BeneFit, BADgal Lash (Tusz pogrubiajacy)

BeneFit, BADgal Lash (Tusz pogrubiajacy)

Pojemność 8,5 ml

BADgal dziewczyn odważnych, które lubią mocno, wyraźnie i zdecydowanie podkreślać rzęsy intensywnie czarna maskara oraz wyglądać niegrzecznie. Bardzo czarny tusz z dużą szczoteczka pomoże nam uzyskać "bad look".

ta szczota.... ;o)

tusz jak tusz, wiele jest takich ktore pogrubiaja rzesy :)
nie spodziewalam sie wprawdzie rzes jak z plakatu, bo taki efekt mozna uzyskac, owszem, ale za pomoca Photoshop`a a nie tuszu :)
tusz rzeczywiscie pogrubia rzesy i nadaje im kolor inteensywnej czerni :) latwo sie nakalada, tusz szybko zasycha i nie osypuje sie, nie skleja rzes i nie jest zbyt rzadki ;o)
wystarczy jedna warstwa by podkreslic oko :)
trzyma sie caly dzien i latwo go zmyc plynem do demakijazu (plus, bo naprawde nie ma sensu silowac sie i trzec oka by zmyc maskare....)
efekt bardzo podobny do mojego ukochanego C... z malym wyjatkiem :)
szczoteczka ... producent zamiast wymyslac szczoteczke pt "cuda niewidy" szczoteczke po prostu powiekszyl :) i jest naprawde duuuza:)
rewelacyjnie sie ja maluje rzesy!!!!
daje 5* bo efekty widoczne, tusz dobrej jakosci a machanie taka szczoteczka tez jest przyjemne ;o)
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Inne opakowanie, inny tusz?

Testowałam tusz BadGal w nowym opakowaniu, zupełnie innym niż na grafice. Być może zmieniła się również formuła tuszu, bo zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.
Tusz ma silikonową szczoteczkę, od początku miał idealną konsystencje - nie wodnistą, ale też nie suchą. Tusz bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Wystarczą dwie warstwy do dobrego efektu, Tusz nie tworzy grudek, nie skleja mocno rzęs i nie osypuje się. Według mnie robi wszystko, co dobrej jakości tusz robić powinien. Tylko ta cena....

WOW

Mam rzęsy raczej gęste, raczej długie. Większość tuszy wygląda na nich dobrze. Natomiast ten tusz wygląda spektakularnie. Kiedy pierwszy raz pomalowałam się nim chciałam to zmyć w trymiga, ponieważ wydawało mi się, że to za dużo, że te rzęsy są za długie, za czarne, za wspaniałe :) efekt naprawdę był piorunujący, rzęsy wyglądały jak sztuczne, jednak nie były obciążone. Bardzo dobry kosmetyk, teraz w kolejce na swoje użycie czeka jego brat Roller Lash. Cena wysoka jednak efekt jaki daje ten tusz jest tego warty. Trochę się osypuje i nie jest jakiś mega wydajny, jednak efekt końcowy mi to wynagradza. Polecam!

Najlepszy

Używam tego tuszu od dłuższego czasu i sprawdza się na moich rzęsach najlepiej. Od kiedo go używam, wiele osób pyta mnie o to czy moje rzęsy są naturalne czy sztuczne, bo daje tak niesamowity efekt podkreślonych, podkręconych, pogrubionych i wydłużonych rzęs. Dodatkowo są one miękkie w dotyku. Nie kruszy się, nie osypuje, nie rozmazuje, utrzymuje się na rzęsach cały dzień. Wcześniej używałam Diorshow oraz MaxFactor False Lash Effect i 2000 Calories, ale ten tusz zdecydowanie z nimi wygrywa. Wart swojej ceny. Trzeba niestety uważać na podróbki, ja niestety nacięłam się na allegro i kupiłam bubel, który miał idealnie podrobione opakowanie, ale jeśli chodzi o właściwości, to nie miał nic wspólnego z oryginalem, osypywał się, kruszył i tworzył efekt misia pandy.

Widać go wszędzie tylko nie na rzęsach

Posiadam miniaturową wersję tego tuszu, na szczęście, bo przynajmniej nie będzie mi szkoda wyrzucić go z mojej kosmetyczki...Już po pierwszym użyciu nie spodobał mi się. Ciężko się go nakłada, ma suchą konsystencję, skleja rzęsy, szczoteczka jest duża i przez to niewygodna w użyciu ale najgorsze jest to, że strasznie się osypuje i już po chwili mamy go wszędzie, pod oczami, na policzkach i powiekach. Tak więć odradzam dziewczyny ten zakup.

jestem zszokowana pozytywnymi opiniami na wizażu

totalne dno, najgorszy tusz jaki miałam, wydłużał w miarę ale po godzinie miałam go wszędzie tylko nie na rzęsach. Próbowałam roznych metod utrwalania, ale nie dzialalo uzywalam go przez tydzienpozniej wrocilam do niego po miesiacu, pozniej po dwoch az w koncu musialam go wyrzucic. Najgorsze było to że rozpuszczał się bez deszczu, o deszczu nie wspomnę, a nie dało się go zmyc do czysta żadnym specyfikiem. Odradzam.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

beznadziejny

Nie lubię pisać takich recenzji, ale niestety ten tusz wyjątkowo mnie rozczarował. Ma bardzo staromodną konsystencję - w epoce żelowych, śliskich, kruczoczarnych tuszy jest jak kosmetyk z innej epoki. Tępa, suchawa konsystencja, czerń jest szara, taka jakby wyblakła, słabe pogrubienie, wydłużenie żadne, muszę poświęcić dużo czasu żeby było widać jakikolwiek efekt. Jedyny plus - szczoteczka świetnie rozczesuje rzęsy.
Cena absolutnie niewspółmierna do efektu - niskopółkowe kosmetyki sprawują się o niebo lepiej... Nie mówiąc o tych z tej samej półki cenowej.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Wydluza, pogrubia, a do tego sie rozmazuje :D

Tusz kupilam za "namowa" malej wersji, ktora mialam w zakupionym zestawie Benefit. Co jest jego duza zaleta to, ze nie zasycha szybko w opakowaniu. Mimo, ze mamy sierpien, a mam go od zimy, nadal jest plynny i nie robi grudek na rzesach.

Naklada sie latwo, nie skleja rzes, dobrze je rozczesuje. Mam dlugie rzesy, ale mimo tego uwazam, ze dobrze je wydluza i pogrubia. Efekt nie jest naturalny, raczej dramatyczny, mimo, ze nakladam tylko jedna wartwe, ale jedno trzeba przyznac:
Efekt jest ladny <3 naprawde ladny.

Jednym minusem tego tuszu jest to, ze w ciagu dnia sie rozmazuje. Nie osypuje, tylko rozmazuje. Sam z siebie. Nigdy nie dotykam okolic oczu w ciagu dnia, takze nie wiem skad to sie dzieje. Poniewaz to samo mialam juz z mala wersja, ale myslalam, ze to wina sztuki (co sie czesto zdarza), duza wersja tylko potwierdzila ta wade i mimo, ze tusz nalezy do udanych, raczej nie zaszczyci ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: zimy 2013/2013
Ilość zużytych opakowań: 1 male i 1 duze

nie lubię go ale przyznaję: działa

Z reguły kupuję tusze wydłużające ale ponieważ moje rzęsy są marne - pogrubieniem też nie wzgardzę i obecnie zużywam pełnowymiarowe opakowanie.

Z tym tuszem mam naprawdę dziwną relację - nie lubię go ale przyznaję, że daje niezły efekt. I tak już się razem przepychamy od dwóch miesięcy.

Tusz ma grubą szczoteczkę, lubię takie. Łatwo się nią manewruje pomimo rozmiaru. Przyznaję - muszę się nim nieźle namachać, żeby uzyskać fajny efekt i dlatego go nie lubię, spędzam żmudne minuty z tą szczotą modelując rzęsy. Jednak efekt jest fajny - tusz wydłuża i podkreśla moje rzęsy (bonusowo, nie obiecane przez producenta. Pogrubienia u mnie nie ma (akurat to producent obiecuje).

Niemniej - rzęsy umiejętnie umalowane tym tuszem to fajna sprawa. Są wyraźnie podkreślone, dobrze rozczesane, nie ma efektu pajęczych nóżek. Tusz dobrze podkreśla dolne rzęsy, ogólnie da się nim podkreślić każdą, pojedynczą rzęsę. Rzęsy oglądane z profilu - super!

Niestety, ma też wady. Jest dziwnie suchy - podczas makijażu ze szczoteczki odpadają grudki (a kupiłam produkt zaklejony). Oraz - osypuje się, właściwie zbieram go już po kilku godzinach. Nie jest to spore kruszenie się ale coś tam spada i muszę to usuwać. Tego nie lubię, ten tusz za taką cenę powinien wytrzymać kilka godzin bez osypywania się.

Opakowanie ładne, szczota też, sam tusz - pół na pół. Daje fajny efekt ale muszę się z nim natrudzić no i - nie jest trwały. Polska cena to jakieś nieporozumienie... Ja go mam ze Stanów, gdzie był tańszy, nie jest wart regularnej ceny u nas w kraju.

Bad look?

Ten tusz to jeden z nielicznych kosmetykow benefitu ktorym zachwycona nie jestem(probowalam absolutnie kazdego kosmetyku tej marki).Tusz mam jak wiekszosc wizazanek z brytyjskiego glamour.Tusz zachwycil mnie szczoteczka,uwielbiam wielgachne naturalne szczotki:) Ale w zasadzie to niczym wiecej.Czern jaka dostajemy nie jest absolutnie spektakularna a wrecz przeciwnie :) Sam tusz ma dziwna suchawa konstystencje,osypuje sie podczas aplikacji:( Nigdy nie udalo mi sie z tym tuszem wyczarowac looku powyzej przecietnego.Rzesy nie sa ani specjalnie pogrubione ani wydluzone ani podkrecone.Sa tylko delikatnie pokryte czarnym kolorem i to by bylo na tyle.Co najgorsze potrafi w ciagu dnia zupelnie osypac sie pod oko i tyle go na rzesach widzialam.Nie trwaly masakrycznie:( Z bolem serca wystawiam tak niska ocene mojej ukochanej marce.

Używam tego produktu od: uzywalam ok miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno mniejsze

całkiem ok

Tusz nie pogrubia i nie podkreca tak rewelacyjnie jak pokresla producent. efekt oczywiscie jest no ale bez przesady.. :) myślę, że raczej do niego nie wrocę.. moj tusz na poczatku byl zbyt rzadki i niestety nie moglam sie nim malowac. na szczescie teraz zgestnial i sprawuje sie calkiem ok. niestety po kilku godzinach zaczyna sie osypywac..

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 4 ml

mój typ

Jestem posiadaczką baardzo długich rzęs i nie muszę się specjalnie namachać szczoteczką aby osiągnąć efekt WOW! Ten tusz jest najlepszy jaki dotąd używałam!

WADY:
- czasami obsypuje się po całym dniu &quot;noszenia&quot; (za to odebrałam pół gwiazdki) ale to chyba też moja wina, bo często majstruję przy oczach
-cena (chociaż dla mnie nie gra ona roli, gdyż tusz dostaję zwykle za darmo. Ciocia pracuje w BeneFicie :D)

ZALETY:
- nie skleja rzęs
- wydłuża
- pogrubia
- starcza na długo
- nie robią się grudki

Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: 6 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie, nie i jeszcze raz nie

Zalety:
*duża ilość w opakowaniu
*konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta
*dwie warstwy dają jakiśtam efekt (nie spektakularny)
*nie ma efektu \'pandy\', trzyma się cały dzień na swoim miejscu
Wady:
*dosyć długo schnie na rzęsach, a jeśli za szybko nałożymy drugą warstwę, albo trzecią, to możemy się spodziewać grudek
*wielgachna szczota, którą dotąd nie wiem, jak się wymalować, aby przy okazji nie upaćkać sobie czegokolwiek innego niż rzęsy i oczywiście przez tą szczotę też mamy większe prawdopodobieństwo, że porobimy grudki na rzęsach
*cena
*skleja rzęsy
*po jakimś czasie po nałożeniu końcówki rzęs zaczynają się odginać we wszystkie strony świata!!!
Podsumowując &#8211; za taką cenę Benefit mógłby się postarać bardziej, bo ten tusz nie robi w zasadzie nic, a tylko szkodzi. Lepiej moim rzęsom zrobiłby tusz za 5 złotych. I BadGal tyle też jest wart, bo jest gówniany na maksa. Wolę tusze Max Factora, niedość, że tańsze, to coś robią z rzęsami.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie