Oriflame, Beauty, LipSPA Therapy (Balsam do ust)

Oriflame, Beauty, LipSPA Therapy (Balsam do ust)

Pojemność 1,6 ml

Terapia SPA dla Twoich ust. Balsam głęboko je nawilżą, a jednocześnie otula delikatnym, ochronnym płaszczykiem. Usta są miękkie i gładkie.
Dwuwarstwowy balsam lepiej zapobiega utracie wilgoci. Zapewnia poprawę nawilżenia nawet o 300%. Nawilża przez cały dzień. Filtry SPF8 chronią usta.

świetny :))))))

bardzo dobry balsam, świetnie nawilża, ładnie pachnie, bardzo przyjemny w użyciu :))))

usta po nim wyglądają ładnie :]

problemem jest natomiast to, że bardzo szybko się konczy...

czyli jedynym minusem jest jego wydajność, ale i tak kupię na pewno ponownie :)

polecam

Używam tego produktu od: 2 tyg

Balsam

Powiem taki balsam nic nie robiący. Moje usta nie zostały nawet trochę nawilżone. Czułam tylko delikatna lepkość na ustach.
Balsam nadaje lekko poświatę błysku.

nie polecam

Po użyciu pojawiło się uczulenie- schodząca skóra z ust, pieczenie, dwa tygodnie smarowania maściami od dermatologa i usta wróciły do stanu sprzed użycia. Produkt wylądował w koszu....

Przyzwoity

Bardzo fajne opakowanie, gdzie widzimy ile jest produktu.
Nie jest twardy wygodnie się go używa,
nie skleja ust, nie zbiera się w kącikach.
dobrze nawilża i lekko nabłyszcza.
Efekt utrzymuje się przez dłuższy czas.

przyjemna

Miałam tą pomadkę w wersji różowej i bardzo miło ją wspominam.

Po pierwsze bardzo wygodny sztyft. Taka mniejsza średnica super się sprawdzała przy kolorowym sztyfcie. Nigdy nie wyszłam poza kontur ust. Wydaje mi się jednak, że jest go mniej niż w klasycznej pomadce.
Poza tym sztyft całkiem przyjemnie, kremowo pachnie.
Ma fajną, miękką konsystencję przez co bardzo łatwo się rozprowadza. Nawilża średnio, ale w cieplejsze dni w zupełności wystarcza.
Szkoda, że ostatnio nie widuję go w katalogach, bo z chęcią bym kupiła. To dobry produkt w niskiej cenie.

Przyjemny produkt.

Posiadam wersje balsamu koloryzującą usta. Ogolnie jestem z niego bardzo zadowolona... Posiadam odcień Natural Pink, bardzo ładny naturalny kolorek. Balsam świetnie odżywia usta, a przy tym nadaje ustom subtelny kolor. Używam go głównie wtedy, gdy daje odpocząć swym wargom od kolorowych szminek. Bardzo fajny produkt. Polecam, zwłaszcza że na promocjach cena jest bardzo atrakcyjna.

Bywały lepsze

Nie jestem zadowolona z tego balsamu do ust. Spotykałam lepsze i bardziej wydajniejsze.
Balsam szybko się kończy, moje usta są nawilżone tylko na chwilę.
Opakowanie jest idealne do torebki, ale zawsze gdzieś wyląduje w najciemniejszym kącie jej dna.

Powiększa, nawilża, błyszczy - jak dotąd, mój najlepszy balsam

Mam wersję powiększającą usta. Dostałam w prezencie, co mnie bardzo ucieszyło, gdyż raczej nie kupuję balsamów do ust - jestem wierna szminkom i wazelinie.

OPAKOWANIE:
Wysuwany sztyft w plastikowym opakowaniu, które na pierwszy rzut oka i dotknięcie palca wydaje się być dość tandetne; w miarę eksploatacji okazuje się być jednak nad wyraz porządne, nic się nie ściera, nie otwiera samo z siebie, zamyka się na porządny klik i ogólnie bardzo pozytywnie rozczarowuje.

KOLOR:
Różowawy z lekką nutką brzoskwini, na ustach jest zupełnie transparentny.

APLIKACJA:
Jest dość tłusty, ale nie migruje. Nałożony na usta daje podobny błysk jak wazelina, który nie określiłabym jako "mokry" ale "woskowy", co moim zdaniem wygląda o wiele ładniej nawet na drobniutkich ustach. Trudno ocenić, ile się utrzymuje, ponieważ bardzo szybko zjadam wszystko, co nie jest tintem; tak na oko jakieś pół do godziny.

EFEKT:
W sezonie grzewczym moje usta wyglądają jak skwarka. W ciągu kilku godzin wysuszają się, marszczą, pojawia sucha skórka. Balsam The One zapobiega temu i faktycznie odżywia i wygładza moje usta, co wcale nie jest takie proste, zważywszy, że zazwyczaj radzi sobie z nimi dopiero gruba warstwa wazeliny.
Moja wersja ma powiększać usta. I to jest tak: rano moje usta są ładne i pełne, w ciągu dnia, pod wpływem stresu i zmęczenia robią się drobne. Nie pytajcie, czemu, po prostu tak mam. Balsam z The One może nie tyle powiększa usta co skutecznie zapobiega ich oklapnięciu w ciągu dnia. Po nałożeniu czuję wyraźnie mrowienie, usta faktycznie wyglądają na świeżo wypoczęte i ten stan utrzymuje się przez cały dzień, za co wieeeelki plus.
Jedyne, co może się nie podobać, to zapach. W latach licealnych miałam zwyczaj wąchać potworne ilości tabaki, zwłaszcza miętowej. Nałożony na usta balsam ma dokładnie ten sam zapach i wyuczony odruch sprawia, że co chwila muszę wycierać nos. Odruch Pawłowa udowodniony. :D

PLUSY:
- nawilża
- mój ulubiony błysk
- faktycznie powiększa usta
- porządne opakowanie
- neuralny

PLUSY/MINUSY:
- ten mój osobisty tabakowy odruch
- powiększanie ust jednak nie do końca takie, jakiego można by oczekiwać

MINUSY:
- cena (moim zdaniem jest trochę za drogi; cena promocyjna jak najbardziej do zaakceptowania)
- dostępność (gdy mi się skończy, wołałabym móc od razu kupić następny, zamiast umawiać się z konsultantką)
- wersja powiększająca usta ma być wycofana :c

powiększa grono przeciętniaków.

Wydaje mi się troszkę nienaturalny, ale o ile nałożymy rozsądną ilość na ustach wygląda naprawdę zachęcająco.

Nie przesadzałabym z działaniem nawilżającym, nie uznałabym go za produkt wygładzający usta - ba! - potrafi złośliwie podkreślić swoją obecność zbierając się w kącikach, co jest niewybaczalne z punktu widzenia kobiety.

Ot, zwykły gadżet. Znam lepsze w jego kategorii - nie tylko cenowej.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

kolor Natural Pink

Bardzo przyjemna ze względu na podwójną formułę. Zewnętrzna warstwa nadaje kolorku, a wewnętrzna daje nawilżenie. Kolor który wybrałam to Natural Pink. W promocji można kupić taniej ;). Nie uwydatnia suchych skórek, więc nadaje się na mroźne dni, kiedy nasze usteczka są narażone na spękania.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry!

Używałam go ok. Dwa mies, jedno opakowanie! ma bardzo przyjemny zapach, nawilża usta, nie zaznacza skórek, nawilżenie utrzymuje się dość długo, wydajny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Wysusza :(

Daję dwie gwiazdki na ładne opakowanie, kolor balsamu, bezproblemową aplikację, konsystencję, zapach, smak.
Niestety nie nawilża on ust, a nawet je wysusza.... :(
Wielka szkoda....

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry

Balsam ogólnie jest dobry, jestem zadowolona z działania, ale nie kupię go więcej ze względu na opakowanie, które wg mnie jest oszukiwaniem klientów. Otóż balsam znajduje się tylko w połowie opakowania. Jest go bardzo niewiele i szybko się kończy, mimo że opakowanie wygląda standardowo. Zauważyłam to dopiero przy trzecim opakowaniu, gdy balsam dobiegał do końca, patrząc pod światło (byłam ciekawa dlaczego zawsze tak szybko się kończy).

+ dobrze nawilża
+ fajna "tłusta", śliska konsystencja
+ ładne opakowanie i wygląd samego produktu

- wysoka cena (nawet w promocji), zupełnie nieadekwatna do ilości produktu
- bardzo szybko się kończy, jest mało wydajny, ilość produktu w opakowaniu jest bardzo niewielka

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania