L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

Pierwszy błyszczyk, który utrzymuje się na ustach do 6 godzin. W nowym błyszczyku zastosowano technologię Shine-Fix - wynik 6 lat badań oraz zastosowania 7 opatentowanych przez L`Oreal składników. Błyszczyk tworzy na ustach trwały film, który nie tylko zapewnia trwały kolor, ale i 6 godzin nisamowitego połysku.

Cena: 41zł / 6ml

/s/

Niestety nie :(

Niestety ten blyszczyk wypada bardzo kiepsko w porownaniu z innymi glam shine...
Aplikator jest w porzadku, wygodnie sie nim naklada blyszczyk na usta, ale chwile po nalozeniu nie tyle ze sie klei ale doslownie przykleja do ust (podobnie jak MF lipfinity), to uczucie niestety nie nalezy do przyjemnych. W takim samym stanie blyszczyk sie trzyma na ustach ok 2-3h, za to nieciekawe rzeczy dzieja sie wlasnie pozniej.... kolor zaczyna sie scierac ale bardzo nierownomiernie, zostaje troche w kacikach ust, troche tu, a tam troche wiecej...ehhh no i te wszechobecne drobinki na calej twarzyprzy czym wcale nie potrzeba dotykac ust zeby sie tak przemiescily.
Jezeli chodzi o ten 6 godzinny blask to chyba wlasnie producent mial na mysli te ogromne drobinki ktore zostaja bardzo dlugo i trudno je zdjac z twarzy, mozliwe ze cokolwiek jeszcze zostaje jak czlowiek nic nie pije ani nie je ani nie rusza ustami przez 6h ale tego nie bede sprawdzac....
Dalam dwie gwiazdki, jedna za aplikator i bardzo ladne opakowanie a druga za kolory. Nastepnym razem nie bede kombinowac, kupie normalny glam shine........

Używam tego produktu od: tygodnia

rozczarowanie

Dostalam w prezencie.

Plusy:
- opakowanie,
- super wygodna aplikacja,
- piekny delikatny polysk , kolor super, naturalny.
- nie wysusza, z czym czesto mam problemy,
- przyjemny, delikatny zapach,

Minusy:
- potwornie sie lepi, ust nie mozna otworzyc,
- z cala pewnoscia nie utrzymuje sie 6h
- cena przy tej slabej jakosci jest zdecydowanie za duza.

Podsumowujac, to kleje jest koszmarne, dla mnie nie do zniesienia, gdyby nie to z cala pewnoscia bylabym sklonna kupic inne kolory.

Nawet jesli cena bylaby nizsza nie skusilabym sie przez ta lepkosc na ustach.

Używam tego produktu od: ok trzech tygodni

Dobry ale nie moj hit

Blyszczyk pierwszy raz zakupilam ok 5 lat temu i od tamtej pory zawsze do niego wracam.Ten kolor rozowy jest moim ulubionym.

Plusy:
-Dlugo utrzymuje sie na ustach ale nie 6h
-ladne kolory
-niesamowicie lsni
-ladnie pachnie
-ladne kolory do wyboru

Minusy:
-Troche wysusza usta

Używam tego produktu od: od ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok.10

do okazyjnego użycia

Błyszczyk o odcieniu 102 Always Pink dostałam w prezencie, spodobał mi się jego kolor i efekt jaki daje na ustach. Trzeba również przyznać że jest bardzo wydajny.
Używam go jednak nieregularnie, ponieważ ma kilka istotnych minusów: na pewno nie wytrzymuje 6 h i dość nieprzyjemnie się klei (jeśli lepkość znika z ust to sygnał że muszę poprawić makijaż bo błyszczyk starł się).
Nie kupię tego produktu głównie z powodu ceny; są tańsze i przyjemniejsze w użyciu alternatywy.

Używam tego produktu od: 8 mc

Bardzo dobry choć nie idealny

Zawsze mam go przy sobie. Nie spływa,dość długo utrzymuje się na ustach, choć nie jest to z pewnością aż 6h. W tej kwestii możnaby oczekiwać ciut więcej.

Moje ulubione odcienie to 108, 106 i 303, uwydatniają usta, ale wyglądają bardzo naturalnie.
Natomiast 404 , 304 i 301 nie przypadły mi do gustu kolorystycznie, efekt jest sztuczny.

Używam tego produktu od: od kiedy się pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań: kilanaście do kilkudziesięciu

nie za ta cene!

jedyne co to usta mi sie blyszcza na kilometr, lepia niemilosiernie.... caly czas czuc lepka maz, najlepiej nic nie jesc i nic nie pic bo caly blyszczyk zostanie zjedzony!
na specjalne wyjscia, tylko nic nie dotykajcie dziobem ;)

skuszona kolorem kupilam 2gi i ta sama historia!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pol jednego, pol drugiego

Nie, nie, nie! Śmierdzi i okropnie smakuje.

Skusiłam się na ten błyszczyk z powodu koloru. Tylko ten miał właśnie taki brąz, jaki potrzebowałam. Niestety, zakup okazał się klapą. Błyszczyk śmierdzi tak chemicznie i smakuje okropnie. Podchodziłam wiele razy i zawsze kończyło sie to zmywaniem z ust. Jedyna gwiazdka za przepiękny kolor...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Katastrofa

Dostalam w prezencie i uwazam ze nie ma nic gorszego jak ten blyszczyk.

Minusy,
1.Wysusza
2.Owszem lsni ale jest to efekt cyrkowy i nienaturalny.
3.Smierdzi

Plusy,
BRAK

Używam tego produktu od: 1 miesiac

3/5

Plusy:
+ Dość długo utrzymuje się na ustach
+ Pięknie nabłyszcza

Wady:
- Cena
- Wysusza usta
- Śmierdzi

Za tą cenę, można znaleźć zdecydowanie lepsze błyszczyki :)

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajny błyszczyk

Produkt zakupiony w Rossmann wybrałam nr 102 Always Pink jasny róż, zamknięty w klasycznym opakowaniu ma ładny zapach lekką konsystencję i delikatny blask jest komfortowy w noszeniu.

zasycha niczym klej na ustach

miałam jasny różowy odcień- ładnie wizualnie wyglądał na ustach

plusy:
wygodny aplikator
ładny połysk
trwały efekt

minusy:
zasycha jak klej na ustach
wysusza!
robi po jakims czasie skorupe z ust

dla mnie minusy totalnie dyskwalifikują ten produkt, pamiętam że kupiłam go jako nowośc ładnych kilka lat temu- zauroczona reklamą- czar prysł bardzo szybko gdy musiałam ratować usta przed przesuszeniem i pierzchnięciem :(

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niedkończone i oddane

Średni produkt jak na Loreal

Dostałam ten błyszczyk w prezencie. W zasadzie od razu 3 na raz w jakiejś świątecznej promocji. Ucieszyłam się, bo wcześniej używałam zwykłego \'małego\' Glam Shine i byłam zachwycona, szczególnie mieniącymi się drobinkami.
Niestety Glam Shine 6h, nie spełnił zupełnie moich oczekiwań. Oprócz pięknego koloru i neutralnego zapachu nie widzę więcej żadnych plusów..
Strasznie się klei, a do tego tworzą się jakieś dziwne grudki na ustach. Może i trzymał by się 6h na ustach ale to uczucie \'sklejonych\' ust jest nie do wytrzymania. Niestety, nie polecam..

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: trzy, żaden nie zużyty do końca

fajny, jestem zadowolona

plusy:

*bardzo dlugo sie trzyma - nawet jak jem i pije pozniej mam warstewke na ustach, ktora nadaje delikatnie kolor i chroni moje wiecznie przesuszone usta

*kolor 103 - bardzo ladny, naturalny odcien, niby ma jakies brokatowe drobinki (balam sie efektu disco), ale nie widac ich w ogole, gdy nie przesadzi sie z nalozona iloscia

*rozne zastosowania - po nalozeniu malej ilosci prawie go nie widac, a usta sa swietnie chronione i maja delikatny kolor, gdy nalozy sie duzo usta wygladaja naprawde pociagajaco i efektownie, blyszcza sie, ale nie swieca sie \\\'tanio\\\' brokatem

*starczy na dlugo - uzywam go codziennie, a nie widac wyraznych ubytkow w ilosci

* fajna koncowka do nakladnia, latwo nauczyc sie ile powinno na niej byc blyszczyka, by pokryc usta delikatnie lub mocno za jednym razem (mozna bardzo dokladnie nalozyc blyszczyk)

minusy:

*gdy nalozy sie go za duzo klei sie przez jakis czas mocno (do wlosow i wszystkiego co dotknie ust), a nawet potrafi powstac na ustach kilka grudek kiedy nie da mu sie \'przyschnac\'

*cena

*zdaje sie, ze kosmetyki loreal sa testowane na zwierzetach, jesli to potwierdze (przeszukam internet) bede zmuszona z nich zrezygnowac