KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 24% osób
    bomba146
    1 stycznia 2010 o 13:22
    Ogólnie polecem
    W sumie kupiłam go bo sama chciałam sie przekonac jak u mnie sie sprawdzi:) No i sprawdził:) Wybrałam w sklepie kolor - ciepły beż. Na drugi dzien gdy uzyłam go okazało sie ze jest to w 100% mój kolor ii doskonale stapia sie z moja buźka:D PIekny efekt zaraz po nałozeniu nawet z najtanszym pudrem umie sie zgrac... Po 5 godzniach buzia nie wyglda na taka jak zaraz po ale równiez łdanie... Moze jakby był troche trwalszy aaa i napewno tez łądnie matuje twarz Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

smok85
    3 listopada 2010 o 17:49
    Jestem na NIE!
    Całkiem niedawno używałam tego podkładu. Miałam jeszcze drui z tej serii. I niestety nie przypadły mi do gustu. - nie kryje - buzia szybko zaczyna się świecić - zapach tez nie najlepszy -mały wybór kolorów Używam tego produktu od: ok rok Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

mexxu
    8 stycznia 2012 o 12:45
    Pomyłka
    Dziwią mnie pozytywne recenzje na temat tego produktu. Najwidoczniej te osoby albo nie wiedzą, co to jest dobry podkład albo mają bardzo niskie oczekiwania. Podkład KRYJĄCY, który WCALE NIE KRYJE. Hehe! To jest największa wada. Wcale go na twarzy nie widać. Jedna gwiazdka za: - wygładzanie - poręczne opakowanie - wygodną aplikację Jednym słowem zakup tego produktu to pomyłka.

lizka903
    15 czerwca 2015 o 15:14
    Słaby
    Podkład ma dziwną tendencję do znikania tuż po nałożeniu, twarz wygląda tak jakby nie miałą na sobie żadnego podkładu. Odcień mi pasował ale krycie jest zerowe, zero jakiegokolwiek upiększenia, bo podkład tajemniczo znika :) Używam tego produktu od: kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: jedno całe

mrowka13
    25 marca 2015 o 19:58
    Jedno wielkie klamstwo
    Nieporozumienie. Skusilam sie znosna cena (zaplacilam 25zl) i tym, ze mial niby byc \'idealnie kryjacy\'. Sciema! Plusy: Estetyczne opakowanie Konsystencja w miare latwa do rozprowadzenia Przy wiekszej ilosci w miare ujednolica koloryt, jesli ma sie delikatne przebarwienia Minusy: *Nie matuje, a gdy chcialam nalozyc na niego puder, wygladalam, jakby ktos obsypal mnie mąką *Nie kryje, a nie mam jakis bardzo duzych problemow *Wysusza skore *Zapycha pory, przez co POWODUJE pogorszenie sie stanu skory *Podkresla nawet delikatnie przesuszone partie *Jest niewidoczny, ale nie w pozytywny sposob-po pewnym czasie nie widac w sumie roznicy, czy jest na twarzy, czy nie *Po pewnym czasie skora zaczela mnie piec Używam tego produktu od: od roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania, nie zdazylam zuzyc przed uplywem terminu waznosci

karozem
    15 maja 2014 o 19:37
    nigdy wiecej...
    Kupilam ten podklad dluzszy czas temu ale dopiero udalo mi sie domeczyc do konca opakowanie z czym nie bylo latwo. Powinnam nadmienic ze mam niewymagajaca skore jezeli chodzi o podklady, nie zapycha sie, jest raczej jednolita (czasem powstaja rumience na twarzy) ale i sucha. Zaczne od minusow bo jest ich zdecydowanie wiecej: - maly wybor kolorow, ja mam 02 cieply bez ale wyglada on sztucznie na mojej jasnej skorze -ma kryc a nie kryje w ogole -wedlug mnie nie robi on NIC (tak jakbym nie uzyla podkladu ale byla usmarowana czyms pomaranczowym) plusy: - ZAPACH jest ekstra, tylko dzieki niemu udalo mi sie wykonczyc opakowanie -wygodne i poreczne opakowanie Podsumowujac nie polecam, gdyz po co uzywac cos co nie robi kompletnie nic, nie kryje, nie ujednolica, nie rozswietla, nie matuje, nie nawilza.... Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: jedno

slodkadorotka
    3 lutego 2014 o 10:51
    tani zapychacz
    Raczej nie jest to podkład w moim guście. Jego nazwa jest bardzo kusząca i atrakcyjna, więc może się wydawać, że podkład zdziała cuda. Trochę się rozczarowałam, bo liczyłam na długotrwały efekt. Podkład nawet nieźle kryje, nie mam szczególnie problematycznej skóry. Problemy pojawiły się po jego stosowaniu. Kosmetyk strasznie zapycha skórę, cera poci się pod nim, nie oddycha i pojawiają się wypryski. Nie pomaga mocny peeling, ani dobre oczyszczanie. Po prostu ten podkład jest zbyt ciężki, ma gęstą konsystencję, która obciąża moją skórę i ona nie radzi sobie z tym kosmetykiem. W dodatku efekt krycia jest dosyć krótkotrwały, więc trzeba dokładać kolejne warstwy i robi się lekka maska na twarzy. Rzeczywiście wtedy można powiedzieć, że jest to make-up sceniczny. Nie polecam, warto wybrać coś lżejszego. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Używa produktu od:miesiąc

paula_092
    22 stycznia 2014 o 0:48
    3 / 5
    Z kryciem to raczje słabo...
    Dość niedawno używałam tego podkładu w odcieniu 02- ciepły beż. W gratisie była mała tubka bazy, która powodowała ze efekt krycia był nawet widoczny :) Bez bazy efekt słabiutki..!!! Według producenta podkład zapewnia perfekcyjny makijaż nawet w najtrudniejszych warunkach, ma skutecznie kryć niedoskonałości oraz tuszowac zmarszczki pff... chyba coś im się pomyliło. Niestety podkład zatyka pory. Jeśli chodzi o matowanie to też nie było najlepiej, po 2 godzinach buzia zaczynała się świecić. Minusem jest też mały wybór kolorów. Kolor 02 czyli ciepły beż ja osobiście nazwała bym "brzoskwinią" !!! Jeśli chodzi o plusy, to: - zdecydowanie zapach - opakowanie z pompką umożliwiające wygodną - produkt dobrze wyrównuje koloryt - nie podkreśla suchych skórek, a nawet skuszę się napisać, że nieźle nawilża - odpowiednia konsystencja Używam tego produktu od: około 1 roku Ilość zużytych opakowań: jedno opakownie

rzen
    2 grudnia 2013 o 20:05
    Dobry, ale do czasu
    Kupiłam ten podkład mniej więcej rok temu, czekał trochę na swoją kolej... I w sumie to ani jestem zadowolona, ani nie jestem :P Plusy: + wygodne opakowanie z pompką + cena + ZAPACH! + wydajność Minusy: - mała gama kolorów - kryjący to on nie jest... - po jakimś czasie, a jeszcze w granicach terminu spożycia utlenił się i jest pomarańczowy... Generalnie lubiłam go, bo ładnie pachniał i dobrze wyglądał na twarzy, ale krycia zero... Jedynie ujednolicał ładnie twarz ;) Ja lubię takie lekkie podkłady, zresztą puder zawsze kończy makijaż, więc mi to nie przeszkadzało ;) Nie polecam :( Używam tego produktu od: ponad pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

justorych
    28 listopada 2013 o 17:37
    totalna porażka
    Ten podkład nie robi po prostu nic, w ogóle nie widać go na twarzy, totalne nieporozumienie, fluid określony mianem "kryjącego", "scenicznego" działa zupełnie odwrotnie, dodatkowo podkreśla skórki.Zawiodłam się na marce Soraya i zdecydowanie odradzam ten fluid. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

tytku
    9 października 2013 o 12:45
    Kolorowy krem nic-nie-robiący
    Gwiazdka za piękny zapach (chociaż pewnie dla niektórych będzie zbyt intensywny). Tak... i to tyle jeśli chodzi o plusy. Podkład niczego nie daje, nie kryje, nie matuje, nie ujednolica, nie rozświetla - zapomniałabym (w tym złym znaczeniu), że go mam na sobie, gdyby nie smugi, które pozostawia. Ogólnie trochę jak krem bb, tyle że ten drugi ma zazwyczaj właściwości odżywcze. Bo rzeczywiście jest lekki i przyjemny na twarzy, ale podkład ma chyba inne zadanie, oprócz tego, żeby sobie przyjemnie istnieć. +zapach - cały ten "make-up sceniczny", czyli jedno wielkie nic Używam tego produktu od: już nie używam Ilość zużytych opakowań: jedno

