Oeparol, MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Oeparol, MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Mleczko Oeparol MRM zawiera składniki biologicznie czynne, w tym tłoczony `na zimno` olej z nasion wiesiołka. Łatwo i dokładnie usuwa naturalne zanieczyszczenia skóry, pozostałości kosmetyków oraz makijaż wodoodporny. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, nie drażni spojówek.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Steareth - 18 (and) Stearyl Alcohol, Oenothera Paradoxa, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Methylparaben, Parfum, Carbomer, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Disodium EDTA, BHA, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Isoeugenol.

Cena: ok. 10zł / 180ml
/e/

Bezkonkurencyjny

Mleczko ma same plusy:

+ ma delikatny, przyjemny zapach

+ jest bardzo łagodne dla skóry, ale makijaż usuwa dokładnie

+ cera jest uspokojona, podrażnienia zniknęły

+ najlepiej nakładać je palcami a nie płatkiem

+ jest wydajne, przy codziennym stosowaniu wystarczyło mi na 3 miesiące

efekt przerasta oczekiwania

Jestem zachwycona ta serią ,mam tonik i krem nawilżająco-regenerujący..Gusta moje raczej siegały snobistycznie chyba..o ja głupia..po selektywne kosmetyki pielęgnujące,chanel,dior i inne drogie..a tu proszę za małe pieniadze,moja podrazniona facjata,zapomniała co to zaczerwienienie,łuszczące skórki,wykwinty jakieś niespodziewane,uczulenie itp niemiłe niespodzianki..Kremy za ponad 200zł stoja sobie i sa bezuzyteczne w porównaniu z jaka radościa siegam po kremik wiesiołkowy..wszystkim absolutnie polecam cały zestaw..mleczko(mam w takiej chudej butli,pewnie nowa szata)świetnie oczyscza,tonik odświeża i jest uzupełnieniem demakijazu a krem podtrzymuje ten mój dziubek 39 letni w kondycji 20+:):):)nawet moja córka zaczeła patrzec na serie przychylnym okiem,ma podraznienia po pigmanormie(wywabia:)blizny..i oeparol jej regeneruje twarz ..Świetne produkty za małe pieniądze..polecam!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: mca

KWC

Tani, pięknie pachnie, bardzo dobrze oczyszcza. Czego chcieć więcej? Bardzo wydajny produkt dostępny w aptekach. Ja nakładam to mleczko palcami, masuję twarz a potem zmywam zwilżonymi płatkami. Super świeża cera po użyciu!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4, 200 ml

przeciętne

Mleczko jak mleczko. Żadnych cudów nie zauważyłam. Zmywa przyzwoicie, nie robi cerze żadnej krzywdy, jest delikatne. Natomiast nie zauwazylam zeby cokolwiek leczylo, czy wplywalo dodatnio na stan cery. Zapach ok.

+lekko nawilza

-wydajność
-dostępność

Więcej nie kupie, bo nie widzę różnicy pomiędzy nim a innymi, których używałam, a mleczko Oeparol trudno dostać.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

FANTASTYCZNE!

Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu. Mam skórę z problemami, widoczne pory, przetłuszczająca się strefa T i częste niespodzianki. Złożyło się tak, że przez kilka pierwszych dni używania miałam parę kłopotliwych krostek, ale odkąd stosuję regularnie to mleczko w komplecie z tonikiem - ani jeden pryszcz na mej twarzy się nie pojawił. :)

Dla mnie zapach jest bardzo przyjemny, konsystencja bez zarzutu.
Najważniejsze! Dobrze zmywa makijaż, moje niewodoodporne tusze również. Nie testowałam wodoodpornych. Buzia po nim jest gładka, jakby nawilżona. Polecam również tonik z tej serii!

Plusy:
+dobry demakijaż
+przyjazny dla skóry skład (zawiera wyciąg z nasion wiesiołka, mi widocznie poprawiła się skóra)
+przyjemny, kwiatowo-ziołowy zapach
+nie ściąga
+cena (ja płaciłam 11,50 zł)

Minusy:
-opakowanie mogłoby być bardziej estetyczne, ale da się przeżyć
-mało wydajny... ale ja mocno je eksploatuję

Dla mnie najważniejszy jest efekt oczyszczania i leczenia cery, zauważalnie ubyło mi problemów z wyskakującymi niespodziankami. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Najlepszy

Używam produktu już dłuuuugo, miałam przerwy -czasem warto odpocząć.....ale zawsze wracam. Produkty tej firmy są b. dobre! Polecam nie tylko mleczko!
A co do mleczka to :
- nawilża
- lekko natłuszcza
- zmywa wszystko co trzeba (oprócz hardcorowych wodoodpornych tuszy)
- skóra jest mięciuchna;)
- zapach znośny
- jak ktoś woli inną konsystencję to jest do wyboru \'śmietanka\'
- niedrogi
- jedynym minusem jest wydajność - no chyba, że to ja go tak exploatuję;)
POLECAM

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 szt. pełnowymiarowych

No rewelacja!

