AA, Nutri Ujędrnianie 35 , Krem odżywczo - wygładzający pod oczy

AA, Nutri Ujędrnianie 35 , Krem odżywczo - wygładzający pod oczy

Krem intensynie pielęgnuje skórę wokół oczu- działa przeciwzmarszczkowo, redukuje cienie i obrzęki.Olej z pestek czarnej porzeczki bogaty w cenne Omega 3 6 przywraca skórze właściwą sprężystość i elastyczność.
Składniki:
- Kofeina i ekstrakty z nostrzyka żółtego oraz z Centella asiatica regulują mikrokrążenie i działają przeciwobrzękowo.
- Magnez przyspiesza odnowę komórkową.
- Masło Shea, olej Jojoba i witamina E działają ochronnie i odżywczo.
- Alantoina skutecznie koi i łagodzi podrażnienia.
Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 35 roku życia.

Dobry i działa

Na początku zaznaczę, że mam 30 lat. Używałam kremów pod oczy z różnych przedziałów cenowych i od razu mogę zapewnić, że ten krem AA wyróżnia się z produktów tego samego typu i przedziału cenowego. On działa, a w całej swojej karierze miałam chyba tylko 2-3 rzeczywiście działające kremy pod oczy. Reszta tylko nawilżała, a t ylkowyjątki minimalizowały moje zmarszczki.

Innymi słowy, gdybym miała do wydania maksymalnie 30 zł, postawiłabym na ten krem pod oczy. Do tego pułapu cenowego nic nie działa tak dobrze.
Ale gdybym miała ponad 100 zł, poszukałabym czegoś więcej, z czystej ciekawości ;)

A o samym kremie:

+ wygładza, usuwa obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki mimiczne ulegają ograniczeniu (wizualnie cofam się o parę lat wstecz)

Zaznaczam, że nakładam go baaaaaaardzo chojnie tuż przed snem, nigdy na dzień. Lubię się taplać w kremach, kiedy śpię ;) To działa.

+ w przeciwieństwie do 99% innych kremów pod oczy, których używałam, nie powoduje, że moje oczy puchną, nie zaczerwnienia mi spojówek. Nie rozgrzewa skóry wokół oczu, nie przesusza. Jest w porządku i zachowuje się uczciwie ;)

Zaznaczam, że nie jest totalnie neutralny, czuję go na sobie. Jednak nie jest to niezdrowe ani niekomfortowe i wynika z tego, że nakładam go naprawdę dużo.

+ wydajny, zamknięty w wygodniej, plastikowej tubce. Jest higieniczny, miły w dotyku

+ nie pachnie, szybko się wchłania, skóra jest po nim nawilżona, odżywiona i pełna blasku

+ podkreślę to jeszcze raz: niweluje cienie pod oczami. Malutko produktów sobie z tym radzilo w moim przypadku. Niedawno wykończyłam nawet pewien kuriozalny krem, po którym moje sińce pod oczami były większe, niż kiedykolwiek (unikajcie Oriflame, to nie działa ;) ). A tutaj: budzę się i rano mam ładne, wypoczęte oczka gotowe do makijażu.

Ważna uwaga:
- kiedy budziłam się rano, a używałam innych kremów pod oczy (Vichy, Garnier, Oriflame, Kanebo), musiałam używać tonę korektora. Nawet zainwestowałam prawie stówkę w specjalny korektor pod oczy, bo tylko on był w stanie zakryć moje sińce, serio!
- tymczasem, kiedy budzę się po nocy spędzonej z zielonym kremikiem AA, rano... patrzę w lustro i zastanawiam się, czy w ogóle nakłądać korektor. Nie mam sińców, skóra pod oczami jest jasna, napięta i miła. Ł-A-Ł!!!

+ tani jak barszcz

+ produkt polski

Nie ma sensu dalej pisać, polecam każdemu i kropka! :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Polecam!

Długo poszukiwałam kremu pod oczy dla 35+ i on okazał się najlepszy,ładnie odżywia delikatna skóre pod oczami,niweluje cienie i wygładza kurze łapki,zdecydowanie zmniejszyła sie ich ilość.
Krem jest łatwy do wklepania,nie roluje się,co działo sie przy innych,ale trzeba stosować codziennie,co jest raczej już normalne dla tego wieku ;-)
jest delikatny,nie podrażnił mnie ani razu,ma przyjemna konsystencję i wg mnie jest wydajny;
dobry produkt za sensowaną cenę!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

podrażnia

Jestem rozczarowana tym kremem. Nie przypuszczałam, że kosmetyk z serii antyalergicznej tak podrażni mi oczy. Po kilkunastu minutach oczy zaczynały piec, łzawić i robiły się czerwone. Po zostawieniu kremu na całą noc musiałam się namęczyć, żeby doprowadzić oczy do normalnego stanu. Z tego powodu nie używałam go codziennie.

Krem ma zwartą konsystencję, jest odrobinę zbyt \'tępy\'. Mógłby się lepiej rozprowadzać. Dość dobrze się wchłania.
Po jego nałożeniu nie mam wrażenia, że skóra jest rozświetlona czy wygładzona. Po prostu nic. Dopóki nie zacznie się pogarszać.

Nie mogę się wypowiedzieć o działaniu przeciwzmarszczkowym, gdyż wymagało by to codziennego stosowania.

Krem jest wydajny.

Używam tego produktu od: nieregularnie kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

w porządku

Cóż mogę powiedzieć o tym kremie? Przede wszystkim zaznaczę, że nawet nie zbliżam się do trzydziestki a krem jest adresowany do pań po 35 roku życia. Do zakupu zachęcił mnie opis na opakowaniu i zawartość kofeiny, która zapobiega opuchnięciom wokół oczu. Używam tego kremu regularnie rano i wieczorem i muszę przyznać, że widzę wiele zalet. Ma bogatą ale jednocześnie lekką konsystencję więc nadaje się pod makijaż. Ładnie się wchłania i nie ma zapachu. Praktyczne opakowanie pozwala na higieniczną aplikację kosmetyku. Krem nie podrażnia i jest bardzo wydajny. Zaletą jest także cena bo wynosi około 15 zł. Jeśli chodzi o efekty to zauważyłam poprawę wyglądu skóry wokół oczu i wygładzenie drobnych zmarszczek. Polecam ten krem osobom, które nie mają jeszcze problemów z kurzymi łapkami ponieważ uważam, że jego działanie jeśli chodzi o wygładzanie jest zdecydowanie za słabe dla starszych kobiet.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ekstra kremik :)

skusilam sie pod wplywem pozytywnych recenzji :)
i jestem zadowolona :)
krem jest gesty, jak na krem pod oczy wystarczy odrobinka zeby wklepac w skore oka, ale niewydaje mi sie zeby byl wydajny, no szkoda
ja go wklepuje, pozostawia nie tlusty film na skorze ale nie roluje sie przy wykonywaniu makijazu oka wiec to duzy plus :)
nie podraznia, swietnie nawilza, powiedzialabym ze nawet troszke zmniejsza widoczne juz zmarszczki, a takowe niestety juz mam, mam nadzieje ze kremik spowolni powstawanie nowych :) zmniejsza worki pod oczami
super kremik, naprawde warto
polecam z czystym sercem :)

Używam tego produktu od: mca

SUUPER

Bardzo fajny kremik. Dobrze nawilża, odżywia, wygładza. Naprawdę wygładza drobne zmarszczki. Chociaż jest gęsty, u mnie sprawdza się super pod makijaż. Dobrze się wchłania i nie podrażnia. Cieni, niestety nie redukuje ale na to jest tylko jedna rada: korektor. Naprawdę wart wypróbowania. Dodam tylko, że zawsze kupowałam kremy Vichy, La Roche, Galenic. Wydawało mi się, że jak droższy to i lepiej będzie działać. No i przekonałam się, że w niskiej cenie można mieć wysokiej jakości kremik.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Fajny!

