RoC, Retin-Ox , Hydratant Anti-Rides Intensif Jour Peaux Sèches (Intensywnie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień do skóry suchej)

Intensywnie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy do cery suchej i wrażliwej oraz dla osób rozpoczynających stosowanie retinolu. Redukuje nawet głębokie zmarszczki, bardzo silnie nawilża i wygładza skórę.
Krem zawiera czysty retinol, kompleks minerałów Collagen Booster (miedź, magnez, cynk) – ułatwiający przyswajanie retinolu oraz silne składniki nawilżające (masło Shea, olej rzepakowy). Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Produkt niekomedogenny.

Dziala, i to jak!

Robie powtorke, z recenzji kremu na dzien gdyz uzywam ich obu rownoczesnie, wiec nie wiem, ktory z nich jest najlepszy, ale razem dzialaja cuda! Dziewczyny pisaly o znikaniu bruzdy nosowo-wargowej w czasie uzywania tych produktow. Nie maialam pojecia, o co im chodzi dopoki nie zauwazylam, ze moja bruzda zaczela znikac!!! Co prawda zaczelo sie od prawej strony (tutaj nie ma juz sladu po bruzdzie) i nadaj pracuje nad lewa strona, ale biorac pod uwage, ze uzywam tego produktu zaledwie od miesiaca jestem bardzo zadowolona! Zaden krem do tej pory nie ruszyl zadnej z moich zmarch! Dziekuje RoC!

Używam tego produktu od: 1 miesiac

rozczarowanie

nie mam zbyt duzego doswiadczenia z kremami przeciwzmarszczkowymi, ale od takiego kremu, szczegolnie dla cery suchej, oczekiwalabym nawilzenia i ujedrnienia. ten krem nie daje ani jednego ani drugiego. niezbyt radzi sobie nawet z drobnymi przesuszeniami i jest poprostu nijaki. wersja na noc jest tylko ciut lepsza, ale i tak nie spelnila moich oczekiwan.
stosunek efektow do ceny i objetosci wywoluje we mnie pusty smiech.

Używam tego produktu od: miesiaca