Maybelline New York, Line Definer (Kredka do oczu)

Maybelline New York, Line Definer (Kredka do oczu)

Kredka do oczu Line Definer doskonale uzupełnia makijaż wykonany maskarą Define-a-Lash.

Precyzyjny aplikator pozwala idealnie zdefiniować linię oka, a jedwabista formuła sprawia, że aplikacja to czysta przyjemność.

Dostępna w 2 odcieniach:

- Black - czarny

- Brown - brązowy z małymi błyszczącymi drobinkami

moja ulubiona!

Pierwszy raz ją kupiłam jeszcze w liceum, zachęcona przez koleżankę. Ostatnio kupiłam jeszcze raz. Mam odcień brown.

Plusy:
+piękny kolor
+nie zmazuje się
+łatwo się aplikuje
+robi nawet cieniutkie kreski
+nie uczula

Minusy:
-cena
-wydajność

Mimo wszystko to najlepsza kredka, jakiej używałam do tej pory :)

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie kupię już

Kredka co chwila się łamie, trzeba wyczuc ile jej można wykręcić bo jak się wykręci o milimetr za dużo to jak się założy koreczek to czubek kredki się łamie i jest wtedy tepo zakończony....porażka....
Jedyny jej plus( jak się wydawało na samym początku) zakupu to że kredka jest wykręcana, tym się kierowałam podczas zakupu (nie lubię kredek które trzeba temperować). Ale to co było plusem na poczatku stało się minusem. Niedopracowano tej kredki, jak ktoś już wymyślił kredkę wykręcaną to dalczego u licha nie można jej z powrotem schować...!
Na szczęście trafiłam na coprawda droższą kredkę ale o niebo lepszą fimry Clinique i jestem jej póki co wierna.

Używam tego produktu od: od lipiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

średnia

oceniam Brown - brązowy z małymi błyszczącymi drobinkami

+ jest precyzyjna

+/- nie trzeba temperować bo sie wysuwa ale już nie wsuwa z powrotem ;/

-/+ ten brąz jest jakiś blady, wypłowiały ale w sumie wygląda naturalnie (to pewnie przez połyskującą mike w kredce), podkreślam nią czasem nawet brwi

-nie nadaje się do malowania linii wody

- trwałość raczej poniżej średniej, ściera się z czasem, trzeba robić poprawki

Ogólnie nie jest rewelacyjna ale podoba mi się to że wygląda nie nachalnie, naturalnie i jest w miarę precyzyjna.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

nie polecam

Miałam przed wielu laty kredkę automatyczną tej marki i do dziś mile ją wspominam, bo była naprawdę dobra. Ale ta jest beznadziejna. Mam ją w kolorze brązowym. Jeśli, jak piszą moje poprzedniczki, kolor czarny wypada wątło, to mogą sobie wyobrazić jaki efekt daje na oku brąz. Kreska wychodzi blado i jest nietrwała, a przecież o to właśnie chodzi, by było odwrotnie. Nie uczula, za co dałam jedną gwiazdkę. A drugą za wygodne opakowanie i łatwość z jaką można się nim posłużyć. To jednak za mało, aby ponownie kupić taki kosmetyk. Jestem zawiedziona.

Ilość zużytych opakowań: jedno, prawie nie używane, chyba w końcu kiedyś je wyrzucę, aby nie straszyło

Nie za tę cenę.

Krótko, zwięźle, na temat: są o wiele lepsze w cenie co najmniej o połowę niższej.

+ wysuwana (nie trzeba szukać temperówki)
+ dość precyzyjna jeżeli chodzi o kreski na ruchomej powiece

- cena
- nie nadaje się kompletnie na linię wodną
- za mało czerni w czerni (zbyt mało intensywny kolor)
- rozmazuje się

Nie kupię jej więcej, jednak skończę zaczęte opakowanie. Mam już swoje \'must have!\' w tej kategorii.

