Remington, Prostownica do włosów z powłoką diamentową S9901

Remington, Prostownica do włosów z powłoką diamentową S9901

Unikalna diamentowo - teflonowa powłoka z elementami ceramicznymi to:
- dożywotnia gwarancja na powłoki płytek
- równomierne rozprowadzanie ciepła i redukcja liczby gorących punktów aby lepiej chronić włosy
- nawet o 75% bardziej gładka powierzchnia płytek, pozwalająca na łatwiejsze przesuwanie się urządzenia i mniejsze ryzyko uszkodzenia struktury włosów.
Ruchome wąskie płytki wyrównują nacisk na włosy.
Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostosowanie temperatury do konkretnego typu włosów. Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację. Automatyczny włącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie.
Maksymalna temperatura 230 stopni; 3 metrowy kabel.
Dodatkowe akcesoria:
- grzebień
- 4 klipsy do rozdzielania pasm włosów
- profesjonalna rozwijana torba do przechowywania urządzenia, odporna na wysoką temperaturę

W porządku

Moja pierwsza prostownica.

- po około miesiącu zaczęła skrzypieć ale to może mój felerny egzemplarz
- przyciski umieszczone w złym miejscy bo często podczas prostowania zmieniam przypadkowo temperaturę

+ Szybko się nagrzewa
+ dobrze prostuje

W sumie to fajna ale prostowałam się kiedyś u koleżanki prostownicą Babybliss i chętnie bym się zamieniła. Nie zła ale też bez większych rewelacji.

Używam tego produktu od: 1 rok 3 miesiące

bez niej ani rusz!

Również jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy. W połączeniu ze sprayem prostującym działa idealnie. Płytki nie żółkną, szybko się nagrzewa. Odporna na upadki ;) [ a zdarza się to dość często ]. świetny długi obracany kabel. Tak jak pisała poprzedniczka, po paśmie przejeżdża się dwa razy i włosy są proste. Wygodna regulacja temperatury [ustawiam na 180, choć dla moich włosów to trochę za dużo, ale "im cieplej tym szybciej" ] ;) .

Z czystym sumieniem mogę polecić.

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedna i ta sama ;)

Rewelacja

Najlepsza prostownica jaką miałam, a próbowałam sporo. Świetnie prostuje włosy, a przede wszystkim koniec z poszarpanymi końcówkami. Po rozczesaniu i prostowaniu - lśniące włosy aż po same końce. Polecam szczerze.

idealnie prostuje włosy, pozostawiając je gładkie przez długi czas, nie wyrywa włosów, bardzo szybko się nagrzewa!
chyba najlepsza prostownica jaką miałam, tak ! =)Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden produkt

srednia

Szybko sie nagrzewa, mi wystarczy dwa razy przejechac po pasmie wlosow aby bylo ono proste, jednak teflon znajdujacy sie na prostownicy juz w krotkim okresie czasu ulega calkowitemu starciu

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsza

Cudeńko

Prostownicę tę zakupiłam jesienią ubiegłego roku, wtedy była ona nowością i dopiero co wchodziła na rynek. Liczyłam na to, że Remington nie zawiedzie i tak też się stało. Wcześniej używałam prostownicy Wigo i jakież było moje zdziwienie gdy po raz pierwszy zastosowałam to cudeńko. Luksus... Prostownica jest bardzo wygodna w użycie i świetnie się nią przesuwa po włosach. Są one cudownie proste aż do następnego mycia. Diamentowa powłoka jest praktycznie niezniszczalna. W zestawie do prostownicy są wysokiej jakości grzebyk i klipsy, które są bardzo pomocne w prostowaniu. Poza tym jakże poręczna torba, którą można zabrać w podróż. Jednym słowem ideał, polecam tę perełkę każdej kobitce :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Bardzo dobry produkt.

Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego modelu do moich delikatnych włosów,aż trafiłam w 10! Prostownica gładko sunie po włosach,szybko nagrzewa.Dodatkowym atutem są ruchome płytki,z powłoką diamentową.Wcześniej miałam z Euroluxa i nie mam mowy o porównaniu.Remington wygrywa!Wybrałam tą firmę ,bo wcześniej kupiłam sobie zestaw z lokówką spiralną i nie zawiodłam się! Poza tym ma dożywotnią gwarancję na płytki-więc nie muszę się martwić,że się zetrą i 36 miesięcy ogólnej gwarancji.W Media na Bielanach Wrocławskich 199zł.Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: