Avon, Foot Works, Berry Mint Foot Scrub (Scrub do stóp z jeżyną i miętą)

Avon, Foot Works, Berry Mint Foot Scrub (Scrub do stóp z jeżyną i miętą)

Jeżynowo - miętowy scrub usuwa martwe komórki i poprawia wygląd skóry stóp. Pomaga stopom nabrać świeżych sił i witalności. Kosmetyk zamknięty w poręcznej tubce.

Uwielbiam ten peeling! jest na prawdę mocny i moje stopy po nim są cudownie gładkie. Nie znoszę zapachu mięty ale w tym połączeniu jak najbardziej mi odpowiada :) Jak do tej pory najlepszy peeling jaki miałam skądkolwiek.

Nic poza zapachem

Ten scrub nie ma nic do zaoferowania poza zapachem.
Zapach naprawdę świetny - orzeźwienie miętowe miesza się po równo z mocą owoców leśnych :love:
Niestety scrub nie spełnia swojej roli jeśli chodzi o ścieranie naskórka ze skóry stóp. Jest tak delikatny, że jego działanie jest w zasadzie żadne.:rolleyes: Nawet jako peeling do dłoni jest za słaby.
Zużyję do końca, ale tylko ze względu na przyjemność stosowania.
Po raz kolejny przekonałam się, by nie sięgać po produkty Avon. Wątpię, czy istnieje kosmetyk tej firmy, który by mnie zadowolił. Do tej pory miałam jedynie niewypały :mad:

Fajny zapach i na tym koniec

Scrub ma jedynie fajny, owocowy i świeży zapach - peelingowanie nim to sama przyjemność ;) Stopy też są po zabiegu lepiej nawilżone niż przed aczkolwiek scrub nie radzi sobie z najtwardszą skórą.
Lepszy jest zwykły scrub z serii Footworks mimo iż nie pachnie tak przyjemnie.
Jeśli ktoś nie ma większych problemów ze skórą stóp to scrub ten może odpowiadać, ja niestety potrzebuję mocniejszego peelingu.

Ten zapach...

Ma śliczny zapach,dobrze ściera i wygładza, jest wydajny,opakowanie nawet wygodne.W połączeniu z płynem i kremem z tej samej serii pielęgnacja to sama przyjemność.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Zadowalający :)

Nie jest to najlepszy kosmetyk tego typu, ale jest zadowalający i spełnia swoją rolę.

Przyjemny zapach, ładny kolor, wygodne opakowanie, wydajność - największe zalety. Ściera dobrze i pozostawia stopy gładkie i nawilżone, ale do pięciu gwiazdek brakuje mu ego czegoś. Mimo wszystko, polecam.

Używam tego produktu od kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 2.

taki sobie

jak reszta wizażystek zgadzam się co do zapachu. pachnie bardzo ładnie. kolor też jest fajny. dość wydajny, ale cena jak za produkt średdniej klasy za wysoka. drobinki peelingujące zbyt małe a przede wszystkim kosmetyk ZBYT WODNISTY. może spadać ze stopy szczególnie jeśli się go od razu nie rozprowadzi.

Na trzy z plusem

Peeling posiada ładny, owocowy zapach:). Mieści się on w dużej, wygodnej tubce. Kosmetyk odświeża, lekko wygładza, dobrze przygotowuje stopy do dalszej pielęgnacji.
Jednak według mnie ma zbyt małe drobinki, które nie poradzą się z zrogowaciałą skórą pięt.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Ślicznie pachnie

Peeling ma super zapach.Jeżeli stosuje się go dość regularnie to działa,jednak mógłby być jeszcze lepszy. Większe drobinki nic by nie zaszkodziły.Nie wiem czy spróbuję go jeszcze raz....

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierszego

gadżecik

Kolor, zapach owszem, ale wydaje się trochę za delikatny. Trudno ocenic mi peeling, bo wiem, że sam peeling to nie pielęgnacja stóp i nie na tym to polega, nie mniej jednak działa jakby nie działał.

Używam tego produktu od: --

bardzo ładny zapach

Przyznam bez bicia że kupiłam ten peeling tylko ze względu na zapach..uwielbiam jeżyny:)
Peeling jest zamknięty w poręcznym opakowaniu, jest wydajny i cudownie pachnie. Podoba mi się żelowa konsystencja, jednak drobinki ścierające są słabe i właściwie to bardziej wygładzają...

Używam tego produktu odmiesiąca:

Nie nadaje sie do niczego

Nic mi się w nim nie podoba, na stopy jest zdecydowanie za słaby, nic specjalnego nie zdziałał, uzywałam później do ciała lecz też nic specjalnego, zapach mi się nie podoba, drobinki "scierające" po rozsmarowaniu gdzieś zanikają, a za sam kolor nie dam więcej gwiazdek. Szkoda zachodu.

Używam tego produktu od:miesiąc

miły

Uwielbiam zapach tego scrubu-naprawdę przyjemny. Konsystencja jest bardzo dobra-żelowa, z mnóstwem drobinek. Niestety owe drobinki są dość słabe-skóra jest może i trochę wygładzona ale działanie jest raczej słabe. Plus za opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąca