Givenchy, Teint Miroir Mat (podkład matujący)

Givenchy, Teint Miroir Mat (podkład matujący)

Delikatnie perfumowany, pachnący irysem i jaśminem podkład adresowany do cery mieszanej i tłustej. Zawiera orgasol(składnik odpowiedzialny za efekt matujący i nawilżenie), pigmenty zawieszone w aminokwasach zapewniające trwałość koloru oraz siateczkę "dry flo" (zapobiega ona błyszczeniu się skóry). Emulsja jest lekka i beztłuszczowa, pomaga ukryć nierówności cery. Podkład szybko wnika w skórę, zapewnia uczucie świeżości i naturalne wykończenie makijażu.

Cena: ok. 135 zł

nie dla mnie

Kupiłam ten podkład w promocji na truskawie. Kolor "pink" który nie ma nic wspólnego z różem. Jest zwyczajnie żółty... brzydki.
Nie poradził sobie nawet z wyrównaniem koloru skóry, a co mówić jak ktoś ma jakieś krostki. Produkt dla skóry mieszanej/tłustej powinien zapewniać lesze krycie. Jedyne co dobrego mogę o nim powiedzieć to to że nieźle matuje skórę.
Za te pieniądze można kupić coś lepszego. Nie polecam.

taki sobie

Plusy:
- pięknie pachnie
- matowe wykończenie
- piękny kolor ( nigdy jeszcze nie trafiłam tak idealnie z kolorem)

Minusy:
- nie kryje drobnych krostek, przebarwień a mam lekko mieszaną cerę więc nie jest tego tak wiele
- mam parę naczynek na krzyż pod oczami a i tak nie jest w stanie i ich ukryć( z korektorem nie jest tak źle)
- bardzo wodnista konsystencja przez co trzeba go więcej wypompować żeby na całą twarz starczyło
- szybko się kończy
- z bazą jest w stanie utrzymać się trochę dłużej, bez bazy szybko znika z twarzy

Ale mam jakiś sentyment do niego, chyba z powodu zapachu i tego kolorku

Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

Podkład doskonały!

Kupiłam w ciemno na Allegro, ponieważ kończył się mój kolejny słoik Color Stay. Szukałam czegoś lekkiego na lato. Kolor 86 opisywany jako w sam raz do cery lekko opalonej lub śniadej okazał się za ciemny. A szkoda, bo rewelacja!
Zacznę od opakowania, piękne i poręczne ze świetnym dozownikiem. Higieniczne.
To, że nie trafiłam z kolorem, nie przeszkodziło mi w urlopie wypróbować TM. Wyglądałam prawie jak mulat, ale będę piać:
- pięknie pachnie,
- mimo leciutkiej konsystencji zakrył wszystko, co powinien był zakryć,
- doskonale zmatowił (mat trwał do późnego popołudnia, a i wtedy niewielka ilość sebum mnie zaskoczyła),
- nie spłaszczył twarzy,
- rozświetlił ją nawet.
Dodam, że mam cerę mieszną i wymagającą krycia z rozszerzonymi porami na nosie i policzkach.
Następnego dnia spróbowałam jeszcze raz użyć TM dodając doń kroplę wściekle jasnego Maybellina i efekt przeszedł moje wyobrażenia.
Nie wiem jak, ale przestałam widzieć swoje rozszerzone pory, jakby je ściągnął, ale bez uczucia ściągnięcia twarzy.
Jestem typowym macantem i gmeram czasem nieświadomie przy buzi - nie moglam wyjść z podziwu jaka jest satynowo gładka.

Pozostaje mi upolować odpowiedni kolor i rzec:
podkład doskonały!!!

Edit: 01.02.07 - no i dzięki wymianie mam odpowiedni kolor (84) i nadal pieję z zachwytu. Podtrzymuję to co napisałam wyżej, mat trwa i trwa, ładnie wtapia się w cerę, porów jakbym nie miała ;) Bosski jest! Polecam!

może być

Kupiłam go na lato i rzeczywiście: matuje przyzwoicie, choć w moim przypadku nie na długo. Twarz wygląda na "ujednoliconą", świeżą i gładką i taka pozostaje przez długi czas. Osobiście nie trafiłam z kolorem (bardzo mądrze zamówiłam go przez Internet, nie sprawdziwszy uprzednio odcienia) i okazał się nieco zbyt ciemny (sand, dla lekko opalonej karnacji), ale ku mojemu zdumieniu idealnie wtapia się w skórę. Wolę podkłady bardziej kryjące, więc pewnie już do niego nie wrócę, ale rzeczywiście jest niezły. Dla cery mieszanej (nie tłustej) - polecam.

dobry!

zachwycona wersja satynujaca nabylam latem teint mirroir mat i moja buzia go polubila. Podklad jest rzadki, jednak kryje przyzwoicie i matuje ladnie - ja stosuje go na krem thermal s mat i ten duet sie sprawdza. Buzia jest matowa, ale naturalna i swieza. Podklad jest trwaly i nie wymaga uzycia pudru. Nie uczulil mnie i nie zatyka mi porow. Ladnie pachnie i ma superhigieniczny dozownik typu airless, mozna go zuzyc do ostatniej kropli.

Niestety dysponowalam tylko próbką, która starczyła mi zresztą na około 2 tygodnie codziennego stosowania i dla mnie to był najlepszy podkład jaki do tej pory zastosowałam. Matowe, ale aksamitne wykończenie lekko rozświetlone. Mój chłopak, który nie lubi jak "coś tam mam na twarzy" powiedział że moja cera wygląda super, jest aksamitna, doskonale wyrównuje koloryt cery, dobrze kryje niedoskonałości cery i nie ma mowy o żadnej masce.Wytrzymuje na twarzy na dłuuugie godziny .Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ uważam że za krótko stosowałam aby w pełni ocenić jakość produkt.