Jako, iż nie mam jeszcze 35 lat był to mój pierwszy tak treściwy krem pod oczy. Dobrze nawilża, wygładza drobne linie mimiczne, szybko się wchłania choć ja używałam go latem i nie zaryzykowałam aplikacji pod makijaż, bo ma dosyć gęstą konsystencję. Kosztował śmieszne pieniądze, a okazał się całkiem fajny. Chociaż wydajny nie jest.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Dobre efekty za niską cenę

Zaskoczył mnie pozytywnie. Kupiłam go na próbę bo cena była śmieszna a okazało się że działa tak samo a nawet lepiej niz kremy, które kosztują kilka razy więcej.
Plusy:
- bardzo dobrze odżywia skórę i stanowi bardzo dobrą bazę pod makijaż
- zmarszczki są mniej widoczne a skóra elastyczna i lepiej odzywiona
- nie podrażnia oczu
- bardzo dobrze się wchłania
- śmiesznie niska cena
Minusy:
- nie dziala na cienie pod oczami ale dzieki dobremu odzywieniu skóra i tak wygląda lepiej

Używam tego produktu od: 1 rok

koi i odżywia

Odkąd używam tego kremu, skóra pod oczami jest w dużo lepszym stanie. Krem dobrze odżywia i uspokaja skórę, która wcześniej bywała nieprzyjemnie napięta. Cienie pod oczami jak były tak są, ale drobne zmarszczki wynikające z przesuszenia zniknęły. Krem w ogóle nie podrażnia i nie powoduje pieczenia przy przypadkowym dostaniu się do oka. Lubię zmieniać kremy, ale na pewno jeszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Godny polecenia

Całkiem przyzwoity kremik o bogatej konsystencji, fajnie się rozsmarowuje, nie drażni i nie uczula. Nie zauważyłam żeby coś tam działał z moimi zmarszczkami ale mam ich tylko troszeczke. Za to super nawilża i odżywia skórę wokół oczu, po rozsmarowaniu zostawia lekko tłusty film. Stosuje go tylko na noc a rano wszystko jest już wchłonięte. Z całej serii jest jakby najsłabiej działającym kosmetykiem (dla mnie maseczka to bomba), ale i tak go lubie.Używam tego produktu od: paru miesięcy, bo jest bardo wydajny

Doskonale nawilża

Kremik nawilża wręcz perfekcyjnie! Po uzyciu jeszcze przez długi czas czuć, że skóra pod oczami jest odżywiona i "szczęśliwa" :)
To mój pierwszy krem pod oczy, więc nie mam porównania, ale jestem z niego bardzo zadowolona.
Konsystencję ma znakomitą, nie trzeba wcierać i wklepywać, wystarczy lekko rozprowadzić. Nie wiem jak działa przeciwzmarszczkowo, bo nie mam jeszcze wyraźnych zmarszczek wokół oczu. Stosuję zapobiegawczo, żeby się prędko nie pojawiły :)

Dopisek:
Przy dłuższym stosowaniu zmniejsza cienie pod oczami! Rewelacja! :D

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

może być

Krem jest przyzwoity, ale mnie nie zachwycił. Z pewnością jest bardzo wydajny, ale mimo długotrwałego używania nie zauważyłam oczekiwanych rezultatów. Nie wygładził zmarszczek ani nie rozjaśnił cieni. Rzeczywiście po aplikacji stan skóry trochę się poprawiał, stawała się bardziej elastyczna i miękka, ale efekt nie był trwały. Sporym plusem jest dla mnie bogata konsystencja stanowiąca niezłą bazę pod korektor.
Krem nie jest zły, a biorąc pod uwagę jego niską cenę, nawet dość dobry, ale raczej nie kupię go ponownie, bo zależy mi wyraźniejszym wygładzeniu skóry.