Schwarzkopf Got2b, Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Schwarzkopf Got2b, Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Guma modelująca Chaotic (poziom utrwalenia 3) pozwala układać, konstruować i swobodnie manipulować włosami. Słodkawy, kuszący zapach soków owocowych idealnie komponuje się z kreatywnym nieładem, który dowolnie tworzysz skręcając, przekładając, prostując czy strosząc włosy. Chaotic daje absolutną swobodę działania Twojej wyobraźni.

gumy do włosów
utrwalające, wygładzające
zapachowa, hipoalergiczna
w słoiku
Utrwalenie
mocne

OMG jak to pięknie pachnie.

Cześć!

Po gumę modelującą do włosów Got2b sięgnęłam ze względu na pozytywne opinie w internecie. Mam włosy wysokoporowate, często puszące się i plączące się. Też są lekko falowane.

-jest mega wydajna
-pięknie pachnie I zapach utrzymuje się na włosach
-ma piękny kolor [morski]
-jest gęsta i klejąca się- w końcu to guma :)
-ma średnią moc utrwalenia
- włosy po aplikacji nie są sztywne
-nie powoduje, że włosy szybciej się przetłuszczają - oczywiście Używając odpowiednia ilość produktu i nie za czesto
-jak zastygnie, jest praktycznie niewidoczna
-Dobrze ujarzmia Baby hair i odstających antenki
-do brwi się raczej nie na daje, jest za miękka tzn caly czas wloski sa plastyczne [przynajmniej dla mnie]
- nadaje się do podkreślenia fal
- idealna do męskich stylizacji włosów- mój mąż też po nią sięga.

Guma jest naprawdę świetna. Jest bardzo wydajna, więc cena nie jest wcale wygórowana.

Niespodzianka dla loków

Skuszona pozytywną recenzją tego stylizatora na Curly Girls Polska, kupiłam i przetestowałam. Daje bardzo naturalne efekty z dużą objętością a przy tym fryzura się nie rozprostowuje. Włosy są lśniące.
Najtrudniejsze było wyczucie ile jej użyć - mam średniej długości włosy, ale cienkie. Dwa groszki to było za mało, sześć za dużo więc teraz używam ok 3-4 groszków na mokre włosy po umyciu. Najpierw nakładam jakiś b/s (np. cantu aktywator) a następnie nabieram ciut pasty, rozsmarowuje w mokrych dłoniach aż zniknie niebieski kolor i wgniatam we włosy. Po naturalnym schnięciu lekko ugniatam sucharki. Guma nie obciąża włosów, ładnie dodaje objętości. Jasne ze jak jest objętość to gorsza definicja ale tu efekt jest taki pośrodku.
Kupiony w Auchan za 16.99 (taniej niż w Hebe czy Rossku)

Rewelacja

Stosowałam ten produkt jak miałam krótkie włosy i potrzebowałam nadać im fajny kształt. I z czystym sercem mogę go polecić. Jest to chyba jeden z lepszych dotychczas wypróbowanych kosmetyków do stylizacji włosów. Nie skleja włosów, nadaje im połysk i blask. Super utrwala fryzurę i utrzymują ją przez cały dzień. Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję. Jest wydajny. Dla krótkich fryzur sprawdza się świetnie.

W niewidoczny sposób ogarnia moje baby hairy i super nadaje się do loków

Takich produktów kiedyś używałam dużo, potem w ogóle, ale ostatnio, kiedy wypadło mi połowę chyba włosów (ale wciąż mam ich bardzo dużo) i urosło milion nowych baby hairów to idealnie ujarzmia mi włoski, które stoją dęba :) no tak mam niestety naturalnie włosy kręcone, grube, wysokoporowate i po umyciu przy skroni mi stoją, rosną jakby do góry, oraz już na całej głowie przebijają się więc wyglądam trochę śmiesznie, z wiecznym barankiem, tak kiedyś mówili na mnie.. i teraz chyba zaczęliby z powrotem gdyby nie ta guma.

Ma taki słodki zapach, bardzo przyjemny, ale potem w ciagu dnia już nie wyczuwam go na włosach w ogóle.

Jest niezwykle wydajna, używam jej przy nasadzie do wygładzania baby hairów czyli tego baranka ale też do definiowania skrętu, super utrwala loki zamiast pianki albo żelu, żeby nie puszyły się. W sumie przy prostych włosach też mi się sprawdza, wygładza i dłużej utrzymuje proste włosy, nawet jak chcą się kręcić przy wilgoci.

Jest taka niebieska, ale staje się przeźroczysta. Nie jest taka lepka żeby potem dostawać szału, że całe dłonie są w produkcie. Na włosach w ogóle jej nie widać, nie zostawia ich matowych ani nie nabłyszcza. Taki efekt po środku, naturalny. I to chyba największy plus. Gumy często matowią a znowu pianki bądź lakiery za bardzo nabłyszczają, i dają taki efekt ciężkości. Ta guma zostawia włosy lekkie, świeże, zdrowe w wyglądzie.

Nie wiem kiedy uda mi się ją zużyć, myślę, że z rok będę ją miała, ale polecam wszystkim kręconowłosym, nie tylko do krótkich ale i do długich, takich jak moje włosy, jest świetna.

A i dodam, że nie wpłynęła na pogorszenie kondycji włosów, więc tym bardziej jestem z niej zadowolona.

Produkt idealny

Dobrze układa włosy, nie skleja. Nie matuje i nie pozostawia nieprzyjemnej powłoki. Efekt jest trwały. Guma wydajna, wystarczy odrobina żeby uzyskać pożądane efekty. Do tego ładne opakowanie, choć nie do końca higieniczne. Ale dzięki niemu widzimy ile dokładnie zostało produktu w środku. Do tego guma przepięknie pachnie. Uważam, że produkt jest jak najbardziej wart swojej ceny. Często wracam i będę wracać, do tego produktu.

Daje wymarzony efekt

Ten produck kupilam dla mojego chlopaka, gdy po raz pierwszy od lat poszedł do fryzjera zrobic sobie fajna fryzure, zamiast ostrzyc głowę w domu maszynką. Zaskoczylo mnie jak niewiele produktu potrzeba do ulozenia fryzury i jak szybko sie to udaje.
Po jakims czasie uzylam ja u siebie do przygładzenia krótkich włosków na skroniach ktore sterczą do góry. Guma sprawdzila sie w tym idealnie, lepiej niz lakier do włosów! Włosy byly ulozone caly dzien, niesklejone. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Jedna z lepszych

Idealna do stylizacji krótkich włosów. Guma w niebieskim kolorze, w ładnym metalowym słoiczku o równie ładnym zapachu.
Nie skleja włosów, wyglądają naturalnie ( bez efektu hełmu na głowie).
Włosy nie są obciążone, odbite od skóry głowy, dzięki temu wydaję się że jest ich dużo więcej.
Utrwala fryzurę na cały dzień, a nawet jak trochę przyklapnie to wystarczy przeczesać ją rękami aby efekt powrócił.
Jest bardzo wydajna. Przy codziennym stosowaniu przez 7 m-cy pozostało jeszcze pół opakowania.
Cena w promocji waha się między 14 - 18 zł

świetna!

Bardzo dobra guma, chyba najlepszy z wielu dotychczas wypróbowanych kosmetyków do stylizacji włosów.
+ nie skleja włosów
+ nadaje połysk
+ utrwala fryzurę na cały dzień
+ piękny kolor, zapach, fajna lekka konsystencja
+ genialne sprawdza się dla b. krótkich fryzur
+ pomysłowe poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: od kilku dni

fajna guma

Produkt zakupiłam od razu po wyjściu od fryzjera, kiedy to ścielam włosy na krótko (ale nie na jeżyka). Potrzebowałam czegoś co nada mojej grzywie lekki nieład. I produkt sprawdza się w tej kwestii. Nie możemy od niego oczekiwać, że utrwali nam ten nieład na cały dzień (nie wiem czy takie kosmetyki w ogóle istnieją). Poza tym moje włosy są na tyle oporne na wszelkie targanie (ich naturą jest raczej leżeć gładko i prosto), że ta guma i tak dokonuje cudów. Co w niej lubię?

+ \'robi\' bałagan na głowie, ale jest on kontrolowany, mogę go w każdej chwili zmienić, a jak opadnie to wystarczy, że lekko poczochram włosy i znów jest fajnie
+ ładnie wygładza włosy, zaraz po suszeniu uspokaja wszystkie odstające włoski, nadaje im połysku
+ przy umiejętnym użyciu nie obciąża włosów, można się go pozbyć czesząc włosy (nie należy nakładać jej zbyt dużo; ja daję odrobinę rano i potem w ciągu dnia ewentualnie poprawiam jeszcze odrobiną)
+ bardzo fajne opakowanie (to ono mnie przyciągnęło w sklepie), aczkolwiek czasem trudno się zakręca, ale mi to nie przeszkadza, bo nie ma szans, żeby kosmetyk \'uciekł\' nam z pudełka - jest bardzo gęsty
+ cudny zapach, bardzo radosny, że tak powiem :)
+ łatwo schodzi z rąk, wystarczy opłukać je wodą
+ nie zauważyłam, żeby jakoś wpływał na stan moich włosów, ale używam go dopiero od dwóch tygodni
+ chyba wydajny, po 2 tygodniach niewiele go ubyło, a używam codziennie
+ tani i łatwo dostępny

Minusów na razie nie zauważyłam. No może to zakręcania słoiczka, ale jak już wspomniałam nie stanowi to problemu, bo kosmetyk i tak nie wypłynie. No i na pewno nie polecam osobom, które oczekują super hiper bałaganu i utrwalenia, bo to nie to. Daje naturalny efekt (a to lubię najbardziej).

bardzo dobra

Długo,długo była to moja ulubiona guma do włosów.Fajne pudełeczko wygodne podczas aplikacji,bardzo ładny zapach i przesliczny niebieski kolor.super stroszy włosy i uklada je.bardzo wydajna,mimo ze maz ja podbierał starczała na długo.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: około 5

dobry produkt

Podbieram mężowi do akcentowanie końcówek, wygładzania napuszonych włosów czy gładkich koków i kucyków. Mąż natomiast stawia na baczność wszystkie swoje dziwaczne fryzury- jest wielbicielem asymetrycznych cięć i odważnych fryzur. Kosmetyk sprawdza się świetnie- na przyjemną konsystencję, zabawny niebieski kolor, nienachalny zapach. Nie niszczy włosów, łatwo się wyczesuje i wymywa. Polecamy!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacyjna!

Zdecydowanie najlepsza guma do włosów jaką miałam!

Gęsta, nieklejąca się konsystencja o przepięknym zapachu! Maleńka ilość wystarcza żeby cała czupryna przesiąknęła zapachem tej gumy, co jak najbardziej mi odpowiada.
Już mam długie włosy i w dalszym ciągu używam tej gumy. Głównie po to, aby nadać im świeżości w drugim dniu po myciu (lekko je unosi i perfumuje).

Zawsze lubiłam artystyczny nieład i dopóki się to nie zmieni będę się zaopatrywać w ten kosmetyk.
Oczywiście jak ten już mi się skończy, bo jest bardzo wydajny. Kupiłam go rok temu i mam go i mam...
Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku