RoC, Retin-Ox , Hydratant Anti-Rides Intensif Jour SPF 15 (Intensywnie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 15)

Intensywnie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy do cery normalnej i mieszanej, przyzwyczajonej do retinolu. Nie tylko nawilża i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, ale również redukuje głębokie zmarszczki.
Krem zawiera czysty retinol, kompleks minerałów Collagen Booster (miedź, magnez, cynk) – ułatwiający przyswajanie retinolu oraz filtry UVA i UVB SPF 15. Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Produkt niekomedogenny.

zbyt nieprzyjemny w użyciu

Krem jest gorszym bratem kremu na noc. O ile kremem na noc mogę się posmarować również pod oczami i nie mam podrażnień to ten krem migruje do oczu i oczy strasznie szczypią, puchną. Oprócz tego krem ciężko się wchłania- być może przez ten filtr i twarz świeci się jak latarnia. Gdy nałożę na niego podkład czuję jak swędzi mnie skóra jakby nie mogła oddychać. Krem na noc ma też lepsze działanie przeciwzmarszczkowe- używam go od roku i jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:45 ml

Zły pomysł na produkt

Najgorszy produkt z całej serii.

Zalety:
+ poza dobrą konsystencją zalet nie widzę

Wady:
- twarz się błyszczy niesamowicie i nie daje się zmatowić na dłużej niż 1 h.
- podkreśla wszystkie niedoskonałości na twarzy
- nadaje twarzy niezdrowy odcień
- zdarza mu się zapychać
- niewydajny (filtr spf 15 wymaga stosowania odpowiednich ilości)

Podsumowując: można go sobie darować i zdecydować się na wersję na noc.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

straszny zapychacz:/

Długo przymierzałam się do tego kremu. Wcześniej używałam retinalu, więc nie obawiałam się podraznienia. W końcu zakupiłam:)
Niestety ja nie jestem w stanie używać tego kremu, gdyż potwornie mnie zapchał. Podejrzewam, że to Stearyl Caprylate albo Caprylyl Glycol. Na początku ładnie nawilża twarz i wygładza, niestety po dwóch dniach na twzry pojawił się wysyp gul i krost. Odstawiłam wszystko i po miesiącu walczenia z gulami spróbowałam znowu, mając nadzieję, że sprawcą nie jest Retin-Ox, którego właśnie kupiłam 3 opakowania w promocji:D
Niestety-to on. Najgorsze jest to, że jak zwykle wysypuje mnie kaszka, to wtym przypadku wysypują mnie gule, z którymi trzeba walczyć długo:(((

Niestety nie mogę polecić tego kremu. Zużyję go chyba do ujędrniania ud:D

Używam tego produktu od: kilka podejść
Ilość zużytych opakowań: część 1

dobry ale...

Używałam tego kremu razem z kremem na noc i pod oczy z tej serii przez ok. 4 m-ce. Skóra wygląda zdrowiej, jest lepiej napięta, ma ładniejszy kolor, drobne przebarwienia zniknęły, drobne zmarszczki wydają się płytsze. Czyli rewelacja :-)
Jednak kiedy przestałam używac tego kremu i pozostałam tylko przy kremie na noc z tej serii, efekty były takie same :-0 Myślę więc, że bardziej efektywny jest krem na noc, choć na dzień też nie jest zły. Osobiście ten na dzień jakoś mniej przypadł mi do gustu, choć trudno mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego.
Na minus dodam, że krem jest średnio wydajny, co przy tej cenie i pojemności może zniechęcać, ale jako że stosowałam go co 2-3 dni to jednak na jakiś czas wystarcza. Mógłby też lepiej nawilżać, bo jak dla mnie to nie jest jednak krem nawilżający.
Ogólnie jednak podsumowując całą serię - krem na dzień jest zdecydownie gorszy od tego na noc i pod oczy, choć jest to zdecydowanie moje odkrycie w kategorii kremów odmładzających :-)
Ponieważ jest sporo fajnych kremów na dzień, pewnie do niego nie wrócę, zwłaszcza, że ten sam efekt mam stosując tylko krem na noc retin-ox.
Używam tego produktu od:ok. 4 m-ce

To jeden z niewielu kremów, po których cera mi się nie świeci i nie lepi. Doskonały do cery mieszanej skłonnej do "niespodzianek". Ładnie wygładza cerę, nieco niweluje drobne zmarszczki, używam go w komplecie z kremem na noc.

Używam tego produktu od: ok. półtora miesiaca

DOBRY

Stosuję ten krem oraz krem z tej serii na noc i pod oczy od ok.3 miesięcy. Na początku nie było widać efektów przeciwzmarszczkowych oprócz tego że samo stosowanie kremw jest bardzo przyjemne - natychmiast się wchłaniaj ą więc ten na dzień pod makijaż idealny, żaden nie pozostawia tłustej warstwy. Wystarczy wejść na mój profil żeby zobaczyć że moja cera jest naprawdę wymagająca a te kremy sprawują się idealnie. Piszę tu kremy bo stosuję całą serię i nie wiem jaki byłby efekt przy zastosowaniu tylko tego kremu na dzień ale stosując serię przez wyżej opisany czas mogę Wam powiedzieć że działa. Zmarszki wokół oczu się wygładziły, bruzda nosowo-wargowa złagodniała. Aha - przy stosowaniu codziennym podrażniały skórę (ale to tylko dowód że zawartośc retinolu w tych kremach jest naprawdę imponująca) ale stosując co 2 dzień nawet tak wrażliwa skóra jak moja znosi je świetnie. Trochę podrażnił mi naczynka więc omijam naczynkowe miejsca.

Nie przekonał mnie

Nie wiem na co liczyłam bo w zasadzie zmarszczek jako takich jeszcze nie mam, no może poza lekko widoczną "lwią" na czole:)
W każdym razie ten krem nie zrobił nic. Jest bardzo tłusty i na dzień zupełnie się nie sprawdził, używałam go na noc.
Na plus, że mimo tłustości nie zapycha, jest wydajny i może trochę wygładził mi twarz i nie podrażnił - to wszystko.
Cena moim zdaniem trochę wygórowana, ale może się mylę i docenię go za parę lat...

Używam tego produktu od:2 m-cy

na zmarszczki najlepszy

mimo wszystko ;) daje najwyzsza ocene.
Krem rzeczywiscie podraznia dlatego nalezy go stosowac zgodnie z zaeceniami na opakowaniu. Na poczatek zastosowalam krem retin-ox do skory suchej a dopiero gdy sie skonczyl i przyzwyczailam skore troche do retinolu siegnelam po krem ktory wlasnie oceniam. Obecnie pozostalo mi w tubce ok 1/4 kremu a stosuje go dosc dlugo - jest wydajny a poza tym stosuje go zwykle co drugi dzien. Stosujac czesciej rzeczywiscie potrafi mocno podraznic - skore mialam czasami zaczerwieniona, bolesna i troche zaczynala schodzic. Mimo to moge z czystym sumieniem powiedziec po calej kuracji poprzednim do suchej i tym ktory uzywam obecnie (plus retin-ox pod oczy ktory rowniez jest super) ze to jedyny krem ktory zlikwidowal moje zmarszczki na czole i brzudy nosowo wargowe. Z efektu jestem naprawde zadowolona aczkolwiek nie od razu bylo widac ronice, widze ja najlepiej teraz po ok 3 miesiacach stosowania kremow retin-ox. Polecam !

Używam tego produktu od: kilka tygodni

podrażnia

Krem polecono mi w aptece i z przykrością stwierdzam, że jest okropny - nie dość, że nie nawilża, to wysusza ! mam cerę mieszaną, a ten krem wysuszył ją na wiór. Po kilku dniach używania skóra piekła i zaczęła odchodzić płatami. Nie polecam tego kremu nikomu, kto nie używał wcześniej kremów z retinolem i nie jest do nich przyzwyczajony. Producent coprawa uprzedza, że produkt może podrażniać, ale takiego efektu sie nie spodziewałam. Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale używałam krem z przerwami przez zaledwie miesiąc

Używam tego produktu od:około miesiąca

dobry

Nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów w związku z użyciem tego kosmetyku. Na samym początku nie działo się nic, dopiero pod koniec trzeciego miesiąca stosowania moje zmarszczki mimiczne wygładziły się (czoło, tzw. lwia zmarszczka).
Konsystencja w porządku, ale w przypadku tłustej skóry się nie sprawdzi, może być za ciężki.
Ważne jest to, że po otwarciu mamy tylko kilka miesięcy na zużycie kosmetyku, poniewaz ilość retinolu w kremie sukcesywnie spada w kontakcie z powietrzem i światłem.
A dużym plusem jest też fakt, że krem jest bardzo wydajny:)

Używam tego produktu od:4 miesiące

leczy tradzik

uzywalam przez kilka dni probki z gazety , bez wiekszych oczekiwan wobec niego , bo zmarszczek jeszcze na szczescie nie mam , na moja skore zadzialal jednak niespodziewanie w inny sposob - cera stala sie gladsza , zaczely znikac pryszcze . moja skora twarzy w koncu zaczela wygladac zdrowo . to bylo kilka dni , ale zdazylam zauwazyc , ze kremik ten sluzy mojej cerze bardziej niz inne kremy , ktore dotychczas stosowalam . i nie mylilam sie - wkrotce kupilam cale opakowanie i od czasu , kiedy go uzywam- miesiac , mam znacznie mniej problemow z cera , jesli juz cos wyskoczy , to pojedynczo , raz na jakis czas , szybko sie goi i ogolnie roznica jest naprawde duza . wiele mu zawdzieczam i mysle , ze szybko sie nie rozstaniemy .Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

można sobie darować

Mam cerę mieszaną, ale bardzo ostatnio przesuszoną szukałam więc czegoś nawilżającego. Niestety ten krem jest bardzo lekki i nie nawilża zbyt dobrze, a już na pewno nie intensywnie :(
Szybko się wchłania, jest wydajny,po jego użyciu cera jest miękka i nawilżona, ale na krótko. Nie zauważyłam żadnego wygładzenia skóry, żadnego, choćby minimalnego działania przeciwzmarszczkowego. Filtr 15 jest bardzo niski i w zasadzie jest to nikła ochrona dla skóry, więc nie jest to żaden dodatkowy atut tego kosmetyku.Podsumowują: zakup tego kremu można sobie spokojnie podarować.Używam tego produktu od: 1,5