Clinique, Daily Eye Benefits (Krem pod oczy)

Clinique, Daily Eye Benefits (Krem pod oczy)

Gęsty, odżywczy krem pod oczy. Do wszystkich typów skóry, dla kobiet i mężczyzn. Redukuje sińce, opuchliznę, drobne zmarszczki. Bez zapachu, testowany klinicznie.

Skład: Water Purified, Butylene Glycol, Glycerin, Cetyl Palmitate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Squalane, TEA Stearate, Cucumber Extract (Cucumis Sativus), Ivy Extract (Hedera Helix), Lipopolysaccharide, Cetyl Alcohol, Tanninglycoside Complex, Aloe (Aloe Barbadensis), Mixed Soy Phospholipids, Amino Acid Complex, Cyclomethicone, Lauroyl Lysine, Retinyl Palmitate, Caprylic/Capric/Stearic Triglyceride, TEA Carbomer, Dimethicone, Petrolatum, Acrylates Copolymer, Sodium Polyacrylate Starch, Trisodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben.

Cena: ok. 90zł / 15ml

/m/

daję tytuł KWC

REWELACJA

gęsty ale bardzo łatwo się wchłania

wchłania się całkowicie nie pozostawiając jakiejkolwiek tłustej warstewki

bardzo wydajny , wystarczy ociupinka

Przy stosowaniu dwa razy dziennie słoiczek kremu wystarczył mi na 10 mcy

no i najważniejsze: SPEKTAKULARNY EFEKT WYGŁADZENIA ZMARSZCZEK !!!!!!
oczywiście nie jest on widoczny po pierwszym użyciu ale po miesiącu mozna zauważyć znaczną poprawę a po 3 mcach -pełny sukces!

oprócz tego po każdym uzyciu sińce są zniwelowane a okolice rożjaśnione.

Po zuzyciu całego opakowania postanowiłam wypróbować all about eyes ale jestem pewna, że wrócę do daily eye benefits

Używam tego produktu od:uzywałam ok 10 mcy

Spodobał mi się.

Kupiłam ten krem za granicą za odpowiednik 80 zł, w Polsce widziałam go w niektórych perfumeriach za 135 zł. To bardzo przyjemny krem na dzień. Mam dwadzieścia parę lat, i ten krem jest dla mnie jak znalazł. Bardzo dobrze nawilża, przez cały dzień pracy przed komputerem nie mam ściągniętych, suchych powiek. Konsystencję ma lekką, bardzo szybko się wchłania. Największym plusem jest dla mnie wysoki filtr, głównie po to kupiłam ten krem. Skóra po jego stosowaniu przez prawie 2 miesiące wygląda lepiej, jest ładnie wygładzona, choć problemów z cieniami nigdy nie miałam, a głębokich zmarszczek jeszcze nie mam. Na noc używam bardziej treściwego, gęstszego kremu, ale ten na dzień bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Przeciętny.

Jest to dość rozczarowujący produkt jak na Clinique.
Nie powoduje spektakularnych efektów, na pewno nie lepszych niż jakby się użyło przeciętny krem pod oczy za 15zł.
Owszem, konsystencja jest miła, bezzapachowa, dobrze nawilża...ale na tym się kończą plusy. Z cieniami zupełnie sobie nie radzi, nie zauważyłam też wygładzenia nawet malutkich zmarszczek.
Dobry nawilżacz i tyle.
Plus za ogromną wydajność, 2 opakowania po 7ml męczyłam ok. 3 miesięcy, a 2 opakowanie jeszcze się nie skończyło.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 2 x 7ml

jestem na nie

Męczę ten krem już trzeci miesiąc, i jak lubię Clinique, tak nie mogę się coś zaprzyjaźnić z nim. Widzę, że moja poprzedniczka ma podobne odczucia. Żałuję, że nie kupiłam w zamian All About Eyes Rich.
Mam wrażenie, że nie robi zupełnie nic.
Żadne zmarszczki nie znikły, zupełnie dobrze mogę sobie podarować aplikację, żadnego efektu. Skóra jest dokładnie taka sama przed aplikacją, jak i po.
Nie polecam, szkoda pieniędzy!

Używam tego produktu od: 3 mies

jakiś dziwny

Kupiłam skuszona ceną tym bardziej, że lubię raczej wszystkie kremy clinique. Niestety mi nie przypadł do gustu. Jest bardzo wydajny,szybko się wchłania, likwiduje głębsze zmarszczki, ale pojawiły mi się jakieś małe poprzeczne. Wg. mnie on za słabo nawilża - chyba-sama nie wiem.Męczę go już prawie 3 m-ce, ale musiałam się ratować all ebout eye rich bo nie działa też ani na cienie, ani na opuchnięcia. Teraz stosuję go tylko rano,żeby go wreszcie zużyć,a wieczorem inny i wszystko jest ok.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno