Ziaja, Opuncja Figowa, Krem odżywczy

Ziaja, Opuncja Figowa, Krem odżywczy

Krem odżywia i regeneruje skórę suchą i mało elastyczną, zapobiega utracie wody, trwale nawilża naskórek i głębsze warstwy skóry. Doskonale wygładza i skutecznie opóźnia powstawanie zmarszczek. Zawiera ekstrakt z opuncji fogowej oraz witaminy E i F.

Rozczarowałam się

Oczekiwałam czegoś innego po tym kremie.
Kupiłam go z myślą o zimowej ochronie skóry zimą, ale do tego jest za lekki (przynajmniej dla mnie). Po nałożeniu skóra robi się mokra i świeci się, ale po chwili to mija.
Niestety za kiepsko nawilża - nie czuje komfortu na twarzy - skóra jest napięta i lekko ściągnięta (zwłaszcza na czole i skroniach).
Stosowanie skutecznie uprzykrza zapach - wg.mojego nosa jest to miks kleju biurowego i dymu z papierosów, a lekko słodką nutą. Z tej samej serii mam tez tonik który ma zapach identyczny.Używam tego produktu od:ok 3 miesięcy

Same plusy!

Swietny krem! Ogólnie uwielbiam wszelkie kosmetyki firmy Ziaja, a ten konkretnie krem to produkt, któremu nie mam absolutnie nic, nic do zarzucenia. Same plusy:

- Jest bardzo wydajny! Do jednorazowego użycia wystarczy naprawdę niewielka ilość, dodatkowo Ziaja zazwyczaj pakuje wszystko w duże pudełka, więc długo się czeka, by zobaczyć dno pojemniczka - nawet jeśli smaruje się nim nie tylko twarz, ale także szyję, dekolt i czasami inne partie ciała.

- Jest lekki, szybko się wchłania, ale jednocześnie na tyle dobrze chroni skórę, że u mnie świetnie sprawdzał się w zimie, przy naprawdę trudnych warunkach pogodowych. Nie zapycha skóry, nigdy nie miałam po nim problemów z krostkami itp.

- Działa delikatnie, nie podrażnia skóry, za to całkiem dobrze nawilża - poradził sobie z moimi skórkami na nosie. ;-)

- Bardzo podoba mi się zapach, taki subtelnie kwiatowy.

- Cena, oczywiście, nie nadweręża kieszeni. :D

Pozytywnie

Używam go od dłuższego czasu, głównie na noc, po oczyszczaniu. Zapach jest przyjemny, nakładam go dosyć dużo, bo jest jednak dość lekki, szybko się wchłania, całkiem miło nawilża, nie podrażnia mnie, mimo, że mam wrażliwą cerę i skłonną do zaczerwienień, nie zapycha. Nie ma na co narzekać, cud nad cudami to, to nie jest, ale bardziej niż okej.

Nie tego się spodziewałam

Polowałam na opuncję figową lekką formułę kilka miesięcy. Nigdzie nie mogłam jej dostać, więc gdy w małej drogerii znalazłam tę opuncję, wydałam z siebie okrzyk zachwytu - oto ona! Co prawda nie lekka, ale opuncja. Szybciutko, by nikt mi jej nie ukradł, poprosiłam sprzedawcę o ten kremik.
No i tak: przez kilka dni (ok. 3) był cuuudowny! ten zapach, ta konsystencja, szybkość wchłaniania się. No cudo, po prostu cudo.
Jednak 4 dnia stało się coś, czego NIGDY! nie miałam - na mojej twarzy były miliony krostek! Setki tysięcy jakichś grudek. I to nie tylko na twarzy, ale i na szyi, dekolcie! Wszędzie! Jako, że mam cerę raczej bezproblemową, ot czasem jakiś pryszcz wyskoczy, to był dla mnie SZOK! Nie wiedziałam co się dzieje, więc odstawiłam nowy puder. Jednak nic po kilku dniach się nie zmieniło! Odstawiłam wtedy ziajkę i po około tygodniu wszystkie krostki zniknęły.

Daję jej jednak dwie gwiazdki, za piękny zapach (mi się kojarzy z ananasem, melonem) i za fajną konsystencję. Jednak nigdy więcej.

Na plus!

Lubię go. Bałam się, że będzie zbyt ciężki dla mojej cery, ale ku mojemu zdziwieniu nie pozostawia ciężkiej warstwy na mojej skórze.
+nawilża
+szybko się wchłania
+ładnie pachnie
+jest wydajny i tani
wielki + za to, że nie zapycha porów
Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Naprawdę dobry!

Kupiłam krem przypadkiem, w jakimś supermarkecie (teraz już nigdzie go nie ma, oprócz sklepów internetowych). Wybór okazał się trafny, nawet bardzo, bo mój mąż (nie szczególnie chętny do używania kremów) zakochał się w nim i teraz dzielimy się nim :)

Plusy:
+ cena
+ wydajny
+ zapach
+ skład
+ nawilża
+ odżywia

Minusów brak!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: duzo

super

fajny, tani kremik.daje miłe uczucie odżywienia,dobrze się wchłania,świetnie pachnie,jest lekki.i co najważniejsze nie zapycha.mam jednak małe wątpliwości co do jego właściwości nawilżających.po za tym nie mam żadnych zastrzeżeń.nie wiem czy kupię, bo lubię eksperymentować:)Używam tego produktu od:miesiąc
musiałam odjąć 2 gwiazdki.z reguły stosowałam na zmianę z różnymi kremami,ale kiedy poprzestałam tylko na nim moja twarz oszalała.dawno nie miałam z nią takich problemów:(.jakieś grudki,krostki,koszmar...

super na zimę

Krem super nawilżający na zimę, o pięknym zapachu, mógłby mieć filtry ochronne:) i byłby idealny, na lato się nie nadaje, mimo, że mam cerę suchą, ale spokojnie można go nakładać na noc, lub trochę grubiej jako błyskawiczna maseczka nawilżająca.

Używam tego produktu od: od dawna

Super za tę cenę!

Zalety kremu:

śliczny zapach!
dobrze się wchłania i faktycznie pozostawia skórę miekką i odżywioną
jak na krem odżywczy jest lekki
wydajny
no i jest taniutki:)

Używam go na noc, ale na dzień już by mi przeszkadzał, bo nie wchłania się zbyt błyskawicznie i jeszcze przez pewien czas czuć minimalnie gęstą warstewkę na skórze. Jednak kiedy budzę się rano mam wrażenie dobrze odżwionej, miękkiej skóry. Bardzo go lubię!
Dodam, że mam cerę normalną.

Ilość zużytych opakowań:cały czas w trakcie pierwszego

****

Krem jest bardzo dobry. Swietnie nawilza, ladnie pachnie, jest leciutki, ale...
mimo to wydaje mi sie, ze troche zapycha.
Bardzo wydajny, nie musze nalozyc wiele, zeby dobrze nawilzyc skore.:)
Nie daje 5, bo tak jak wydaje - chyba troche zapycha, przed nim nie wyskakiwaly mi tak czesto krostki.:)

Używam tego produktu od:poltora miesiaca

i na noc i na dzień

Krem kupiłam ze względu na ładny zapach i firmę, Ziaja ma produkty, które bardzo mi odpowiadają.

Krem ma dość gęstą konsystencję. Dobrze nawilża i nie pozostawia tłustego filmu, u mnie wchłania się do matu, dlatego używam go też w zimę na dzień. Wtedy skóra jest dobrze chroniona, nie jest sucha. W nocy sprawdza się jako nawilżacz, ale nie dorównuje mojej ulubionej Calmie biolipidowej.

mógłby lepiej nawilżać

Spodziewałam się nieco cięższego i bardziej odżywczego kremu. Ten nie jest zły ale raczej dla normalnej skóry ale nie bardzo suchej. Chciałam aby był moim nocnym nawilżaczem ale rano wstawałam ze ściągniętą skóra. Już kilkanaście minut po aplikacji skóra był ściągnięta i domagała się powtórki nawilżania. Krem nie wchłania się całkowicie, zostawia tłusta warstewkę e na skórze, co mi nie przeszkadza pod warunkiem, ze czuje, ze krem działa a ten nie działa. Zużyłam go do rak i stóp, w tym przypadku sprawdził się dobrze.
Opakowanie jest bardzo ładne, wygodne, w formie słoiczka. Krem pięknie pachnie, jak herbata z opuncja, tak świeżo i przyjemnie. jest wydajny i bardzo tani przy dużej pojemności; szkoda, ze trochę za słaby dla suchej skóry :(

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

dla mnie super

często używam kosmetyków ZIAJA bo lubię tą firmę! kremik ma fajną konsystencje faktycznie z początku skóra wydaje sie lekko mokrawa ale szybko uczucie to znika skóra nawilżona i ładnie napięta , zapach fantastyczny jak bym piła zieloną herbatę z opuncją figową właśnie !

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:pierwsze