodorantem jestem zachwycona! Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Używałam ich wcześniej, a odkąd jest ten opóźniający odrost włosków to on jest moim faworytem :)

nie dla mnie

Kupilam w promocji w SP i chyba zaspas 3 sobie zrobiłam a teraz bardzo załuje bo wszystkie wyladuja w koszu ;/

plusy
cena
dostepnosc
fajne zapachy
i to chyba tylko tyle

minusy
brudzi ubrania
nie zapobiega poceniu na wieczor brzydko pachnie taka mieszanka
roluje sie
nie działa jak powinien

ogolnie nie polecam chyba ze wielkim fankom sztyftow :)

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: zaczełam kilka ale zadnego nie udało mi sie skonczyc

3/5

Używałam go kiedyś. Nie sprawdził się. Nie dosyć, że zostawia białe ślady, to nie działa za długo. Po 3 godzinach czułam już dyskomfort. Jak inne antyperspiranty w sztyfcie, po godzinie robiły się wałeczki, przez co wstydziłam się podnieść rękę.
Plusem jest ładne opakowanie, a także super zapach

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Mam bardzo wrażliwą skórę pod pachami, używałam SVR i Vichy do wrażliwej skóry. Ten dezodorant kupiłam przez przypadek bo zapomniałam w podróży mojego starego.. i co? Idealny, po prostu nawet lepszy niż te dwa wcześniejsze.
Nic a nic nie podrażnia, do tego lekko nawilża.
Jedyny minus to trzeba uważać na smugi na czarnych ubraniach, ale ten typ tak ma:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego