Tołpa, Huminea Strefa T, Pianka do mycia twarzy intensywnie oczyszczająca (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

Preparat dokładnie oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Humino-kompleks Tołpa usprawnia funkcjonowanie skóry, zwęża rozszerzone pory. Ekstrakt z lukrecji przyspiesza ustępowanie mikrouszkodzeń, działa antyseptycznie i łagodząco. Ekstrakt z lipy i d-pantenol łagodzą podrażnienia i działają kojąco. Gliceryna oraz kompleks Lactil wpływają na odpowiednie nawilżenie naskórka. Po zastosowaniu pianki skóra jest matowa i dokładnie oczyszczona.
Przeznaczona do skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-20 Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Glycine (and) Fructose (and) Urea (and) Niacinamide (and) Inositol (and) Sodium Benzoate (and) Lactic Acid, Xylitol, PEG-40 Glyceryl Cocoate (and) Sodium Coceth Sulfate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Panthenol, Parfum, Peat Extract, Propylene Glycol (and) Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Rot Extract, Propylene Glycol (and) Tilia Cordata Flower Extract, Tetrasodium EDTA, Lactic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone.

kocham

mam cerę tłustą i jak na razie nie znalazłam lepszego kosmetyku do czyszczenia twarzy, ponieważ
+ dokładnie czyści skórę
+ ma delikatny zapach
+ nie podrażnia mi skóry
+ jest wygodny w użyciu
minusami tego produktu to:
- dostępność
-cena

Używam tego produktu od: nie pamiętam;)

delikatne oczyszczenie

Pianka jest bardzo delikatna i tak samo delikatnie oczyszcza. Biorąc pod uwagę, że produkt jest przeznaczony dla cer zanieczyszczonych, tłustych, mieszanych i ze skłonnością do wyprysków-pianka oczyszcza za delikatnie, mam wrażenie, że nawet niedokładnie.

plusy:
*nie podrażnia, nie uczula
*ładny, trochę jakby słodki zapach
*nie ściąga skóry

minusy:
*oczyszczanie zbyt delikatne (tym bardziej na strefę T), przekonałam się, że wolę używać żeli do mycia twarzy jak pianek
*trochę wysusza skórę
*najistotniejsze-na mnie kosmetyk nie podziałał ani kojąco ani nie złagodził krostek
*pianka nie przyczyniła się do zmniejszenia wydzielania sebum ani do ograniczenia "niespodzianek"

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

bardzo przyjemna

Piankę kupiłam bo lubię kosmetyki Tołpy

+ dobrze oczyszcza i łagodzi
+ nie ściąga
+ pięknie, delikatnie pachnie
+ bardzo przyjemnie się ją stosuje, mam wrażenie małej dawki "luksusu"

- jest średnio wydajna, na jeden raz zużywam 2 psiki
- zawsze poluję na promocję, bo jednak cena wydaje mi się za duża

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Fajna !

+ raczej zwęża rozszerzone pory, jak obiecuje producent, chociaz wilkiej roznicy nie zauwazylam
+ działa antyseptycznie i łagodząco - to na pewno
+ łagodzi podrażnienia i działa kojąco
+ nie pozostawia wysuszonej skóry, jak wiele innych produktów myjących. Cera po piance jest czysta i nie sciągnięta :)

W ogóle, pianka jest cudowna do stosowania :D
Jest tak milutka, że nie ma się ochoty jej spłukiwac :D
Zapachu za bardzo nie czuc, ale jesli juz - to jest bardzo delikatny i przyjemny :)

Niestety nie zauwazylam, żeby pianka jakoś bardziej oczyszczała moją twarz. Zapewne dobrze czyści, ale nie czuje się po jej użyciu zupełnej czystości. Może to przez to, że tak delikatnie działa :)

A, i co do wydajnosci - ja nie wiem jak Wy, ale ja potrzebuje kilka razy nacisnąc dozownik, bo jedno psikniecie, nie czysci super.
Zreszta ona jest tak milutka na skórze, ze ja bardzie chetnie psikam 2-3 razy ;P
No i przez dosc szybko, bo w 2 miesiace, zuzylam..

najlepsza!

