L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

Pierwszy błyszczyk, który utrzymuje się na ustach do 6 godzin. W nowym błyszczyku zastosowano technologię Shine-Fix - wynik 6 lat badań oraz zastosowania 7 opatentowanych przez L`Oreal składników. Błyszczyk tworzy na ustach trwały film, który nie tylko zapewnia trwały kolor, ale i 6 godzin nisamowitego połysku.

Cena: 41zł / 6ml

/s/

rozczarowanie

Dostalam w prezencie.

Plusy:
- opakowanie,
- super wygodna aplikacja,
- piekny delikatny polysk , kolor super, naturalny.
- nie wysusza, z czym czesto mam problemy,
- przyjemny, delikatny zapach,

Minusy:
- potwornie sie lepi, ust nie mozna otworzyc,
- z cala pewnoscia nie utrzymuje sie 6h
- cena przy tej slabej jakosci jest zdecydowanie za duza.

Podsumowujac, to kleje jest koszmarne, dla mnie nie do zniesienia, gdyby nie to z cala pewnoscia bylabym sklonna kupic inne kolory.

Nawet jesli cena bylaby nizsza nie skusilabym sie przez ta lepkosc na ustach.

Używam tego produktu od: ok trzech tygodni

Dobry ale nie moj hit

Blyszczyk pierwszy raz zakupilam ok 5 lat temu i od tamtej pory zawsze do niego wracam.Ten kolor rozowy jest moim ulubionym.

Plusy:
-Dlugo utrzymuje sie na ustach ale nie 6h
-ladne kolory
-niesamowicie lsni
-ladnie pachnie
-ladne kolory do wyboru

Minusy:
-Troche wysusza usta

Używam tego produktu od: od ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok.10

do okazyjnego użycia

Błyszczyk o odcieniu 102 Always Pink dostałam w prezencie, spodobał mi się jego kolor i efekt jaki daje na ustach. Trzeba również przyznać że jest bardzo wydajny.
Używam go jednak nieregularnie, ponieważ ma kilka istotnych minusów: na pewno nie wytrzymuje 6 h i dość nieprzyjemnie się klei (jeśli lepkość znika z ust to sygnał że muszę poprawić makijaż bo błyszczyk starł się).
Nie kupię tego produktu głównie z powodu ceny; są tańsze i przyjemniejsze w użyciu alternatywy.

Używam tego produktu od: 8 mc

Bardzo dobry choć nie idealny

Zawsze mam go przy sobie. Nie spływa,dość długo utrzymuje się na ustach, choć nie jest to z pewnością aż 6h. W tej kwestii możnaby oczekiwać ciut więcej.

Moje ulubione odcienie to 108, 106 i 303, uwydatniają usta, ale wyglądają bardzo naturalnie.
Natomiast 404 , 304 i 301 nie przypadły mi do gustu kolorystycznie, efekt jest sztuczny.

Używam tego produktu od: od kiedy się pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań: kilanaście do kilkudziesięciu

nie za ta cene!

jedyne co to usta mi sie blyszcza na kilometr, lepia niemilosiernie.... caly czas czuc lepka maz, najlepiej nic nie jesc i nic nie pic bo caly blyszczyk zostanie zjedzony!
na specjalne wyjscia, tylko nic nie dotykajcie dziobem ;)

skuszona kolorem kupilam 2gi i ta sama historia!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pol jednego, pol drugiego

Nie, nie, nie! Śmierdzi i okropnie smakuje.

Skusiłam się na ten błyszczyk z powodu koloru. Tylko ten miał właśnie taki brąz, jaki potrzebowałam. Niestety, zakup okazał się klapą. Błyszczyk śmierdzi tak chemicznie i smakuje okropnie. Podchodziłam wiele razy i zawsze kończyło sie to zmywaniem z ust. Jedyna gwiazdka za przepiękny kolor...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Katastrofa

Dostalam w prezencie i uwazam ze nie ma nic gorszego jak ten blyszczyk.

Minusy,
1.Wysusza
2.Owszem lsni ale jest to efekt cyrkowy i nienaturalny.
3.Smierdzi

Plusy,
BRAK

Używam tego produktu od: 1 miesiac

3/5

Plusy:
+ Dość długo utrzymuje się na ustach
+ Pięknie nabłyszcza

Wady:
- Cena
- Wysusza usta
- Śmierdzi

Za tą cenę, można znaleźć zdecydowanie lepsze błyszczyki :)

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajny błyszczyk

Produkt zakupiony w Rossmann wybrałam nr 102 Always Pink jasny róż, zamknięty w klasycznym opakowaniu ma ładny zapach lekką konsystencję i delikatny blask jest komfortowy w noszeniu.

zasycha niczym klej na ustach

miałam jasny różowy odcień- ładnie wizualnie wyglądał na ustach

plusy:
wygodny aplikator
ładny połysk
trwały efekt

minusy:
zasycha jak klej na ustach
wysusza!
robi po jakims czasie skorupe z ust

dla mnie minusy totalnie dyskwalifikują ten produkt, pamiętam że kupiłam go jako nowośc ładnych kilka lat temu- zauroczona reklamą- czar prysł bardzo szybko gdy musiałam ratować usta przed przesuszeniem i pierzchnięciem :(

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niedkończone i oddane

Średni produkt jak na Loreal

Dostałam ten błyszczyk w prezencie. W zasadzie od razu 3 na raz w jakiejś świątecznej promocji. Ucieszyłam się, bo wcześniej używałam zwykłego \'małego\' Glam Shine i byłam zachwycona, szczególnie mieniącymi się drobinkami.
Niestety Glam Shine 6h, nie spełnił zupełnie moich oczekiwań. Oprócz pięknego koloru i neutralnego zapachu nie widzę więcej żadnych plusów..
Strasznie się klei, a do tego tworzą się jakieś dziwne grudki na ustach. Może i trzymał by się 6h na ustach ale to uczucie \'sklejonych\' ust jest nie do wytrzymania. Niestety, nie polecam..

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: trzy, żaden nie zużyty do końca

fajny, jestem zadowolona

plusy:

*bardzo dlugo sie trzyma - nawet jak jem i pije pozniej mam warstewke na ustach, ktora nadaje delikatnie kolor i chroni moje wiecznie przesuszone usta

*kolor 103 - bardzo ladny, naturalny odcien, niby ma jakies brokatowe drobinki (balam sie efektu disco), ale nie widac ich w ogole, gdy nie przesadzi sie z nalozona iloscia

*rozne zastosowania - po nalozeniu malej ilosci prawie go nie widac, a usta sa swietnie chronione i maja delikatny kolor, gdy nalozy sie duzo usta wygladaja naprawde pociagajaco i efektownie, blyszcza sie, ale nie swieca sie \\\'tanio\\\' brokatem

*starczy na dlugo - uzywam go codziennie, a nie widac wyraznych ubytkow w ilosci

* fajna koncowka do nakladnia, latwo nauczyc sie ile powinno na niej byc blyszczyka, by pokryc usta delikatnie lub mocno za jednym razem (mozna bardzo dokladnie nalozyc blyszczyk)

minusy:

*gdy nalozy sie go za duzo klei sie przez jakis czas mocno (do wlosow i wszystkiego co dotknie ust), a nawet potrafi powstac na ustach kilka grudek kiedy nie da mu sie \'przyschnac\'

*cena

*zdaje sie, ze kosmetyki loreal sa testowane na zwierzetach, jesli to potwierdze (przeszukam internet) bede zmuszona z nich zrezygnowac