Yves Rocher, Hoggar EDT

Yves Rocher, Hoggar EDT

'Hoggar' (Pustynia) należy do do trojki męskich zapachów, w skład której wchodzi 'Transat' (Ocean) i 'Altika' (Lodowiec). Jest to gorzko-cierpki aromat taka ekstremalna bomba earl grey przełamana drzewną nutą.

Kategoria: orientalno-drzewna

Nuty zapachowe: bergamotka, drzewko cedrowe i bób tonka.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
drzewne, orientalne
wody toaletowe

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Skondensowany earl grey:D

W poszukiwaniach ekstremalnej bergamotki zapomnialam,ze posiadam w domu wode Hoggar;) Pamietam,ze pierwszy flakon zostal kupiony dla mezczyzny ale jakos na nim pachnie inaczej:crazy: i nie czuje az tak mocnej bergamotki.
Pierwszy "psik" to mocny korzenny aromat i nagle wylania sie skondensowany earl grey,ktory ociupinke staje sie zlagodzony drzewem cedrowym.
Podoba mi sie to jak rozwija sie na mojej skorze,trwalosc calkiem dobra ok.6 godzin,pod koniec otula subtelna mgielka i jego trwalosc zostaje przedluzona na ubraniu:)
Urokliwy,mocny i zadziorny-lubie takie charakterne zapachy.Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie flakonu 50 ml

• Flakon: 5

Nie mam problemu z wyborem prezentu dla męża

Odkąd pierwszy raz kupiłam mężowi w prezencie tę wodę toaletową, już nie mam problemu z wyborem kolejnych prezentów, gdyż jest to jeden z jego ulubionych zapachów. Orientalny, energetyzujący, jednocześnie taki...elegancki.
Do kompletu dokupuję szampon-żel pod prysznic z tej samej linii.
Cena jest dosyć wysoka, ale ja często korzystam z promocji.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Zmysłowe

Bardzo ładny zapach. Z tych przyjemnych, intensywnych, które lubi się wyczuwać w otoczeniu. Długo się utrzymuje. Energetyczny i intrygujący. Zarówno na dzień i wieczór. Raczej dla mężczyzn 35+. Flakon ładny, stonowany. Cena dość spora. Często można złapać na promocji.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Zmysłowe, ciepłe, otulające

Hoggar to perfumy orientalno drzewne , balsamiczne i ciepłe, na pierwszy rzut wyłania się orzeźwiająca bergamotka by za chwilę poczuć aromat bobu tonka i męskiego cedru. Tajemnicze i jednocześnie dyskretne.

Butelka szklana, kanciasta, prosta z zakretką imitującą kawałek drewna, urocze w swojej prostocie.

Choć są delikatne to jednak mają w sobie wiele uroku. To zapach rozgrzanego lata, suchość wiatru pustyni , odurza powiewem orientu.

To zapach dla faceta lubiacego tytoniowe aromaty, mercedesy i drogie cygaro, na pewno nie dla tych którzy lubią lekkie orzeźwiające i dynamiczne zapachy.

Bardzo eleganckie perfumy dla zdecydowanego i pewnego siebie mężczyzny. Zmysłowe i przypominające zimowe wieczory , bo to zapach raczej na jesień - zimę . Na lato mogą być za ciężkie.

Trwałość jak za tą cenę jest przeciętna, choć na moim facecie czuję je cały dzień. Czego chcieć więcej ?

Korzenno-słodki, ale męski

Uwielbiam cięższe męskie zapachy, przyjemna, delikatna słodycz. Mega się utrzymuje!!! Zmiana wyglądu buteleczki na plus, a tym samym zapach delikatnie, moim zdaniem się zmienił, również na plus. Stał się bardziej dla panów w każdym wieku:))

Korzenna klasyka

Testowałam ten zapach wielokrotnie, a obecnie dorobiłam się własnej flaszki 50 ml.

Zapach należy do klasyków drzewnych – a takie lubię najbardziej na co dzień (no i ewentualnie lekkie kwiatowe w typie serii jednonutowej UnM). Bo poza tym kocham mocne kadzidlane perfumy, ale tylko na wyjątkowe okazje.

Jest korzennie, drzewnie, z domieszką ciepłego cedru. Na początku dość ostro i intensywnie. Z czasem zapach łagodnieje, staje się ciepłym, delikatnym gustownym klasykiem – coś w stylu Gucciego PH (mój ukochany zapach od lat) gdzie na samym początku było mocno pieprznie, a z czasem spokojnie i orientalnie (tylko tam była domieszka dymna). Zapach może i jest polotu i efektu wow, ale idealny dla klasycznie ubranego mężczyzny.
Jak dla mnie must have na co dzień, gdy nie chcę pachnieć ostrymi kadzidlanymi perfumami. Zapach ten jest tu podobny do YSL L\'homme (klasyczna srebrna śruba, nie wersja nocna, ani odmiany inne) lub L\'Instant de Guerlain lub 2 męskiej CdG gdzie też czuję klasykę i jest podobnie jak u Hoggar.

Opakowania jest bardzo gustowne - brązowy kubik z ciekawą zakrętką.

Zapach jest jednym z moich ulubieńców, dlatego nadaję mu tytuł mój hit i będę go kupować na pewno nie raz. Na perfumy jestem w stanie wydać wiele. I na ten zapach także też. :)

Używam tego produktu od: wiele testów w drogerii
Ilość zużytych opakowań: kilka ml z testera, zaczynam 1 swoją 50tkę.

Seksowny i orientalny

Perfum jest mojego TŻ, aczkolwiek moim zdaniem jest to zapach unisex i zdarzyło mi się go parę razy użyć.
Zapach jest śliczny, korzenny, ciepły.
Idealny praktycznie na każdą porę roku i na każdą pogodę.
Długo się utrzymuje na skórze i ubraniach.
Zapach jest elegancki, a przy tym seksowny i co najważniejsze - odpowiednio stonowany.
Nie nudzi się i za każdym razem odkrywam go na nowo.
Zdecydowanie najbardziej oryginalny i najładniejszy męski zapach jaki znam.
Cena też bardzo przystępna, łatwo dostępny - zarówno online jak i stacjonarnie.

Jedyną wadą jest opakowanie, które jest plastikowe i na żywo wygląda po prostu tandetnie. Ale rekompensuje to świetna zawartość.

Tak, tak, tak!

Zdecydowanie mój ulubiony zapach męski!
Składając zamówienie w sklepie internetowym gratisem była męska woda Nature. Niestety (a raczej stety:)) zapasy się skończyły, więc w zamian dostałam edt Hoggar. Co za cudny zapach! Mój narzeczony jest z natury wybredny, ale też mu się bardzo spodobały perfumy, używa ich niemal codziennie.
Bardzo piękny, korzenny zapach. Utrzymuje się cały dzień, na ubraniach, aż do prania.
Ciepły, tajemniczy, kuszący. Po prostu idealny!

Używam tego produktu od: ok . pół roku

Elegancja w czystym wydaniu.

Zapach cudowny. Bardzo zmysłowy i seksowy. Raczej na chłodniejsze dni, w upalne może nieco przeszkadzać, ewentualnie na wieczorne wyjścia.

Czuć w nim drzewne nuty, oraz lekko słodką wanilię. Według mnie zapach dla mężczyzn w typie Bonda, elegancki i z charakterem. Mój mąż je uwielbia, nie mniej niż ja :-)

Śmiało może konkurować z zapachami z najwyższej półki.
Trwałość zadowalająca, ok 10h. Mój mąż używa je rano przed wyjściem do pracy, a wieczorem koszula jeszcze pachnie.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ładny zapach

Perfumy te sprezenotwałam mojemu TŻ aby przekonać go do zapachu jako tako - wcześniej uparcie twierdził, że psikają się tylko \'baby\' ;) Dlatego na zachętę wybrałam zapach bezpieczny, bo taki według mnie Hoggar jest.

Plusy:
+ ładny ale bezpieczny zapach - bez szaleństwa
+ poręczna i przyjemna dla oka butelka
+ cena w promocji zachęca do zakupu
+ sama kompozycja zapachowa bodoba się i mnie i mojemu mężczyźnie, jest to ciepły aromat, na zimę lub letni wieczór
+ zapach z kategorii drzewnej, raczej cięższy ale nie kadzidlany
+ trwałość- jest dobrze

Minusy:
* jak dla mnie (dla nas - z TŻetem) minusów brak. Wiadomo, że kupujemy YR a nie perfumy od Diora czy Armaniego ale jak na średnią pólkę to źle nie jest.

Używam tego produktu od: TŻ używa od 3 miesięcy

Jak na YR, przyzwoicie

Yves Rocher swoimi perfumeryjnymi produktami bardzo przypomina mi Avon. Obydwa produkują przeciętne kosmetyki i kiepskie perfumy. Hoggar na tle całej marki wypada dość dobrze.
Generalnie woń tych perfum to wątek kremowo-migdałowy, czuję szczyptę wanilii, ale nie wiem, czy ona tu faktycznie jest, czy też to jedno z "oblicz" tonki. Cytrusów jest tu jak na lekarstwo, bo całość jest słodka, a nawet czasem mam wrażenie, że przesłodzona.
Trwałość ok. 6 h, projekcja niezła.
Kiedyś się nim zachwyciłem, dość szybko mi przeszło. Nie potrafiłbym go teraz używać, zwłaszcza, że czasem potrafi na mnie pachnieć jak podróbka JPG Le Male...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 75 ml

Cudny

Świetny zapach, bardzo męski, bardzo trwały! Utrzymuje się cały dzień! Najlepszy męski zapach firmy Yves Rocher! Zdecydowanie! Niska cena ale świetna jakość

zapach świadomego swej wartosci mężczyzny

Zapach hoggar zakupiłam dla swego Tż bo ostatnio marudził że kończą sie mu jego zapasy więc postanowiłamm je podratować.Zapach ten bardzo sie spodobał jemu jak i mnie jest ciepło cierpki intrygującu dojrzały, pełen gorących emocji i orzeżwienia cytrusów które po chwili daje świeżosc temu zapachowi.Uwazam że to bardzo dobry zapach dla faceta świadomego swych wartosci dynamicznego a zarazem romantycznego. Zpach godny poloecenia, trwałośc dość dobra.

Używam tego produktu od: 1 flkakon
Ilość zużytych opakowań: 2 tygodnie