For Your Beauty, Pędzel do nakładania cieni

For Your Beauty, Pędzel do nakładania cieni

Półokrągły pędzelek z włosia naturalnego umożliwiający nakładanie cieni na powieki. Dzięki aplikacji za pomocą pędzelka cienie lepiej się trzymają, nie kruszą się.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Najlepszy z najtańszych!

Mam zawsze 2 takie pędzelki w swojej naprawdę sporej kolekcji pędzli do makijażu oczu.
Ten za niecałe 5 zł jest idealny do rozświetlania jasnymi cieniami kącika oka oraz powieki pod łukiem brwiowym.
Jest miękki i dobrze lezy w dłoni. Ma długi, wygodny uchwyt, którym łatwo manewrować.

Wielkość idealna do akcentowania oczu średnich i duzych (do małych oczu może być za wielki). Nie nadaje się do nakładania cieni, szczególnie sypkich, od tego mamy inny typ pędzla - płaski. Nie wiem czy pokusiłabym się aby nim blendować cienie, szczegolnie makijaż smoky eye, chyba nie ryzykowałabym, jest na to za mały i za sztywny.
Ale do tego o czym wspomniałam wyżej jest idealny! Uzywam go codziennie od kilku lat i jeszcze sie nie zepsuł, nie złamał, nie wyliniał ani nie odkształcił.

Polecam do nauki makijażu, do operowania jasnymi kolorami.

• Design produktu: 3

musi być

Zawsze musze go mieć do budowania załamania powieki. Bardzo dobrze i równomiernie rozprowadza produkt bez robienia nieestetycznych plam. Łatwy w czyszczeniu i trwały

Lepiej rozciera niż nanosi

Kupiłam go w promocji za zawrotne 3,5 zł. Pierwsze wrażenie jest takie, że pędzelek jest bardzo lekki i trochę nie dowierza się przez to w solidność jego wykonania. Mam go już jednak te kilka miesięcy i nic się nie dzieje – włosie nie wypada masowo (zgubił ze trzy włoski przy myciach), rączka się nie rozkleja, całość nadal wygląda estetycznie (mimo, że biały, nie chwyta zabrudzeń). Jedyne ,,ale" mam do tego, że włosy się trochę odkształciły.
Mam mu także za złe, to że syntetyczne włoski są cienkie i bardzo miękkie. Troszkę za miękkie, żeby dobrze nakładać cień – nabiera mało produktów prasowanych, za to sypkie łatwo się z nich osypują. Za to bardzo przyjemnie rozciera się nim cienie. Ma niby dość małą ,,główkę”, ale przy tak mięciutkich włoskach niespecjalnie mi to przeszkadza.
Polecam szczególnie do rozcierania. Za tą cenę, cudów spodziewać się trudno, ale uważam, że jest przyzwoicie.

Dla początkujących

Uważam, że nie ma wymagać od tego produktu zbyt wiele. To niezły pędzelek do nakładania cieni dla początkujących. Warto jednak pamiętać, że nie wykonamy nim spektakularnego makijażu oka. Niestety nie rozciera zbyt dobrze cieni, zamiast tego po prostu je wchłania. Szkoda, że nie jest zbyt miękki. Czasami za bardzo mnie drapie. Kiedyś używałam go o wiele częściej, dziś czeka na lepsze czasy. Plus za to, że nie gubi włosia. Pomimo kilkukrotnego mycia wypadły mu pojedyncze włoski, co uważam za naturalne.

• Trwałość / wykonanie: 1

nie

Wady:
- jest twardy
- kiepsko rozrowadza cienie
- nie rozciera cieni dokładnie
- jest szorstki i nieprzyjemny w dotyku ze skórą
- wychodzą z niego włoski
- trudno się myje

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Nieee

Koszmarny drapak, wolałabym już do końca życia nakładać cienie palcami niż jeszcze kiedykolwiek użyć tego "pędzla". Wygina się, drapie, jest twardy, nie nakłada poprawnie cieni, gubi włosie.

Nie kupujcie

Tragedia

Pędzla użyłam trzy razy uprałam, tak dwa razy i wylądował w koszu.
Pędzel od pierwszego użycia gubił włosie, przy praniu wyleciała kolejna porcja. Pomyślałam wyleci co ma i będzie ok. nic z tego przy drugiej turze łysienie się powtórzyło. Myślę że starczył by na 5-6 aplikacji a potem został by mi sam trzonek.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: jeden

pierwszy pędzel :)

To był mój pierwszy pędzelek do nakładania cieni, byłam nim wtedy zachwycona. Po kilku latach już się nim nie zachwycam ale dalej uważam że jest całkiem dobry na pewno dla początkujących w sam raz. Jak na swoją cenę to jego jakość jest świetna :)

Ilość zużytych opakowań: mam jeden i wciąż świetnie się trzyma

dobry

Jest to mój drugi pierwszy pędzelek do cieni. Nie używam cieni na codzień,więc nie inwestowałam jak na razie w coś lepszego,tylko kupiłam ten najzwyklejszy pędzelek za jakieś 5 zł. Jest miękki, dobrze nakłada się nim jeden a nawet kika cieni jasnych ,całkiem dobrze blenduje. Nabiera niewielką ilośc cieni. Ciemne cienie jakoś nieładnie się nim nakłada.
Do wewnętrznego koncika czy na dolną powiekę trochę za dużo.Nie gubi włosków. Nie rozkleja się podczas mycia.
Dla początkujących,mało wymagających dobry.

Używam tego produktu od: kilka mies.
Ilość zużytych opakowań: jeden

super !

szukałam pędzla do nakładania i blendowania cieni, bo pacynkami nie wychodziło mi to za dobrze

namówinona baaradzo pozytywnymi opiniami na Wizażu skusiłam sie i kupiłam na promocji w Rossmannie i jestem zadowolona! wprawdzie nie mam doświadczenia z innymi pędzlami, ale jak na mnie, czyli "świeżaka" jest naprawdę godny polecenia!

myty dwa razy, nic się z nim nie dzieje
mięciutki i milutki dla powiek
ładnie, elegancko wygląda
dobrze się go trzyma

polecam!

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

przyjemny

Przyjemny tani pędzel. Włosy są wykonane z porządnego materiału, nie kłującego i nie wypadają. Dobrze nakłada się nim cienie. Z rozcieraniem trochę gorzej ale też daje radę . Wygląda dość profesjonalnie jak na tą firmę i tak też się sprawuje.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

dobry

Potrzebowałam na szybko jakiegoś pędzla do cieni i wybór padł właśnie na ten i muszę przyznać,że jestem z niego zadowolona.

Plusy:
+pędzel ma bardzo miękkie,delikatne dla powiek włosie,
+posiada wygodna długa rączka,
+dobrze się nim nakłada i rozciera cienie,
+tani,
+dostępny

Minusy:
-mam go od kilku tygodni a włosie już zaczyna wypadać
-pędzelek jest trochę za szeroki i trudno nim dotrzeć do każdego miejsca na powiece,
-mam wrażenie, że cienie nałożone tym pędzelkiem tracą na intensywności

Używam tego produktu od: kilka tygodni