Używam tego produktu od: kilka razy

raczej na nie

kupiłam ją, bo zawsze irytowało mnie temperowanie zwykłych kredek. owszem cienki rysik bardzo fajna sprawa. kolor również ładny, głęboka czerń. i na tym plusy się kończą. kredka bardzo się rozmazuje, jak wykręci się jej za dużo nie da wkręcić z powrotem, przez co się łamie. na dodatek jest bardzoooo mało wydajna

mega cieniutkie kreski

Nie ukrywam że najcześciej używam kredek takich za 3zł długich z temperówką i mi pasują, jednak przy okazji świąt postanowiłam sobie dołożyć coś do prezentu i kupić tę kredkę w czarnej wersji.
Plusy:
+1 raz widziałam tak cieniutką kredkę i kreski, efekt super
+ czarny!

minusy:
-trochę mnie podrażniała ,ale tylko trochę tak do przeżycia, oczy szczypały przez chwile
-JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA? myślałam że to żart!! i mi się kredka popsuła ale nie! ten rysik jest taki króciuteńki..starczył na 2 tygodnie!! SZOK!
jest za droga jak na tylko 2 tyg używania!

Efekt fajny,ale wydajność poraża ;D

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

świetna

Świetna kredka!
Lubię malować dolne powieki ale tylko kredkami, a że mój ulubiony makijaż oczu to brązowo-beżowy więc kupiłam te kredkę także w brązowym kolorze.
+ fajne zielone opakowanie, łatwo znaleźć w kosmetyczne wśród innych kredek;
+cieniutki rysik;
+mocny kolor;
+nie rozmazuje się i trzyma cały dzień bez poprawek

- dość twarda więc trzeba "rozgrzać" przed malowaniem;
- należy wysuwać tylko odrobinkę bo potem nie sposób wkręcić z powrotem.

Poza tym polecam bo naprawdę fajna kredeczka. Mam już ponad rok, ciągle w użyciu a końca nie widać:-)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nienajlepsza

Szukałam od dłuższego czasu kredki, której uda się zastąpić eyeliner.
Chodziło o cienką precyzyjną czarną kreskę.
Kredka rysuje dosyć mocno i ma cieniutki rysik więc sądziłam że to idealna kandydatka.
Niestety nie spełniła moich oczekiwań.

Mogę używać jej jedynie na ekstra wyjścia, do mocniejszego wyraźistego makijażu, bo na oku tak cieniutko już nie rysuje. Jest toporna, trzeba mocno cisnąć by kreska była precyzyjna i widoczna.
Czerń nie jest nasycona.
Efekt: grubsza kreska, da się dojść do ładu, ale efekt nigdy nie dorówna eyelinerowi.

Za takie pieniądze stanowczo odradzam, kosztuje więcej niż najzwylejsza ołówkowa kredka a efekt jest chyba gorszy.

podsumowując słaba 3.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zawiodłam sie.

Spodziewałam się wiele po tej kredce ale niestety się zawiodłam. Nie przypadła mi do gustu wykręcana końcówka. Nie rysuje ładnych kresek a co gorsza szybko się rozmazuje . jednym plusem jak dla mnie jest fajny kształt bo jest dość cieniutka w sam raz do kosmetyczki ale co z tego gdy kredka kiepska?! Nie polecam.

Używam tego produktu od: pare miesięcy

Niekoniecznie

Ma piękny czarny kolor, świetnie się ją aplikuje, bardzo miękka. Łatwo można nia narysować precyzyjną kreskę.
Niestety ilość "rysika" i trwałość kreski na powiece nie jest warta 24zł.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bez rewelacji

Dobra ale nic specjalnego,jakość adekwatna do ceny.Kredka nie jest twarda ani miękka,dobrze rysuje kreskę ale wymaga kilku pociągnięć aby uzyskać intensywną czerń,minus szybko schodzi.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie