Avon, Cynthia Rowley Personal Match Finishing Powder (Delikatny puder prasowany)

Jedwabisty i ultralekki puder prasowany. Oparty na technologii Personal Match. Zawiera ukrywające niedoskonałości pigmenty rozpraszające światło.

Wszystko ok :)

Puder jak na moje zdanie jest bardzo fajny ; ) Wydajny, ma bardzo fajne opakowanie, wielkim plusem jest lusterko. Świetnie kryje, matuje, a także ma extra odcień. Wielki plus jak dla mnie ma także cena ;)

Używam tego produktu od: 6 Miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

zapycha... :[

dostałam, sama raczej bym go nie kupiła...

na plus:
+bardzo ładne opakowanie - trwałe, wygodne, z lusterkiem
+ładnie pachnie - nie jakoś zniewalająco, ale w porównaniu do niektórych pudrów jest nieźle
i to chyba tyle

minusy
-największy, przez ktory znienawidziłam puder to: zapychanie. krostki porobiły mi się wszędzie, nawet na nosie, na którym NIGDY nic nie miałam
-kolor - pomarańczowy, ciemnieje na twarzy po kilku minutach
-niewygodna gąbeczka, nie da się jej wyprać, bo się rozpada...

nigdy więcej!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wyrzucony 1

raczej na nie...

Skusiła mnie promocyjna cena...
Cóż...
-robi plamy
-konsystencja piasku
-jakis taki pomarańczowy
-dziwnie sie kruszy

a z plusów:
-super opakowanie z lusterikiemm xd

Nie jestem zadowolona...

Używam tego produktu od:kilku dni

polecam

ładnie matuje
gustowne opakowanie z lusterkiem, co przydaje się, gdy jestes po za domem
nie zostawia efektu maski

co do ceny: ja zapłaciłam za niego 14,90zł, bo kupiłam go teraz a nie rok wcześniej
To jest mój pierwszy puder i po małym jeszcze doświadczeniu z nim jestem zadowolona, a jak będzie to się okaże później :)

Używam tego produktu od: tydzień

Taki sobie :/

Plusy
- bardzo drobny
- nie wysusza
- wydajny
- śliczne i solidne opakowanie

Minusy
- jeden odcień, dla mnie za ciemny i za żółty
- tworzy plamy, ale moze to kwestia tego złego koloru, ale ciężko go nalożyć równomiernie

Porównuję go z np. Rimmel Stay Matte transparentnym za 16 zł , który dla moich wymagań jest zadwowalający. Ten Avonu nie jest...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

wspaniały

Potwierdzam to co napisały moje poprzedniczki. Ten puder jest (prawie) doskonały. Prawie gdyż po około 6/7 godzinach należy go powtórnie nałożyć i (co dla niektórych użytkowniczek może być problemem) posiada tylko jeden odcień. A poza tym to:
-fantastyczna konsystencja
-idealny odcień-na serio do każdego typu cery
-nie wysusza
-cena w promocji jest bardzo przystępna
-nadaje cerze fantastyczny wygląd-NIE SZTUCZNY
-śliczne opakowanie z lusterkiem (osobiście nie zwracam uwagi na coś takiego)

Mój pierwszy puderek!

Mam 13 lat i niestety niedoskonałości cery... Cera także świeci mi się niezmiernie... ! Ale ten puder jest wspaniały! Pokochałam go od razu.. wspaniale matuje! Jeżeli mam jakieś pryszcze to lekko je koryguje tak, że prawie ich nie widac .! Kocham ten puderek! Jest dla mnie idealny.. napewno się na niego skusze następnym razem.. tylko jeżeli..... bede miała kaskę.. Bo ten puder dostałam od mamy na Święta Bożego Narodzenia.. a cena była wygórowana .. 32,90 w promocji.... A ro jak na mnie za drogo... ale i tak go kocham !

Używam tego produktu od: Świat Bożego Narodzenia 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego

Skusiłam, się na ten puder, ze względu na ładne opakowanie. Używam go, gdy jestem poza domem. Puder doskonale matuje skórę na kilka godzin (w ciągu dnia, po pooranym makijażu, wystarcza mi jedna poprawka). Odcień pudru jest jeden, i akurat do mojej karnacji pasuje idealnie.

Polecam, bo jest to bardzo dobry kosmetyk, ale wiem, że nie najlepszy. Jeżeli ktoś chce mieć ładnie wyglądający i dobrze matujący puder w kosmetyczce w odpowiedniej cenie, to to jest dobry wybór.

W trakcie zużywania pierwszego.