Ja mam chyba szczęście jakieś, bo jeszcze nie trafiłam na coś, co wizażanki by polecały, a mnie by nie pasowało. Tak było i w tym przypadku. Tanie a świetne, czego chcieć więcej?
Kupiłam zachęcona opiniami, bo właśnie się kończyło moje mleczko L\'oreala i co? NO REWELACJA po prostu. Jestem absolutnie zachwycona od pierwszego użycia i w szoku lekkim, że coś tak taniego, może być w działaniu skuteczniejsze od czegoś 1Ox droższego. To się nazywa CUD :D jak dla mnie. Mleczko zakupiłam z tonikiem i wraz z peelingiem enzymatycznym Norel wespół mam teraz skórę gładszą, lepiej oczyszczoną i zdrowszą mam wrażenie. No i przyjemność ze stosowania. Mleczko pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie, nie podrażnia mi oczu a z toniku faktycznie można robić ujędrniające kompresy. Pozostaje mi się teraz modlić, żebym mogła sobie to cudo regularnie kupować. Ach i Och! :)

mój-ci !!!

Krótko i zwięźle-to najlepsze mleczko jakie kiedykolwiek miałam.Zapach, konsystencja no i najważniejsze działanie jest rewelacyjne.Po umyciu skóra staje się nawilżona, zaróżowiona i odpowiednio oczyszczona z wszelakich zabrudzeń.
Muszę z czystym sumieniem polecić ten produkt, bo cena nie jest wygórowana w porównaniu z jego jakością.

Używam tego produktu od:od roku

Dobre i skuteczne

Ogólnie mogę powiedzieć,że mleczko jest dobre. Kupiłam je pod wpływem opinii na Wizażu.
Dobrze oczyszcza,konsystencja tłusta, jest delikatne, ale nie odpowiada mi dosyć mocny zapach, nie lubię kosmetyków do pielęgnacji twarzy, które pachną. Dlatego nie planuję ponownego zakupu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

KWC z całą odpowiedzialnością!

Mleczko jest delikatne, nie szczypie w oczy, pięknie pachnie. Makijaż zmywa porządnie. Buzia jest po nim mięciutka, gładsza i taka jakby dopieszczona :) Nie ma sie do czego przyczepić. Z resztą regularnie co jakiś czas biegam do apteki, zamawiam dwa opakowania, potem znów fatyga żeby odebrać ( niestety nie jest dostępne od ręki :( ), ale jest tego warte! :) Odkąd spróbowałam nawet nie sile się na próbowanie nowości. POLECAM!

Używam tego produktu od:daawna
Ilość zużytych opakowań:w dziesiątkach

KWC!!

Mam bardzo wrażliwą skórę, z tendencja do podrażnień. Na co dzień używam długo trzymających się kolorowych kosmetyków, potrzebowałam mleczka które z jednej z jednej strony nie podrażni mojej skóry a z drugiej dobrze usunie makijaż i oto jest :)
To mleczko jest jak balsam dla skóry, zawsze kiedy go używam moja skóra jest w lepszej kondycji. Polecam wspaniały produkt dużo lepszy od drożysz odpowiedników z drogerii.

Ilość zużytych opakowań: wiele

mistrz!

Najlepszy produkt do demakijażu jaki kiedykolwiek miałam!
*świetnie usuwa makijaz, zanieczyszczenia, sebum
*nie podrażnia buzi, nie szczypie w oczy
*nawilża, nie wysusza
*nie zapycha
*przy tygodniowym uzywaniu zauwarzyłam, ze buzia wygląda na zdrowszą, więc wnioskuję, ze pielęgnuje przy okazji
*bardzo wydajny przy używaniu dwa razy dziennie
*jakośc jak na cenę jest niewiarygodna

Uzywam go wraz z tonikiem, wg mnie duet nie do pokonania!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy