KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    kakolina28
    16 maja 2010 o 2:09
    EKSLUSIVE. DLA MNIE SUPER
    Podklad to bardzo indywidualna sprawa - dla jednej cos bedzie KWC, dla drugiej odwrotnie. Podklady Cliniqa to podobno numer 1 w Europie, wiec czyms sobie zasluzyly na te opinie. Wszystko zalezy jakiego efektu sie szuka oraz od rodzaju i stanu cery. Na pewno ten podklad nie jest dobry do wszystkich. Ale dobra dla wszystkich jednakowo to bedzie pasta do butow. Podklad trzeba sobie dobrac , dlatego oceny sa tak rozne. Ja mam cere mieszna w kierunku suchej. Ok, swieci sie po czasie na linii T, ale uzywany z transparentnym sypkim pudrem oraz bibulkami matujacymi jest jak najbardziej w porzadku. Tak bedzie wygladalo z wiekszoscia podkladow. Puder + bibulki sa zawsze nieodzowne w przypadku takich cer. I sprawa zalatwiona:) Przejde w koncu do cech (zalet), bo wad nie znalazlam. Jest meganawilzajacy - jak krem. Swietnie uzupelnia sie z 3krokiem zestawu Cliniqa - DDM Lotion. Swietnie stapia sie ze skora. Lekki - nie zatyka porow. Kremowo zelowa konsystencja sprawia , ze sie superlatwo go aplikuje i rozprowadza. Jest tez baardzo wydajny. Ponoc jest bezzapachowy, ale ja czuje i uwielbiam jego orzechowy zapach. Porzadnie rozswietla. Daje efekt, jaki maja modelki na wybiegach. Twarz wyglada poprostu na wypoczeta, - zdrowo i mlodo. Naturalne krycie, bez efektu sztucznej maski. (Jesli zalezy mi na mega starannym make upie daje pod niego zielony korektor Inglota na skrzydelka nosa i brode). Pieknie ujednolica. Maja ladne kolory w ofercie - szczegolnie te bardzo jasne. Bardzo przyjemny i wdzieczny podkladzik. DAJE MI TO , CZEGO OCZEKUJE IDAC DO PERFUMERII I KUPUJAC KOSMETYKI Z TEJ POLKI CENOWEJ. JAKOSC. JA GO UWIELBIAM, ALE POLECAM WYKOMBINOWAC PROBKE ZANIM SIE GO KUPI, ZEBY UNIKNAC ROZCZAROWAN, ALBO POPROSIC O MAKIJAZ NA MIEJSCU. Używam tego produktu od:ROKU Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE DRUGIEGO

Monian
    30 stycznia 2011 o 19:40
    5 / 5
    Mój kwc wśród podkładów nawilżających
    To zdecydowanie mój ulubiony podkład nawilżający. Mam cerę wrażliwą, suchą, wg poziomu Clinique numer 1. Do takiej skóry podkład sprawdza się idealnie: +tak jak obiecuje producent nawilża, pod podkład nie stosuje żadnego kremu +wytrzymuje ze spokojem około 6 godzin na skórze, bez wiecenia ( podkreślam moja skóra jest sucha a nawet bardzo sucha) + bardzo przyjemna aplikacja + brak podrażnień, zaczerwienień, dobrze reaguje + jest wydajny Jedynym minusem są wystepujące w nim drobinki, nie każdy musi lubić taki efekt :) Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

sweetnothing
    24 kwietnia 2011 o 21:18
    4 / 5
    Świetny dla idealnej cery.
    Mam cerę mieszaną wiec nie powinnam zwracać uwagi na produkt do cery suchej... Ale! U mnie sprawdził się rewelacyjnie pod względem trwałości, nawilżenia i przede wszystkim rozświetlenia! Cera wygląda bardzo zdrowo... Jedynym minusem jak dla mnie jest słabe krycie... za słabe. Na lato jednak idealny :) Używam tego produktu od: Roku Ilość zużytych opakowań: całe 2

Syl993
    11 sierpnia 2014 o 0:50
    3 / 5
    Nie za ta cene
    Mam suche skore, wiec za poleceniem wielu osob wybralam sie do clinique po ten wychwalany podklad. Na poczatku bylam nim zachwycona, skora wyglada naturalnie, podklad bardzo ladnie stapia sie ze skora, nie robi zaciekow, plam itp. Nie czuc w ogole go na buzi, jest taki leciutki. Jednak minusy przewazaja, juz po 5h nie bylo podkladu na twarzy, wygladalam jakbym nic na nia nie nalozyla. Podklad jest bardzo rzadki trzeba uwazac, bo mozna upackac wszystko na okolo. Używam tego produktu od: 8 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 cale

azalis
    9 stycznia 2014 o 23:48
    3 / 5
    słaba trwałość kosmetyku, po paru godzinach znika z twarzy!
    Abstrahując od tego, że dwukrotnie polecono mi za ciemny odcień, podkład, idealnie sprawdza się dla osób z wrażliwą/suchą skórą. Dobrze nawilża, po rozprowadzeniu nie mam uczucia ściągania. Lubię jego gęstawą konsystencję, która sprawia, że produkt jest wydajny. Natomiast nie podoba mi się jego trwałość! Schodzi dosłownie po paru godzinach z twarzy! Nie pomaga ani baza, ani puder. to jest niestety bardzo duży minus, który stawia pod znakiem zapytania mój kolejny z rzędu zakup tego kosmetyku. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

romaaa1
    10 lipca 2013 o 2:28
    4 / 5
    Mój KWC gdyby nie ta cena
    Pierwszy raz, kiedy miałam doczynienia z tym fluidem był zupenie przypadkowy,lecz na szczęście na moją korzyść. Na jednych z portali zamieniłam się z dziewczyną na kilka ciuszków w zamian za ten podkład. Ale do rzeczy ... Pierwsze co mnie zachwyciło to uczucie lekkości,nazwilżenia, tak jakbym spryskała twarz wodą termalną/mgiełką druga rzecz to konsystencja. Pomimo że odcień podkładu byl chyba o 2 tony! ciemniejszy to super wtapiał się w skórę i nie dawał efektu maski lecz lekko muśniętej słońcem twarzy,a to cenię w podkładach. Jeśli chodzi o trwałość tu jest z tym o wiele gorzej nie da się ukryć!! Na szczęście moja cere nie potrzebuję mocnego matu więc był dla mnie ok. Polecam jak najbardziej przede wszystkim dla osób o cerze skłonnej do alergii!!!!! ( ta firma naprawdę ma świetne kosmetyki , nie nafaszeowane dziadostwem,które uczula). Po drugie polecam je osobom o cerze normalnej/suchej, lecz UWAGA nie z dodatkowymi problemami typu tądzik,zaczerwienia- bo takiej roli akurat ten podkład nie spełnia i nawet producent nam tego nie zapewnia. Jedyny minus za cenę no i może za opakowanie- z czasem gdy podkładu jest mniej cięzko go wycisnąć z tej tubki,ale wydajny!! Używam tego produktu od: 1,5 rok Ilość zużytych opakowań: 2 duże

makeupmakeup
    2 kwietnia 2013 o 16:16
    czuć nawilżenie.
    Oceniam odcień 04 ivory. Podkład, który używam tylko zimą, gdyż w okresie letnim czuję, że jest dla mnie za tłusty i spływa.. Podkład delikatnie wyrównuje koloryt cery, jednak dużo bardziej widoczne jest rozświetlenie twarz. Zawiera w sobie mnóstwo drobinek, lecz efekt nie jest przesadzony, nawet przy grubej warstwie kosmetyku. Kolor dopasowuje się do karnacji. Należy po nałożeniu mimo wszystko przypudrować delikatnie twarz- unikniemy efektu żarówki po dwóch godzinach od nałożenia. Nawilża bardzo dobrze! Zero suchych skórek- nie spotkałam sie jeszcze z tym aby podkład niwelował mi suche skórki na nosie i policzkach! Za to duży plus! Nie podrażnia wrażliwej cery, nie zapycha, nie powoduje niespodzianek. Opakowanie bardzo mi się podoba. Typowe dla clinique, proste, eleganckie. Odkręcana buteleczka z której możemy wycisnąć tyle ile chcemy. Napisy nie zdzierają się. Zakrętka ma trochę nieprzemyślany kolor, gdyż cały czas są na niej ciapki od podkładu/tłustych palców- trzeba ją wciąż czyścić aby wyglądała ładnie. Jeśli chodzi o wydajność to jestem bardzo zadowolona, ale fakt, że używam go tylko w zimę nie da dokładnej oceny. Niestety po pierwszym sezonie podkład rozwarstwił mi się i wyciekała z niego woda :(- za to odejmuję gwiazdkę! Cena adekwatna do jakości. Polecam osobom z suchą skórą! Używam tego produktu od: 2 zim, Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, 30ml.

climberka
    9 grudnia 2012 o 14:37
    super na lato
    Bardzo udany podklad. Lekki, ja uzywalam go tylko latem - kropka na cala twarz, zeby lekko ujednolicic cere a nie paciac na upaly cala face ;) i tak sprawdza sie swietnie, nawilza, swiecenie traktuje jako letni glow. :) niewidoczny na buzi :) super konsystencja, lekka, ladnie pracuje :) nawilza i to zauwazalnie cere :) super kosmetyk na lato :) Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

aniulek87
    30 listopada 2012 o 19:51
    hmmm...
    Podkład czuć na twarzy, a tego nie lubię, utrzymuje się dlugo, krycie jest dobre, nie podkreśla suchych skórek, jedak za tą cenę spodziewałabym sie czegoś lepszego. Może się też wydawać ciężki. Używam tego produktu od: 4miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 małe(chyba)

xanek
    11 października 2012 o 17:22
    cudo ;)
    Jak dla mnie podkład bomba :) nawilża cerę, nie przetłuszcza, ma fajne drobinki które rozświetlają cerę nie sprawiając że się świeci. Niesamowicie wydajny i super się rozprowadza ;) jeśli maluję się wcześnie rano, to późnym wieczorem większośc podkładu jest na mojej skórze / chusteczce do demakijażu a nie na ubraniach ;) raz dostałam próbkę od koleżanki - pokochałam na stałe ;) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1 i 3/4

choocoolate1
    28 czerwca 2012 o 16:52
    2 / 5
    nie koniecznie..
    Jak na firmę Clinique myślałam, że podkład będzie lepszy.. Mam cere normalną w kierunku suchej. Zaczełam używać podkładu na początku wiosny, w chłodniejsze dni jeszcze jakoś dawał radę tzn- nie było widać tego błyszczenia się skóry, miliona drobinek, i skóra się tak nie przetluszczała. Ale gdy zrobiło się cieplej... Podkład tak nawilża że cała strefa T poprostu była przetluszczona! Jak zaczęlo się robić ciepło to miałam wrażenie że ze mnie spłynie. W świetle świeciłam się tak strasznie jak bym wysypała na siebie wiaderko brokatu. Do tego średnie krycie. Jedyny plus to to że ogólem podkład w ogóle nie przesuszał skóry, odżywiał i był w miare lekki. Za te pieniądze nie polecam. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chloe _
    26 czerwca 2012 o 13:25
    Jestem bardzo zadowolona
    Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa na podrażnienia w związku z czym szukałam podkladu typowo nawilżającego. Myślę, że Supermoisture w 100% spełnia te oczekiwania. Przede wszystkim skóra jest bardzo nawilżona, oczywście po wcześniejszym nałożenu kremu również nawilżającego. Jednakże ma on również inne zalety, mianowicie pięknie rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda na promienną. Używam tego produktu od: 4 miesiący Ilość zużytych opakowań: 3/4 Pierwszego opakowania

briliant
    20 kwietnia 2012 o 20:33
    1 / 5
    MOJA BIEDNA CERA :(
    KONSYSTENCJA Kremowo-żelowa konsystencja. Nakładanie tego podkładu to czysta przyjemność. Jednak mimo starannego nałożenia, od razu pojawiły się plamy na policzku. W świetle łazienkowym widać, iż podkład ma w sobie jakieś wstrętne złote drobinki (wyglądają jak brokat). W świetle dziennym na szczęście ich nie widać. Clinique nie wysuszył mi cery, nie podkreślił również skórek na nosie. Duży minus – podkład strasznie osadza się na włoskach (brwi, nasada włosów). KOLOR Testowałam kolor nr 04 Ivory. 30 min od nałożenia podkład ściemniał i nabrał koloru rudawej "tapety" (wygląda tanio). Znajomi twierdzili, iż podkład ma nienaturalny, pomarańczowy kolor, z czym się niestety zgadzam. Fuj. Jednak pomijając ten paskudny kolor - moja skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Była pełna blasku. KRYCIE Mimo, iż kryje na poziomie średnim, wyraźnie upiększa cerę. Efekt jest świetny. TRWAŁOŚĆ Jeśli chodzi o trwałość, to Clinique wypada tragicznie. W jego przypadku ciężko mówić o trwałości, ponieważ schodzi plamami. Nie wybaczę mu tego. Odejmuję 3 gwiazdki. FILTR Brak!!! Odejmuję za to 1 gwiazdkę. CENA 135zł - jakis żart. WPŁYW NA CERĘ Nigdy więcej :( Spowodował u mnie wysyp najróżniejszych różności :( Moja cera długo nie mogła dojść do siebie. Tragedia :( Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. ODRADZAM ! Nikomu nie życzę takiego ataku zaskórników.. Ilość zużytych opakowań: próbka otrzymana w sephorze

Michell72
    12 marca 2012 o 0:30
    2 / 5
    oj nie..
    zgubne w skutkach gdy masz cerę mieszaną a chwilowo jest przesuszona i szukasz na cito..podkładu nawilzającego..Wybierając clinique mozna byc pewnym sebum i swiecenia nie miłosiernego .Konsystencja,krycie ,kolor wszystko jest ładnie ale zapach brrr jakies łupiny orzechów czuję???no ale nawet zapch bym przełkneła gdyby efekt miał byc wow..ale nie był..więc żegnam sie z nim na wieki wieków..amen:) Używam tego produktu od: 3 lata temu Ilość zużytych opakowań: jedno

sambuca86
    13 października 2011 o 12:00
    5 / 5
    Bardzo dobry jednak nie dla mojej mieszanej cery
    Podklad kupilam w ogole nie czytajac,ze jest nawilzajacy :) Byl to moj pierwszy podklad wyzszopolkowy.Poprostu spodobal mi sie efektu u kolezanki. Mam cere mieszana i bardzo szybko sie zaczynala swiecic. Pomimo,ze u mnie sie nie sprawdzil to podklad moge ocenic jako bardzo dobry-oddalam go mamie,ktora ma cere sucha i nie wymaga super krycia (podklad uwazam za sredniokryjacy).Bardzo dobrze nawilza. Ma migoczace drobinki w ktorych sie zakochalam. Używam tego produktu od: mialam 5 lat temu Ilość zużytych opakowań: jedno,ktorego nie zuzylam

cosmicgirl_
    28 września 2011 o 17:49
    Dla nieskazitelnej cery...
    Na początku nie było końca ochów i achów nad tym podkładem. Teraz nadal bardzo go lubię, ale wiem, że nie do końca jest przeznaczony do mojej cery. Jestem posiadaczką cery mieszanej, w kierunku do tłustej. Ten podkład zdecydowanie lepiej sprawdzi się u posiadaczki cery suchej - tak jak podaje producent. Oczywiście posiadanie innego typu nie jest przeciwwskazaniem, ale tylko jeśli jakaś szczęśliwa Pani posiada twarz gładką, bez grudek i wyprysków. Niewątpliwymi zaletami podkładu jest dobre krycie. Nawilżenie również. Pamiętajmy jednak, że nie mamy do czynienia z kosmetykiem matującym, a rozświetlającym - i tu Supermoisture odgrywa swoją rolę po mistrzowsku, jednak obnaża bezlitośnie wszelkie niedoskonałości, dodatkowo je podkreślając. Zawiera on także błyszczące drobinki - idealne rozwiązanie nie tylko na co dzień, ale i na wieczorne wyjście, zwłaszcza latem, gdyż podkład pięknie podkreśli opaleniznę. Zaznaczam, że jest to błyszczenie delikatne, a nie tandetne. Konsystencja zdecydowanie tłusta, nie lejąca się, kosmetyk należy dokładnie rozsmarować, ale jesteśmy wolne od efektu maski. Spojenie z naturalnym kolorem jest dość dobre, a do tego dochodzi ładny, dyskretny zapach. Zdecydowanie polecam! Używam tego produktu od: ponad rok Ilość zużytych opakowań: kilka

Szubrawiec
    25 września 2011 o 19:15
    Do skóry bez problemów
    To bardzo dobry podkład całoroczny dla osób nie mających problemów skórnych. Niestety nie dla mnie. Moja tłusta skóra świeci się po godzinie od aplikacji, poza tym nie kryje zbyt mocno a zdecydowanie nie często mam skórę gładką, pozbawioną zaskórników. Dla osób ze skórą zdrową, suchą lub normalną będzie fantastycznym, lekkim, nawilżaczem i rozświetlaczem. Po aplikacji cera wygląda na zdrową i wypoczętą jest lekko rozświetlona. Używam tego produktu od: 6 msc Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

aska211
    22 września 2011 o 15:11
    świetny, lekki podkład
    Podkład delikatny, ładnie pachnący, dobrze się rozprowadza. Lekko kryjący, idealny dla osób, które nie mają problemów z cerą. Stosuję go przez cały rok