Ziaja, Olej Rycynowy, Odżywka do włosów zniszczonych i słabych

Ziaja, Olej Rycynowy, Odżywka do włosów zniszczonych i słabych

Zawiera olej rycynowy, bogaty w niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania skóry i włosów, nienasycone kwasy tłuszczowe (witamina F) oraz wyciąg z aloesu i witaminy A i E. Ma działanie regenerujące i osłaniające. Wzmacnia i odżywia włosy, przywraca im miękkość i elastyczność, a także stymuluje ich wzrost. Ułatwia rozczesywanie i układanie.

bardzo ok

bdb

na początku muszę przyznać, ze nie znoszę odżywek bez spłukiwania. ziaji też przez długi czas nie tolerowałam, bo moije włosy zawsze były jakieś tajkie ciężkie i lekko przetłuszczone po jej użyciu. ale odkryłam metodę na tą odżywkę. w bardzo mokre włosy (nie osuszone ręcznikiem) wcieram odrobinkę (kilka kropelek dosłownie) tego kosmetyku. czekam, aż odżywka trochę spłynie z wodą i dopiero wtedy ręcznik, suszenie itd... dzięki temu włosy nie są przeciążone, a odżywka nadaje im ładny blask. kosmetyk bardzo dobry,a cena malutka.jest niesamowicie wydajna!!!! polecam

w miare dobra

Kolejny kosmetyk Ziaji, ktoremu przydzielam 3 gwiazdki. Powiem tak: plusy-rzeczywiscie ulatwia rozczesywanie wlosow, nie wymaga splukiwania, sprawia ze wlosy sa miekkie i delikatniejsze oraz jest KOSMICZNIE tania-za szampon i odzywke z tej serii zaplacilam 4,99 (w realu)minusy-troszke obciaza wlosy, w ogole nie nadaje polysku czuprynce, a na tym mi najbardziej zalezaloOgolnie kosmetyk jest ok, ale nie zachwycil mnie.

ułatwia rozczesywanie

Odżywek Ziaji używam głównie ze względu na to że miło ułatwiają rozczesywanie moich kudełków. Po zastosowaniu włosy nie są obciążone, nie są tak suche jak wcześniej. Szkoda że nie ma jakiegoś przyjemnego zapachu... Bardzo tania!!! Ilość zużytych opakowań: 2-3

świetna

Świetna odżywka za tanioche :). Wygodna (nie trzeba spłukiwać), skuteczna w działaniu, dobrze "radzi sobie" z suchymi włosami, lekko je obciąża (co dla mnie jest plusem :)). Ogółem to znacząco poprawia stan i kondycję kudełków.

Uwielbiam!

Jest bardzo tania, nie spodziewałam się niczego dobrego po niej, ale zaskoczyła mnie bardzo! Efektów zmiękczająco nawilżających specjalnych nie widzę, ale za to jak włosy się po niej błyszczą!Cudne. Są też mocniejsze, dobrze się rozczesują ale to że jest bez spłukiwania trochę je obciąża, co akurat dla mnie jest plusem (używam jej także do niekłopotliwego układania włosów);)

świetna

Hehe, przyznaję tej odżywce swój własny dodatkowy tytuł "Doskonałość Roku Taniocha 2002". Na moich suchych włosach sprawdziła się świetnie, wcale nie gorzej niż dużo droższe produkty. Super nawilżyła, ładnie delikatnie pachnie. Nazwa mnie trochę zmyliła, bo choć to olej rycynowy to konsystencję ma nietłustą. Poza tym szalenie wygodna, nie trzeba spłukiwać. Za tę śmieszną cenę trzeba spróbować.

bardzo dobra

Cena tego kosmetyku jest nieporównywalna do jego jakości! Odżywka jest bardzo dobra - świetnie nawilża, wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie. Warto spróbować!

super!

Dzieki tej odzywce moje wlosy wreszcie wyszly na ludzi;)<BR>Przy tak smiesznej cenie ma niesamowita jakosc - nie obciaza wlosow, sprawia ze sa lsniace, miekkie i sprezyste w dotyku. I to w bardzo krotkim czasie.<BR>Zawsze zmieniam kosmetyki, lubie eksperymantowac i testowac, ale odzywki do wlosow nie zmienie juz nigdy!

nie dla mnie

O ile produkty Ziaji w wiekszosci odpowiadaja mi, to jednak ta odzywka nie spelnila swojej roli. Jest do wlosow suchych, a mimo to moje koncowki po nalozeniu odzywki byly wciaz suche. Poza tym mialam wrazenie, ze wlosy sa tluste (dlatego tez prawie w ogole nie uzywam odzywek bez splukiwania). Mam nadzieje, ze Ziaja wprowadzi na rynek odzywki wymagajace splukiwania.