KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Clinique Soft Finish Makeup (Naturalny podkład nawilżający)

4,7 na 59 opinii

Kupi ponownie: 78% osób
    monitkaz
    28 grudnia 2008 o 22:25
    Nie dla cery mieszanej
    Po 1 podklad ten nie nadaje sie do mojej cery (strefa T błyszczaca) ale ocenie Go od strony suchej - policzkow Podklad dobrze nawilza suche policzki, utrzymuje sie na twarzy dosyc dlugo ;] w Polsce standardowo malo kolorów mialam 04 Soft Porcelain (N) podklad byl za ciezki na strefe T pozbylam Go sie na allegro ;] gdybym miala sucha cere na pewno bylby to idealny podklad Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:1

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    nowella
    13 maja 2011 o 20:13
    the best
    plusy: -średnie krycie -świetne kolory (02 soft cream :) na lato wspaniały -nie uczula -dobrze się rozprowadza -nawilża a nie natłuszcza -trwały -wydajny -wygładza skórę -nie zapycha porów ani nie powoduje podrażnień, zaskórników itp. podkład jest do skóry suchej ale dla mnie jest idealny pomimo że mam mieszaną, ma dobry efekt nawilżenia, jest delikatny, w ogóle same superlatywy:) jeden minus to brak dozownika, czasem można za dużo wylać produktu, w moim przypadku na gąbeczkę;/ ale i tak jest świetny
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kasiaemilia
    4 marca 2011 o 23:14
    5 / 5
    Jeśli zmienia dozownik to bedzie to HIT absolutny
    Dla mojej suchej buźi cudo***-piekny naturalny bez maski i taaaaki soft.....Mam wanilię i róż Clinique, Blushing Blush Powder Blush i uzupełniaja sie doskonale.Nigdy nie byłam zadowolona z jaśniejszej buźki a tu aż mi się opalać już nie chce.Zakupie jeszcze na lato ciemniejszy kolorek i nie zamienie na nic innego!!!!Trzyma długo nie zostawia smug jest wydajny.Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: w tr 1 Tak i szkoda tylko ze dostępny jest jedynie na rynku Amerykańskim.U nas może po jedym egzemp w perfumeriach bo wycofuja..no coż pecha miec to sztuka!
    Używa produktu od:miesiąc

jatka
    18 czerwca 2010 o 20:24
    Zdecydowanie tak :)
    Moim zdaniem podkład idealny. Bardzo łatwo się go nakłada i dozuje. Ma płynną konsystencję, przez co ewentualny nadmiar kosmetyku można przelać z powrotem do buteleczki. Bardzo dobrze matuje, jest wytrzymały, po całym dniu wygląda dość świeżo. Nie daje efektu maski, skóra pod nim oddycha - idealny nawet na gorące dni:) Nie wysuszył mojej skóry, to duży plus. Trzeba uważać przy pierwszym dozowaniu i pamiętać by dobrze wstrząsnąć buteleczkę. Kosmetyk mimo, że umieszczony w szklanym opakowaniu, ładnie po nim spływa.Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

myszka1640
    26 kwietnia 2010 o 9:57
    4 / 5
    Jak najbardziej na TAK;)!!
    Świetny podkład!Najlepszy jaki do tej pory miałam- a wypróbowałam ich sporo.Jak najbardziej świetny do skóry suchej.Co najważniejsze nie zatyka porów i tym samym nie powoduje powstawania zaskórników.Mam dość kapryśną skórę z tendencja do zaskórników i ten podkład radzi sobie doskonale.Naprawdę polecam!Ja długo szukałam tego wlaściwego podkładu i chyba znalazłam.Jedyny minus to dostępne kolory. Mam najjaśniejszy a i tak jest dla mnie ciut za ciemny, ale jasny puder w kamieniu wszystko naprawia;) 14.11.2010 Musze powiedzieć, że znalazłam zdecydowanie lepszy podkład od tego, więc już nie jest taki rewelacyjny jak myślałam.Tego podkładu nie kupiłam po raz drugi, bo skusiłam sie na Clarinsa.I to był strzał w 10-tke;)Ale każda z nas ma inne wymagania co do podkładu. Dla mnie ten Cliniqua nie istnieje przy Clarinsie. Używam tego produktu od:6 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

Zuzia69
    20 kwietnia 2010 o 20:47
    NAJCUDOWNIEJSZY POD SŁOŃCEM;)
    CUDOWNY Ten podkład jest tak rewelacyjny, że nawet nie jest to mój nr.1 to jest coś ponad. Soft Finish to mój kosmetyk wszech czasów. *jest doskonały do suchej cery *ma świetną, płynną konsystencję *super zapach - neutralny (dobry dla alergików) *nie waży się *super matuje jednocześnie nawilżając *cera jest świetlista i rozpromieniona *duża gama kolorów (niestety muszę przyznać, że oczywiście cała gama nie jest dostępna w naszym kraju) *trwały jak na kosmetyk o tej konsystencji *lekki i delikatny Używam go już drugi rok, mam jasną karnacje, więc na zime stosuje kolor nr.2 soft cream, a na lato 06 soft warmth Uwielbiam go POLECAM W 100%:) Używam tego produktu od:maj2008 Ilość zużytych opakowań:4

Dziudziu21
    20 marca 2009 o 9:34
    Bardzo dobry :)
    Bardzo dobry podkład dla skóry suchej!! Ja mam skórę mieszaną, ale idealnie się sprawdził. Na długo matuje, nie tworząc maski, więc spełnił moje oczekiwania. Nie wiem czy zdecyduje się na ponowny zakup, z tego tylko względu, że chciałabym spróbować inny fluid Clinique. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań:

magdziaS
    7 marca 2009 o 12:37
    wspaniały!
    Rewelacyjny podkład dla cery suchej. Bogata gama kolorystyczna. Fajna dośc płynna konsystencja. Łatwo się go aplikuje palcami bądź przy pomocy gąbeczki. Bardzo wydajny. Dobrze kryje, ładnie stapia się ze skórą i przede wszytskim nie wysusza. Skóra jest jedwabiście gładka. Można dobrac odcień idealnie do cery. Dla mnie nie ma żadnych wad. Właśnie skonczyłam buteleczkę i na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz. Mój podkładowy ideał :) Używam tego produktu: ok. 7-8 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1

Madelie
    7 sierpnia 2008 o 16:09
    Simply the best!
    Soft Finish to idealny podkład dla suchej skóry: nie podrażnia, nie wysusza i nie uwydatnia łuszczącego się naskórka, jak niektóre inne podkłady. Kosmetyk jest lekki, daje naturalny efekt, ładnie stapia się z cerą, nie tworząc nieestetycznej warstwy "tapety". Delikatnie kryje niedoskonałości, wygładza i wyrównuje koloryt skóry, jednak dla zmatowienia błyszczących partii trzeba dodatkowo użyć pudru. Podkład łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug i jest bardzo wydajny - jedna buteleczka wystarcza na ok. pół roku. Praktyczne opakowanie pozwala dokładnie dozować ilość specyfiku, sprawdzając się znacznie lepiej, niż klasyczne tubki. Zdecydowanie polecam! Używam tego produktu od: 4 lat Ilość zużytych opakowań: 7
    Używa produktu od:rok lub dłużej