Cetaphil, MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała (stara wersja)

Cetaphil, MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała (stara wersja)

Cetaphil MD to dermaprotektor przeznaczony do nawilżania skóry w poważnych schorzeniach dermatologicznych, jak np. łuszczyca i AZS. Cetaphil MD intensywnie nawilża skórę i chroni jej naturalny płaszcz lipidowy. Stosowany systematycznie zapobiega powstawaniu nowych podrażnień.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteary Alcohol, Macadamia Ternifolia, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Ceteareth-20, Farnesol, Panthenol, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Stearoxytrimethylsilane, Stearyl Alcohol (23.04.2008).

Cena: ok. 30zł / 200ml
/e/

Bardo dobry!

Używam go do przywrócenia mojej skórze równowagi po bardzo wysuszających kuracjach przeciwtrądzikowych. Ratował moją skórę kiedy w dzień wysuszały ją szalone mrozy a w nocy antybiotyki. Tani, wydajny, przyjemny :) Polecam

Rewelacja!

Cetaphil stosuję od sześciu lat, mam skórę bardzo bardzo alergiczną, do tego stopnia, że np. żele do mycia twarzy z apteki z ogromnym napisem HYPOALERGICZNY wywołują schodzenie skóry płatami. jestem także uczulona na wiele konserwantów, więc cokolwiek nie zjem, zaraz po mnie widać.

stosuję Diprogentę jako doraźny środek na alergię, zawsze najpierw stosuję Cetaphil i muszę przyznać, że bardzo przyspiesza proces gojenia. używany sam w sobie doskonale radzi sobie ze złuszczającą się czy napiętą boleśnie skórą np. po peelingu.

jako ciężka alergiczka naprawdę, naprawdę poleca.

Używam tego produktu od: sześciu lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo, przynajmniej 20.

Fajny, ale...

Krem został mi polecony przez dermatologa jako nawilżacz przy stosowaniu maści epiduo. Epiduo samo w sobie jakoś bardzo mnie nie podrażniło, ale strasznie wysuszyło. Cetapil świetnie sobie radzi z moją skórą, gdy rano wstaję i jest ona sucha i ściągnięta. Jest jednak jedno małe ale... Mam cerę mieszaną, a on jest dość tłusty, przez co świecę się po nim strasznie (nakładam na niego podkład i puder). Nawet jeśli odczekam chwilę i tłusty film zbiorę wacikiem i tak cera nie jest matowa. Każdy inny krem mnie podrażnia przy stosowaniu epiduo, więc zostaje mi tylko on.
Nie ma zapachu, nie podrażnia, nawet jeśli dostanie się do oka. Nie wiem czy pomoga w usuwaniu trądziku, nie wiem czy sprawdza się przy AZS (ale moja koleżanka bardzo go chwali).
Ma 250 ml, więc cena też jest bardzo niska:)
Czasami używam go do rąk i nóg, gdy nie chce mi się sięgać po balsam i też fajnie się sprawdza.
Nie zapycha mi porów, za co bardzo mu dziękuję.
Odejmuję gwiazdkę za świecenie się i pozostawianie tłustego filmu.
I jest mega wydajny!

Doskonały!

Mam cerę mieszaną, trądzikową, ale i bardzo wrażliwą i przesuszoną zabiegami kosmetycznymi, kremami z kwasami, kremami matującymi, klimatyzacją, etc.
\\nGeneralnie sama sobie twarz doprowadziłam do ruiny (potężne przesuszenie).
\\nCetaphil kupiłam w zasadzie w ciemno, na opakowaniu wyczytałam, że można stosować u noworodków od pierwszego dnia - więc nie mogło mi to mazidło pogorszyć wyglądu.
\\nI faktycznie, pierwsze nasmarowania - i olbrzymia ulga. Zniknęło uczucie pieczenia, ściągnięcia, cera powoli przestaje się przetłuszczać. Nie zatyka porów, w moim przypadku świetnie się wchłania, do matu, nie zostawia tłustego filmu.
\\n Odstawiłam też balsamy do ciała (z wyjątkiem brązującego w Yves Rocher) i przerzuciłam się w całości na Cethapil. I tu również sprawuje się rewelacyjnie. Jest świetny na podrażnienia po depilacji.
\\nStosuję na dzień i co drugą noc - wymiennie z Glyco A. Wydajny. Stosuję drugi miesiąc (twarz i 2,3 razy w tygodniu całe ciało) i nadal jest i jest.
\\n I jest fajnie.
\\n
\\nNa moją ocenę nie ma wpływu ani opakowanie, ani konsystencja, ani zapach (dla mnie przyjemny), bo to moim zdaniem bez sensu. Kosmetyk ma działać, a nie mieć ładne pudełko, czy fiołkowy zapach.
\\n
\\nNie wiem, czy ma to jakieś znaczenie, ale na opakowaniu mam, że wyprodukowano w Kanadzie, znajoma ma Francję. Firma i nazwa ta sama.
\\nDla mnie bomba!

Produkt niezbędny.

Polecam.Rewelacyjny krem,pomocny przy wszelkich chorobach skóry,od przesuszenia
po uczulenie słonecznie,trądzik itp.Nie zatyka porów,nawilża,łagodzi,leczy.Bardzo wydajny,jedno opakowanie wystarcza na kilka miesiący częstego uzywania.Można stosować na twarz i na całe ciało.(Warto uważać na okolice oczu ze względu na bogatą konsystencję.)
Używam tego produktu od:12 mcy.

IDEALNY JEDYNY

Uwielbiam go! Od kiedy tylko go odkryłam, praktycznie tylko nim nawilżam moje ciało! Jest genialny, dzięki niemu moja sucha jest nawilżona, gładka i miękka, nie muszę smarować jej dwa razy dziennie. Cudeńko po prostu. Zdobył uznanie dermatologów, bo na prawdę jest genialny, dzięki niemu moje rogowacenie mieszkowe jest mniej widoczne, wszelkie nierówności znikają, jest tak łagodny, tak idealny. Polecam,nie zamienię go na żaden inny. Mój zdecydowany faworyt. Jest tani i bardzo wydajny 31,90zł/200ml. Od kiedy go używam, zapomniałam co znaczy mieć sucha skórę.

Używam tego produktu od:roku

nie znaczy dobre i dla mnie..

Kupiłam ten kosmetyk, gdyż polecił mi go dermatolog - niby miał mi nawilżać cerę wysuszoną różnymi kremami na skórę problemową.
No i jak dla mnie ta emulsja to nic szczególnego. Stosowałam tylko na twarz, i przyznam, że ani nie uważam, żeby mi ją jakoś super nawilżał, ani nie łagodził podrażnień i zaczerwienień, właściwie nie wiem, czy w ogóle coś robił. No może z nim było lepiej niż bez niego, za to dwie gwiazdki nie jedna, ale żeby był to jakiś hit..
Toteż jestem strasznie zdziwiona jak zobaczyłam opinie o nim na wizażu. Jednak potwierdza to regułę, że do kosmetyków należy podchodzić indywidualne - dla kogoś dobre nie znaczy dobre i dla mnie..

Używałam tego produktu: ze 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

To jest moj hit i KWC!

Najwspanialszy produkt dla atopików :) Po prostu warto! Jeśli tylko ktoś ma cokolwiek niefajnie ze skórą, to ten produkt jest idealny! Mam AZS i wiem, jaka to "dobroć" i nie wyobrażam sobie mojego życia bez Cetaphil

+ nic na rynku tak autentycznie nie nawilża!
+ jest do wszystkiego - od stóp do głów
+ to mój ulubiony krem do twarzy :)
+ leczy podrażnienia, mi pomógł na okołoustne zapalenie skóry
+ dość przyjemnie i delikatnie pachnie

POLECAM!!
Dla mnie to KWC ever! :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużoooo :)

moje KWC

Cetaphil polecił mi dermatolog, gdy leczyłam ręce z miejscowego zapalenia skóry. Okazał się zbawieniem dla moich rąk. Skóra na dłoniach była sucha, pękała, zaczerwieniona i szybko traciła jędrność. Ten dermoprotektor przywrócił równowagę mojej skórze, odpowiednio nawilżył - takie jest jego główne zadanie i sprawdził się genialnie.
Obecnie używam balsamu zawsze gdy mam przesuszoną skórę, na twarzy, na dłonie oraz to jedyny krem który stosuje na powieki, ponieważ inne powodują pieczenie i podrażnienie.
To jedyny taki produkt który mogę stosować całkowicie na całe ciało i nie boję się że mnie uczuli.
Jego bardzo duży plus: jest wydajny i ładnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: teraz 3

Super ;)

Cetaphil poleciła mi pani dermatolog. Świetnie nawilża, wygładza wszystkie suche skórki. Miał pomóc, jeśli krem na trądzik okaże się zbyt mocny, i w tej także roli się sprawdził (kiedy nałożyłam zbyt dużo kremu w danym punkcie). Niesamowicie wydajny, w wygodnym opakowaniu.
Minus - zostawia tłusty film na twarzy, co jednak można zatuszować pudrem.
Używam tego produktu od: prawie pół roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

bardzo dobry

Ten kosmetyk poleciła mi moja pani dermatolog- jakoz ze mam cere strasznie podatna na zapychanie i po pewnym czasie kazdy nawet najlepiej tolerowany przezemnie krem mnie zapychał i przestawał działać- moge powiedziec z czystym sumieniem ze to jest w koncu to na co czekałam tak długo, jest mega wydajny, nie zapycha doskonale nawilza- moje skóra mimo ze jest mieszan i skłonna do niespodzianek niczym mnie nie wysypuje- poprostu dobry kosmetyk polecamUżywam tego produktu od: około 3 tygodnie

idealny

Świetny produkt, w 100% zadowolił moje oczekiwania. Idealnie nawilża, nie zapycha, delikatnie pachnie, nie zostawia filmu na skórze, idealny do wrażliwej cery, b. wysuszonej, z problemami. Jak na taką cenę(ok.30zł) jest mega wydajny. Używam go głównie na twarz, ale zdarzało mi się także na całe ciało.

Używam tego produktu od:listopada