Osiemnastka0504
    30 maja 2013 o 12:51
    Nie robi kompletnie nic.
    Plusy: Plusem chyba jest konsystencja, niezbyt tępa. (Jednak potrafi zostawić plamy). No i cena ;) Teraz minusy: Nie robi kompletnie nic. Nawet przy 3 warstwach. Nie kryje wg., nie wyrównuje kolorytu, zchodzi z twarzy miejscami, kolorystyka moim zdaniem też na nie, skóra się świeci (świeci się, ale nie aż tak strasznie). Nie polecam, na pewno nie kupię. Używam tego produktu od: Nie pamiętam Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Yuki_
    30 maja 2013 o 11:07
    Raczej nie
    Dostałam od siostry bo ona skusiła się, niestety dla niej był za ciemny. Wygladała jakby maske załozyła. Ja mam ciemniejsza cere ale... no właśnie. Wszystko dobrze tylko nie wszystko kryje, nawet dwie, trzy warstwy. Przebija to co chcę ukryc. Nie mam dziobów ale dwie małe plamki, mniejsze nić 1 grosz ale widoczne. Myslałam że tym ukryję bo ja zazwyczaj nie maluje się. Na cała buzie nakładałam jedną warstwę ale na plamki dwie i trzy i guzik z pentelką. Nic nie zakrywa. Używam go bo szkoda wyrzucic w kosz, ale jeśli ma byc kryjacy to chyba powinien zakryć skoro tak jest reklamowany. Plus to pompka ale nic wiecej. A szkoda. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

6 maja 2013 o 18:14
    tragiczny
    powiem krótko NIE polecam. produkt nie ma żadnych plusów, może jedynie cena. same minusy: - wgl nie kryje - okropny kolor - tworzy efekt maski na twarzy Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

hellokatie
    13 kwietnia 2013 o 20:13
    1 / 5
    to jakiś żart a nie podkład
    Naprawde nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić ten bubel chyba tylko obiecujące opisy producenta przeczytane na etykiecie podkładu sceniczny kryjący długotrwały ha - ha ;/ do rzeczy : - podkład w ogóle nie kryje - jest tak jakby zmieszany z wodą wodnisty, lejący wyblakły okropieństwo - zostawia na twarzy tłustą, świecąca sie warstwę - śmierdzi - powiedziałabym, że uwidacznia to co ma kryć szkoda pieniędzy odradzam. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno , wylądowało w koszu

Duulcee
    26 marca 2013 o 20:25
    Tragedia:/
    Dziewczyny nie dajcie się nabrać! niestety ja go kupiłam, bo szukałam coś bardzo dobrze kryjącego, a na opakowaniu było napisane idealnie kryjący, w dodatku sceniczny, to pomyslałam, że musi być bardzo dobry. Cóż za błąd. Plusy * zapach, opakowanie Minusy * "śliczny" opis kosmetyku na opakowaniu, który pewnie zmylił wiele z nas, a tak naprawdę mija się zupełnie z rzeczywistością:/ * w ogóle nie kryje! a niby taka jest jego główna funkcja * jak go nałożyłam na twarz, to myślałam, ze się rozpłacze, byłam bardziej pomarańczowa od pomarańczy:D * na poczatku niby w porządku się roprowadza, ale potem zostawia płamy! * cena na początku pomyślałam niska, ale za takie NIC zł drugi raz bym nie dała! Używam tego produktu od: w trakcie Ilość zużytych opakowań: 1, duże 33 ml

gabriellea
    24 marca 2013 o 15:24
    5 / 5
    Jestem na tak.
    Plusy: - zapach - konsystencja - ładne wykończenie - dobre krycie - pozostawia skóre nawilżoną taką przyjemnie mięciutką :) Minusy: - Niestety dostępne odcienie nie są dla mnie :( Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: dwa

Basik88
    10 lutego 2013 o 19:02
    Był ulubionym
    Przez długi czas był to mój nr 1, ale znalazł się lepszy :) + za jasną paletę, + za krycie, + za przyjemną, łatwą do rozprowadzenia konsystencję, + za "chowanie" suchych skórek, + za opakowanie, + za miły zapach, + (największy) za to, że nie pozostawia na twarzy lepkiej maski, pięknie ją wygładza - za to, że nie jest super trwały, dość łatwo się ściera Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 2