Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Bezbarwna odżywka i żel modelujący do brwi i rzęs. Ujarzmia włoski, sprawia, że są wypielęgnowane i zdrowe.

żel
odżywki do rzęs, odżywki do brwi
regenerujące
w tuszu

Nie działający produkt

Kupiłam go z ciekawości ale totalnie się na nim zawiodłam , mam wrażenie że ten żel nie robi kompletnie nic . Jest to źle do brwi oraz rzęs ale nie sprawdza się ani tu ani tu . Zacznę od tego że ma bardzo wodnista konsystencję prze co ciężko się nim pracuje, nadaje się tylko do rozdzielania i rozczesywania , nie unosi , nie odżywia a już na pewno nie utrwala a dodatkowo nałożony na jaki kolwiek produkt na brwiach po prostu go ściera myślę że to przez to że jest zbyt wodnisty . Dodatkowo ma przeźroczyste opakowanie a sam produkt po kilku stosowaniach dziwnie zmienia kolor na lekko szary przez co całe opakowanie staje się mało estetyczne i traci wygląd. Cena jest bardzo kusząca ale szkoda tracić pieniądze na coś co nie robi dosłownie nic . Nie kupię ponownie.

Zły wybór.

Żel pomaga w poskromieniu brwi, łatwo ułożyć brwi w odpowiedni kształt, jednak brwi szybko sie skleją. Żel trzyma sie ba brwiach krotko, nie trwa całego dnia. Żel się brudzi po kilku razach zanurzenia szczoteczki w opakowaniu.

Szkoda tych 8 zł

Żel nie robi absolutnie niczego, ani po nałożeniu, a ni na dłuższą metę.
Ani nie utrwala, ani nie odżywia/poprawia stanu brwi/rzęs.
Równie dobrze można przeczesać zamoczoną szczoteczką, efekt będzie ten sam.

Okropny

Bardzo lubię markę Essence, ale ten produkt, to jakieś nieporozumienie. Jego jedynym plusem jest wydajność oraz nie zdzierające się napisy na opakowaniu. Sam produkt, natomiast, nie robił kompletnie nic, a w opakowaniu wyglądał obrzydliwie. Zaczął się bielić oraz szarzeć...coś koszmarnego.

Niezbyt ladnie pachnaca woda

Nie ma najlepszego zapachu, moglby byc lepszy ale nie ma tragedii. Natomiast produkt jest poprostu wodnisty, nie widac zadnego efektu to strata pieniedzy, nie unosi brwi ani nie polepsza wygladu rzes. Zbedne.

To kompletnie bezużyteczny produkt.

Kupiłam ten produkt x lat temu, gdzie jeszcze mydełka i mocno utrwalające produkty do brwi nie istniały albo zaczynały swoje istnienie na polskim rynku.
Potrzebowałam czegoś co ogarnie moje brwi, lekko je zagęści poprzez odpowiednie ułożenie. Otrzymałam całkiem odwrotny efekt.
Po nałożeniu produktu na brwi najpierw czujemy jakby były zmoczone wodą, błyszczą się jakby były wysmarowane olejem. Chwilę po ułożeniu oczekiwanego kształtu brwi., wszystkie włoski sklejają się do jednej cienkiej linii przez co nasze brwi wyglądają jakby to były kreseczki. Na szczęście jest to bardzo słabo trzymający żel więc bez problemu można to delikatnie zmyć, bo poprawiać nie ma co ponieważ wróci to do poprzedniego efektu. To tylko skleja brwi i nic więcej, dodatkowo żel mocno się brudzi i po kilkukrotnych zanurzeniach szczoteczki w opakowaniu żel robi się szary. Masakra.

Lekka formuła, z sentymentu

Od tego kosmetyku zaczynałam swoją przygodę z makijażem. To pierwsze w życiu co nałożyłam na swoje rzęsy jeszcze jako nastolatka. Jakaż to była zmiana kiedy przyszłam tak "pomalowana" do gimnazjum! Od tego czasu mam sentyment do tego produktu, który ba dobre zagościł w moich kosmetykach.

Miałam z nim przerwę ale od kiedy stylizacja Brwi wrocila u mnie do łask, ponownie po niego sięgnęłam.

To produkt, który jest lekki i wydajny oraz wielozadaniowy. Nadaje się zarówno do stylizacji rzęs jak i Brwi chociaż to drugie usztywnia zdecydowanie mniej. Bardzo fajna szczoteczka, ładnie rozczesuje.

Jedyny delikatny minus albo i plus, że widać kiedy kosmetyk się zabrudzi dzięki transparentnemu opakowaniu.

Totalna pomyłka

Bardzo lubię markę Essence, niestety ten produkt to totalna pomyłka, kompletny bubel. Oczekiwałam od niej właściwie tylko dwóch rzeczy: utrwalenia oraz nie podrażniania oczu. Po przezroczystej mascarze z Golden Rose liczyłam, że każda inna się do tego nada, gdyż produkty GR muszę przeważnie zamawiać przez Internet co nie jest dla mnie wygodne. Zdecydowałam się na tą gdyż była najtańsza, co okazało się błędem. W składzie znajduje się witamina b5, więc może minimalnie odżywia brwi i rzęsy, niemniej nie jest to efekt zauważalny gołym okiem - nie stają się dłuższe, mocniejsze ani ciemniejsze. Nie to jest jednak najgorsze - najgorsze jest to, że nie daje żadnego utrwalenia. Jeśli ktoś szuka produktu do utrwalenia brwi, to ta się do tego nie nadaję. Kompletnie nie zastyga, wbrew obietnicom producenta, ciągle jest mokra. Nie wiem co mam z nią zrobić, nie widzę dla niej obecnie żadnego zastosowania. Skoro nie utrwala to również nie unosi nawet minimalnie rzęs. A po co stosować produkt po którym nie ma żadnej różnicy? Jedyną zaletą jest to, że nie podrażnia oczu. Będę musiała poszukać innej.

zagraniczny bubel wycieczki

Maskara kupiona za granicą, podczas napadu na drogerię DM. Opakowanie bardzo ładnie się prezentowało, a ja miałam nadzieję na wygodną aplikację produktu.

APLIKACJA:
Tutaj pojawiają się pierwsze problemy. Przede wszystkim żel jest bardzo rzadko, nigdy nie wysycha. Najgorsze jest to, iż rozpuszcza kosmetyki poprzednio zaaplikowane na twarz, kredkę do brwi czy podkład. Przez co na twarzy robi się małe bagienko.

DZIAŁANIE:
Po kilku zastosowaniach żelu, jeszcze raz wróciłam do jego opisu aby przekonać się, czy aby na pewno kupiłam żel do brwi/rzęs. Nie układał brwi, nie wysychał oraz babrał wszystko wokół na cerze.

Nie sprawdził się

Ten żel jest bardzo delikatny, niestety nie sprawdził się na moich brwiach - w zasadzie nie ma efektu. Spodobał się jednak mojej koleżance, której włoski są łatwiejsze do ujarzmienia - ten zel daje jej ładny efekt delikatnie ułożonych brwi.

Druga sprawa, że żel mi się ubrudził - szczoteczka zbiera krem/podkład/wszelkie kosmetyki z okolicy brwi przy używaniu, więc trzeba ją ciągle czyścić przed włożeniem z powrotem do tubki. Nieprzyjemne w używaniu, z chęcią się go pozbyłam.

Nie utrwala

Opakowanie podobne do korektora tyle, że aplikator jest zakończony szczoteczką taką jakie są w tuszach do rzęs. Opakowanie jest przeźroczyste więc widzimy ile kosmetyku nam zostało. Żel ma dosyć wodnistą konsystencję i jest bezbarwny. Jeśli nakładamy go po aplikacji kredki, pomady czy innego kosmetyku do brwi to z czasem żel w opakowaniu wygląda na brudny. Raczej nie jest to wada, a po prostu zużywanie produktu. Żel ładnie wyczesuje brwi jednak nie należy do mocnych. Śmiało w ciągu dnia brwi można poprawiać albo same od siebie tracą wcześniejszy kształt. Dodatkowo skleja włoski, a szczoteczka nabiera zbyt dużo produktu. Dodatkowo po aplikacji brwi są lśniące co nie wygląda najlepiej, a na pewno nie naturalnie. Plusem jest niska cena i spora wydajność, ale w porównaniu do działania to i tak niewiele. Nie polecam.

Hmmm..

Kupiłam go po tym jak jedna influencerka poleciła go jako bezbarwny tusz do rzęs, idealny dni na make-up no make-up lub na siłownię, aby podkreślić delikatnie rzęsy bez ich malowania. Próbowałam używać tego produktu w ten sposób, ale niestety moje proste i niechętne na podkręcenie zalotką rzęsy nie polubiły się z żelem. Może delikatnie były bardziej lśniące, ale to tyle. Cały produkt zużyłam jednak do brwi - jako ostatni etap makijażu brwi do ujarzmienia włosków. Jednak z pewnością długo nie utrzymywał włosów w miejscu. Niby spoko, ale nie kupię ponownie.