Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Fluid na koncówki przeciw rozdwajaniu sie włosów z olejkami pielęgnacyjnymi

Unikalna formuła pielęgnacyjna z olejkami: Arganowym i Shea - chroni przed rozdwajaniem końcówek i zapewnia długim i rozdwajającym sie włosom zwiększoną odporność. Wysoce skuteczna kombinacja składników przeciwdziałających rozdwajaniu sie końcówek wygładza i restrukturyzuje zniszczone końcówki i zapobiega rozdwajaniu się włosów do 100%. Długotrwałe wzmocnienie włosów.

boski!

Kupiłam go w markecie za 3,60 zł (!!!!!??) i nie oczekiwałam po nim niczego specjalnego, po prostu chciałam wypróbować tym bardziej że cena na to przyzwalała.
Jestem w szoku! Odkąd ostatnio ścinałam końcówki i zaczęłam go używać w międzyczasie dwa razy farbowałam włosy (w tym raz tanią farbą z amoniakiem) moje końcówki są w o niebo lepszym stanie. Fakt zdarzają się pojedyncze, rozdwojone egzemplarze ale bardzo rzadko. Wcześniej rozdwojone końce były moją zmorą a teraz rzadko kiedy je miewam.
Plus za opakowanie w formie tubki z pompką-mega wygodne i praktyczne.
Wow!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic specjalnego :(

Wstęp:
Mam włosy bardzo cienkie i delikatne.
Przy głowie szybciej się przetłuszczają (ale nie bardzo bo wytrzymują bez mycia ok.3 dni) a końce są dość suche (ale tez nie bardzo przesuszone).

Kosmetyk kupiłam by poprawić kondycje końcówek.

Małe i wszędzie można je zabrać. Bardzo dobry pomysł z końcówka w postaci pompki.

Konsystencja kosmetyku:
Dla mnie dziwna.
Kremowa i woskowata. Ta woskowatość nie do końca mi odpowiada.

Nakładanie:
Bardzo dobrze sie porcjuje ilość kosmetyku dzięki poręcznej pompce.
Sam kosmetyk nakłada się dość dobrze.

Działanie:
Mimo próbowania rożnych opcji aplikowania kosmetyku nie zauważyłam jego działania.
Próbowałam aplikować na mokre włosy, na wilgotne (lekko podsuszone) i na zupełnie suche.
Końcówki jak były lekko przesuszone tak i pozostały, z tym ze miałam dziwne wrażenie ze są czymś oblepione.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. miesiec
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania po ok. 20 aplikacjach które nie dały efektu przestałam używać

super! ;)

+ scala rozdwojone końcówki
+ odżywia końcówki włosów (NAPRAWDĘ!)
+ przy umiejętnym stosowaniu starcza na naprawdę długo (wystarczy odrobina nałożona na końcówki, ja nakładam na 10cm włosów)
+ moim zdaniem cena jest okej, bo starcza na długo i jest wydajny
+ pompka się lekko zacina ale nie mam z nią problemów żadnych i się nie zepsuła

- nie zauważyłam

NAPRAWDĘ POLECAM!!

Miłość życia

Jestem w tym produkcie zakochana , zobaczyłam przypadkiem w tesco i od razu wrzuciłam do koszyka . Nie skleja włosów nie plącze . Jedyną wadą jest pompka która sie strasznie zacina. Ale nie przeszkadza mi to dlatego , że buteleczka jest miękka więc można ją przeciąć i w razie co wydłubywać palcami :D Jak będę w pobliżu dużego Tesco to na pewno kupię 2 opakowanie . Chroni końcówki przed zniszczeniami wiedzę dużą różnicę , mniej "białych kropek " na włosach . Jeśli będę pamiętać , żeby nie popełniać samobójstwa dla włosów i nie położe sie spać z mokrymi to efekt jest cudowny ;) Polecam jak najbardziej , jak skleja koncówki to poprostu nakładacie go za dużo !;) Trzeba sie nauczyć go stosować i powinno być ok ;)

Używam tego produktu od: 2 mies

Fantastyczny

Fluid poleciła mi moja fryzjerka.

Jest cudowny! :)

Wygładza, ułatwia rozczesywanie, włosy są mieciutkie, pięknie pachną, końcówki się nie rozdwajają.

Jego minusem jest cena (niby 20zl to nie jest dużo ale kupowałabym go częściej gdyby był tańszy ;p)
i dostępność (w niektórych rossmanach, w sp i naturze go nie widziałam nigdy)

Nie!

Beznadziejny. Po stosowaniu tego produktu końcówki moich włosów wyglądają zdecydowanie gorzej niż przed zastosowaniem :/ Nie dość, że nie poprawił ich kondycji to jeszcze im zaszkodził. W dodatku jest za drogi w stosunku do jakości. Lubię produkty Gliss Kur, ale ten to wyjątkowy niewypał.

Wystarczy umieć go używać

Mam ogromny problem z rozdwajającymi się końcówkami, a że bardzo chcę zapuścić włosy postanowiłam w końcu jakoś się uchronić przed koniecznością podcinania ich co 3 tygodnie. Fluid ten wrzuciłam do koszyka właściwie przypadkiem, nie lubię produktów tej firmy, ale jako że nic innego w sklepie nie było...

