Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Czarne kępki rzęs wysokiej jakości, zapewniają niepowtarzalny wygląd oprawie oczu. Nierówno ścięte gwarantują naturalny wygląd. Sztuczne kępki rzęs można używać wielokrotnie, w razie potrzeby należy oczyścić je alkoholem. Na zestaw składa się 60 kępek rzęs oraz klej. Praktyczne opakowanie pozwala na wygodne przechowywanie. Dostępne w trzech wariantach: short, medium i mix (po 20 szt. krótkich, srednich i dlugich).

sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

mogą być

Zazwyczaj kępki rzęs kupuje na Aliexpress, bo można tam dostać wiele dobrych produktów za grosze, jedyny minus jest taki, że trzeba na nie trochę poczekać.
Dlatego też postanowiłam kupić kępki Donegal.

Wady:
-trochę sztywne i plastikowe
-problematyczne w wyciąganiu z pudełka, spora część się poniszczyła
-całe opakowanie wystarczyło mi na trzy aplikacje
-węzełki trochę za duże i widoczne

Zalety:
-cena
-dołączony klej
-dostępność
-dobrze się trzymają na oku

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Dobry zestaw

Ten zestaw sztucznych rzęs lubię najbardziej. Był on moim pierwszy zakupem który okazał się najbardziej trafiony ze wszystkich. Zakupiłam w drogerii Jasmin bo były mi potrzebne w celu uzupełnienia rzęs w oczekiwaniu na dopełnienie w razie gdy pojawiła mi się jakaś większa luka. Są świetne ponieważ do wyboru mamy trzy długości a więc idealnie można dopasować wedle uznania. Są bardzo wytrzymałe i już nawet jedna kępka daje bardzo dobry efekt. Nie korzystałam z kleju, który był dołączony ponieważ do tego zabiegu najlepiej spisuje się moim zdaniem klej DUO. Moim zdaniem najlepszy zestaw rzęs :)

• Design produktu: 5

Świetna opcja robiąca WOW na specjalną- uroczystą okazje. Idealne dla osób nie przepadających za sztucznymi rzęsami na trwałe...

Obecnie jestem na etapie zużywania trzeciego opakowania tego produktu w wydaniu mix. Mamy tutaj wówczas do czynienia z mieszanką trzech rozmiarów kępek. Krótkie, średnie i długie. Świetna mieszanka długości pozwalająca stworzyć naturalny look, bez efektu sztucznego wachlarza. Dodatkowo bez oba o przeciążenie naturalnych rzęs. Jednak wiadome jak i z większością trening czyni mistrzem. Dlatego też metodą prób i błędów obecnie mogę okrzyknąć moje umiejętności doklejania kępek jako mistrzostwo w domowym zaciszu.

Kępki są dość twarde, co uważam nie jest przeszkodą dla posiadaczek bardzo dobrej jakości własnych rzęs. Uważam, że dla dziewczyn mających swoje własne rzęski cienkie- mogą niekoniecznie się sprawdzić. Będą w wyraźny sposób obciążać oko, opadać i w efekcie nie będą trwałe.

Ja w zasadzie nie miałam okazji nosić kępek dłużej niż jeden dzień. Nie dała bym rady. Cenię sobie demakijaż dokładny. Nie czuła bym się komfortowo kładąc się spać ze sklejonymi rzęsami.

Moim ulubionym klejem do kępek donegal jest klej z inglota. Za niewielkie pieniądze na stoisku można zaopatrzyć się w bardzo dobrej jakości klej. Co ważne nie pozostawia on białego śladu na rzęsach. Tak jak lubię.
Dodam moje kępki kupuję w sklepie internetowym. Stacjonarnie nie przypominam sobie abym je gdzieś spotkała.

Trochę sztywne

Sztuczne rzęsy to szybki i łatwy sposób aby nadać wyjątkowości naszemu makijażowi. Jeśli nie chcemy korzystać z rzęs na pasku, lub mamy problem z ich precyzyjnym przyklejeniem, pozostają nam kępki. Jest to bardzo prosta metoda, która daje przepiękne efekty. Kępki marki Donegal, są nieco sztywne i na początku mogą sprawiać mały dyskomfort w noszeniu. Jednak to uczucie z czasem mija. Są bardzo solidne, dobrze pielęgnowane mogą długo nam służyć.

Klasyk

Są to zdecydowanie jedne z lepszych rzęs obecnych na rynku. Ich dostępność nie jest oszałamiająca dostępne przede wszystkim w Naturze ale nie zawsze w wariancie MIX a ten jest moim ulubionym. Kupuję zazwyczaj online,

Rzęski są dostępne w kilku konfiguracjach krótkie średnie i długie oraz ich mix. Mają dobry kształt, są bardzo wytrzymałe i można z nich stworzyć idealny Look pod warunkiem że dojdziemy do wprawy z przyklejaniem :) Dołączony klej nie jest najgorszy ale oczywiście polecam klej DUO. Rzęsy trzymają mi się tak długo dopóki ich nie zdejmę czasem i 2 dni. Oczywiście zbyt długo nie polecam gdyż obciążają nasze naturalne rzęsy.

Wytrzymałe

Kępki zakładam przeważnie na jakąś okazję i te są bardzo dobre, nie zdarzyło mi się nigdy żeby któraś odpadła a więc bardzo dobrze się trzymają jest ich dużo w opakowaniu są lekkie nie dają uczucia ciężkości i łatwe w aplikacji godne polecenia.

Kępki Donegal

Według mnie nieco lepsze niż kępki Ardell. Łatwe w aplikacji jak i ściągnięciu. Nie są grube i ciężkie. Subtelnie podkreślają oko. Polecam jako dopełnienie już wymalowanych rzęs. Trzymały sie tyle ile potrzbowałam, nie odpadały pomimo wielogodzinnych szaleństw wszystkie rzęsy były na swoim miejscu.

• Trwałość / wykonanie: 4

Dobre

Może nie są to jakieś Huda czy coś ale efekt jest bardzo fajny. Stosunkowo miękkie, lekkie kępki doskonale wyglądają w zewnętrznym kąciku oka. No i cena. Kosztują niewiele a przy pierwszych krokach z kępkami sporo z nich wyjdzie z użytku. Więc po co przepłacać

łatwe w aplikacji

Rzęsy mają trzy rozmiary długości. Są dobrze wykonane i wyglądają naturalnie na oku. Klej dołączony do rzęs również spełnia swoje zadanie. Rzęsy trzymają się cały dzień. Aplikacja nie sprawia trudności.

na 1 raz ok

To były moje pierwsze sztuczne rzęsy. Ładne prześwitujące opakowanie, dobrze że są dostępne 3 rozmiary dzięki temu można stworzyć cudeńko. Kępki są w miarę mocne, wyglądają naturalnie, klej troszkę gorszej jakości bo czasem musiałam kleić od nowa.

• Trwałość / wykonanie: 4

Zalotnie

Kupując byłam sceptycznie nastawiona na jakikolwiek efekt. Podejrzewalam, że bedzie wyglądać to sztucznie. Zdziwiłam się, kępki bardzo dobrze się trzymają, wyglądem przypominają swoje rzęsy. Początkowo miałam problem z przyklejeniem ich, ale parę razy i jest super. Polecam serdecznie

Dobre

Jakoś nie miałam specjalnych wymagań, dlatego przewyższyły moje oczekiwania. Przyczepia się je dość długo, zwłaszcza na początku. Potem szło mi już szybciej, no i jestem w stanie zrobić to samodzielnie. Ładnie się trzymają, Zakładałam tylko od połowy powieki do końca tyłu, a efekt i tak był dobry. Rzęsy wyglądają naturalnie, są nieco podkręcone. Idealnie się wpasowały w moje :)