Po wielu niezbyt udanych próbach z mleczkami, żelami i innymi piankami, nareszcie Tołpa wykonała swoje zadanie- po jej użyciu skóra jest oczyszczona, ale nie napięta, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, po jej uzyciu skóra jest przez matowa- ale nie wysuszona. Nie wyobrażam sobie stosowania innego produktu.

Używam tego produktu od: dosyć dawna

***

Raczej pianeczka niż pianka.
Efektu oczyszczania nie zauważyłam.
Właściwie żadnych efektów nie było.
Ani pozytywnych ani negatywnych.
Produkt raczej do cery bezproblemowej.
Mimo wszystko stosuje się toto całkiem przyjemnie.
A... i opakowanie jest bardzo wygodne.

To jest to!

Po długich poszukiwaniach znalazłam w końcu ideał.
Pianka jest delikatna dla buzi lecz stanowcza dla brudu;) - skutecznie usuwa makijaż i wszelakie zanieczyszczenia, nie podrażniając skóry. Nawilża, daje uczucie gładkości. Matuje.
Plus za świeży, nieco męski zapach. I za lekką konsystencję oraz łatwe zmywanie, co ogranicza kontakt z tą całą tablicą Mendelejewa, która płynie z wrocławskich kranów.
Ogólnie - dla mnie rewelacja.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

fajna

Jestem zadowolona z tego kosmetyku.Dobrze zmywa zanieczyszczenia i sebum,nie podrażniając i nie wysuszając cery(co dla mnie jest bardzo ważne,gdyż mam cerę wrażliwą).
Pianka mi wygodne opakowanie,jest dość wydajna.
Nie wiem,czy kupie ponownie,bo ciągle szukam swojego ideału do mycia twarzy:).

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

nic specjalnego

szkoda wydawać tyle pieniedzy na tą niby pianke.
W samym aplikowaniu wogole to pianki nie przypomina! Szybko spływa, slabo sie pieni.Co do oczywszczania to nie wiem, mialam wrażenie ze sama wode wcieram w twarz. Nie polecam

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1/2

Całkiem całkiem

Po niemiłych przeżyciach z żelami do mycia twarzy, których nie dało się z niej zmyć mimo szorowania twarzy, zdecydowałam się na piankę.

Na początku miałam wrażenie, że ściąga i odrobinę wysusza skórę, ale chyba się przyzwyczaiła do tego kosmetyku i teraz po jej użyciu twarz jest ładnie oczyszczona. Nie podrażnia, nie uczula, ma bardzo ładny zapach. Jest całkiem wydajna - używam od ponad 2 miesięcy a zostało mi jeszcze nieco ponad 1/4 pianki. I, co dla mnie bardzo ważne, łatwo jest ją zmyć. Nie zauważyłam mniejszej ilości krost czy zaskórników, ale to wiadome, że preparat do oczyszczania twarzy raczej na to nie wpłynie, choć byłoby miło.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Godny polecenia

Bardzo przypadły mi do gustu takie środki do mycia twarzy jak pianka i na tej również się nie zawiodłam. Początkowo miałam wrażenie, ze za bardzo wysusza, ale to była chyba kwestia wprowadzenia nowego kosmetyku. Teraz kończe już 2 opakowanie. Skutecznie oczyszcza, zmywa nawet makijaż, choć tego raczej nie wypagałam :) Ma przyjemny zapach i jest dość wydajny. Czasami jest go niestety ciężko kupić, ale to już nie wina kosmetyku tylko apteki :)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Przyjemniaczek

Bardzo fajny myjoł! Przede wszystkim, mimo że do skór trądzikowych, zupełnie nie ściąga i nie wysusza (a moja skóra histerycznie reaguje na każdy bardziej wysuszający żel). Jest wydajna, mimo że zazwyczaj pianki znikają w ciągu miesiąca. Dobrze się pieni, na użycie całej twarzy spokojnie wystarczy pół "pompknięcia". Nie zauważyłam wpływu na wypryski czy zaskórniki, ale żaden używany przeze mnie żel na to nie wpływał. Moim zdaniem świetnie spisuje się do zmywania sebum lub jako domywacz po innym produkcie do demakijażu - sam się w tej roli nie sprawdzi. Nie zmyje też tłustego kremu, dlatego daję cztery gwiazdki a nie pięć. Na pewno do niego wrócę.