Mówiąc krótko jest świetny, jeśli wiesz jak go używać. Nakłada się go ODROBINĘ, wystarczy dosłownie jedna "porcja", wtedy końce nie są ani zlepione ani sztywne lecz wyraźnie ujarzmione. Poza tym naprawdę działa, oczywiście wizualnie, sprawiając, że końcówki wyglądają na scalone, ale w rzeczywistości raczej tak nie jest. Co nie zmienia faktu, że odpadła mi konieczność chodzenia do frzyjera dwa razy w miesiącu. Używam go od dwóch miesięcy po każdym myciu i od tej pory znalazłam dosłownie z pięć rozdwojonych końcówek.
Cena może trochę wysoka, ale tak jak mówię- tego się nie nakłada na pół głowy tylko minmalne ilości, wtedy produkt jest mega wydajny i cena już tak nie straszy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

rewelacja!

Ten fluid poleciła mi przyjaciółka, ale muszę przyznać, że na początku średnio wierzyłam w jego skuteczność- bo wiadomo jak końcówki zniszczone to trzeba podciąć... Mimo wszystko postanowiłam przetestować bo żal mi było swoich długich włosów.. Stosuję ten produkt od 3 tygodni codziennie na wilgotne włosy, rozdwojonych końcówek mam coraz mniej i co najważniejsze te rozdwojone są dużo mniej widoczne. Włosy są też bardziej podatne na układanie i nie puszą się. Jako, że ten produkt jest stosowany tylko na końcówki nie ma mowy o sklejaniu czy obciążaniu włosów! Cena może i jest ciut wysoka ale tak jak napisała moja poprzedniczka można go zakupić w Rossmannie za 13,99 ;) a produk wydajny, więc warto w niego zainwestować. Używam i będę używała :))

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy preparat na koncówki jaki miałam.
Używając go miałam o wiele mniej rozdwojonych końcówek, były takie jakby gładsze, dawały efekt nawilżonych, a zwykle mam sianowate. Zrobiłam sobie od niego około 4 miesięcy przerwy, próbowałam innych i stan moich włosów na końcach pogorszył się. Znów widziałam sporo rozdwojonych końcówek.
Składu według mnie nie ma strasznego, mi żadne olejki itp, naturalne produkty po prostu nie działają. Dlatego cieszę się, że znalazłam taki produkt :)

Ja mam dosyć blisko 3 rossmany, a widuję go tylko w jednym. Jeśli chodzi o inne normalne markety nigdy go nie widziałam. Także dostępność słaba.
Co do ceny ja płacę 13.99zl.

Teraz zmienili trochę grafikę opakowania :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dzialanie, dostepnosc, wydajnosc i niska cena, czego chciec wiecej :)

nie lubię gliss kura, ale ten produkt mogę serdecznie polecić,
dostałam od koleżanki polowe opakowania i starczyło mi ono na 3 miesiąca użytkowania,a włosy myje co drugi dzień..wiec już ma plusa za wydajność
najważniejsza jego zaleta jest jednak działanie, faktycznie chroni włosy( mimo kiepskiego składu)i powoduje ze tam gdzie sie go używa nie ma rozdwojonych końcówek, a wcześniejsze zniszczenia skleja. dowodem jest na to ze ciągle zapominałam przejechać produktem po grzywce, i tam mam zniszczone końcówki, a na reszcie włosów nie.
cena niska, wszędzie można go kupić i działa- mój ulubiony kosmetyk roku 2011

Używam tego produktu od: kwartal
Ilość zużytych opakowań: na razie jedno, ale bedzie wiecej

Działa

Hmm... Mogę powiedzieć, że działa:) Kupiłam go po tym jak podcięłam włosy. Postanowiłam zadbać szczególnie o końcówki. Farbuję włosy, więc ma być to dodatkowe zabezpieczenie. I faktycznie rozdwojonych końcówek nie ma- tylko jak to działa?:) Mam dziwnie sklejone końcówki, więc mogę się domyślić, że balsam je \'skleja\'. Jednak jest efekt jaki obiecuje producent:) Mam kręcone włosy i muszę uważać, bo mimo tego i tak rzucają się w oczy posklejane włosy i wygląda to okropnie;/ Trzeba nabrać wprawy w nakładniu fluidu na końcówki:)

Ogólnie polecam i na pewno z niego nie zrezynuję.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

świetny :)

Z pewną rezerwą i niewielkimi oczekiwaniami podchodziłam do tego fluidu - jako że nie cenię szamponów Gliss Kur, stąd też tym większe było moje zaskoczenie gdy okazało się że działa :)

Używam go chyba od jakiegoś roku, a jak do tej pory zużyłam może 1/2 tuby - jest niesamowicie wydajny, więc cena jest jak dla mnie zupełnie akceptowalna.

Dozuję go bardzo oszczędnie na podsuszone włosy i wcieram jedynie w same koncówki po każdym myciu. Nie podcinałam włosów już prawie rok a stan koncówek jest idealny ! Gładkie nierozdwojone, jak po świeżym strzyżeniu. Wcześniej miałam z rozdwajaniem niesamowite problemy ( już z miesiąc po wizycie u fryzjera zaczynały się łamać i rozdwajać - wiadomo ze nie wygląda to ładnie). Jedyne co mi w tym fluidzie nie pasuje to zapach, ale całe szczęscie po nałożeniu na włosy nie jest już wyczuwalny tak więc nie jest to jakiś mega minus. Opakowanie ok, chociaż czasami są problemy z wyciśnięciem kosmetyku.

Na prawdę polecam bo świetnie regeneruje i odżywia wysuszone końce.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1/2