Ziaja, Pro, Tonik odświeżający bezalkoholowy

Ziaja, Pro, Tonik odświeżający bezalkoholowy

Dokładnie oczyszcza i tonizuje skórę, odświeża oraz działa nawilżająco na naskórek.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z oczaru wirginijskiego
- ekstrakt z prowitamina B5 (D-panthenol)

mieszana, tłusta
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
z pompką, w butelce
płyn
tonizowanie twarzy

Bardzo przyjemny produkt

Prosty, podstawowy, zwykly tonik. Nie ma po nim wielkich rewelacji ale też nie robi nic zlego
Nie trzeba od niego wymagac nawilzenia bo tonik ma tonizowac/ odswiezac/ wyrownywac pH a nie nawilzac
Swoja fukncje spelnia, mozna na nim wykonywac peeling kawitacyjny
Duzym plusem jest tu cena

Odświeżenie i...No wlasnie

Alkohol w tonikach to zmora. Wysusza skore i niesamowicie ja napina. Ten alkoholu z pewnością nie ma. Duża butla z pompka pozwoliła mi sie cieszyć nim dosc długo. Odświeża buzie i pozostawia ja sucha bez warstwy sebum. Od toniku osobiscie wymagam czegoś jeszcze. Mógłby nawilżać, bądź mieć składniki zbawienne dla skory. Ten niestety nic z tych rzeczy nie robi, dlatego przesiadłam sie na inny.

Dobry!

Bardzo dobry tonik do twarzy.

+bezalkoholowa formuła!
+nie przesusza ani nie podrażnia twarzy
+dobrze oczyszcza
+domywa makijaż
+wygładza i odświeża twarz
+wydajne opakowanie z pompką-higieniczne i wygodne w użyciu
+reguluje pracę gruczołów łojowych
+matowi

-ciężko go kupić, mała dostępność

Nie jestem zadowolona z tego produktu

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się skóry, obecnie przesuszonej ciągłym przebywaniem w niskiej temperaturze.

Tonik ma dużą pojemność (500ml), przyzwoicie pachnie, nie przesusza skóry. Odżywcze składniki są wysoko w składzie. Niestety bardzo słabo oczyszcza skórę.

Nie kupię go ponownie, ponieważ nie jest dobrym produktem, a znam dużo lepsze toniki od tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

bardzo fajny

tonik przyjemny w użyciu, oczyszcza skórę, nie powoduje ściągania, a przede wszystkim nie lepi się ! jak mi się skończył kupiłam 3 kolejne toniki które akurat były w promocjach (bo na ten mi było szkoda kasy) i okazało się że wszystkie się lepią więc suma sumarum mogłam od razu kupić ten ziaji a nie eksperymentować...
w każdym razie produkt uważam za udany, dodatkowo ma wygodną pompkę chociaż pryskała za daleko i za dużo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 normALNEEEEEEEEEE

bez efektów

Kupując ten tonik miałam związane z nim duże nadzieje..
po pozytywnych efektach działania innych kosmetyków ziaja pro, oraz fajnym składzie toniku, spodziewałam się dobrych rezultatów po stosowaniu również i tego kosmetyku, ale niestety zawiodłam się
Niestety poza tym, że tonik niweluje uczucie ściągnięcia po myciu, nie zauważyłam żadnych pozytywów.
Plus za niską cenę i opakowanie z pompką.
Plusem mogło by być duże opakowanie, jednak w moim przypadku jest to minus, ponieważ nie mogę się doczekać kiedy go skończę i kupię sobie coś fajniejszego ..

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

MOCNE ROZCZAROWANIE!

Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania na moją cerę:
-nie zmniejsza porów
-brak nawilżenia
Praktycznie nic ze skóra nie robi.
Ma plusy:
+cena
+pojemność i wydajność
+zapach
+rak podrażnień
Jenak nie dla takich plusów kupiłam produkt. Oczekiwałam lepszego stany cery.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Matuje.

Tonik zakupiłam za 25 zł w hurtowni Allepaznokcie.
+Butla z dozownikiem, przez co tonik wydobywa się bardzo wygodnie i higienicznie.
+Ładny, delikatny zapach.
+Matuje skórę.
+Przyczynia się do zmniejszenia porów.
+Nie podrażnia skory.
Tonik nie nawilża skóry.Nie wymagam tego od niego, jednak poprzednie toniki pozostawiały skórę lekko nawilżoną.Na początku powodował uczucie ściągnięcia (razem z żelem), jednak ten efekt minął.Podsumowując, tonik minimaluje pracę gruczołów łojowych, matuje,oczyszcza.Nie wiem jednak czy kupiłabym go ponownie.Chcę wyprobować inne toniki.Jednak moja opinia jest pozytywna,więc polecam.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno.

Rozczarowanie.

+ Cena.
+ Opakowanie z pompką.
+ Łagodne działanie.

- Wydajność - przy tak dużej pojemności tonik wystarczył mi na 3 miesiące stosowania?!
- W sumie nie robi nic, jeżeli chodzi o działanie. POzostawia delikatny lepki film na twarzy, ale nie jest on jakoś nieprzyjemny i w moim przypadku nie powoduje świecenia cery. Nie radzi sobie z niedoskonałościami, nie likwiduje zaskórników, nie łagodzi podrażnień. Ot taka zwykła woda do przemywania twarzy.

Zdecydowanie wolę jego antybakteryjnego brata.

Używam tego produktu od: wrzesień 2012

klapa na całej linii

spodziewałam się dobrego, odświeżającego toniku po takich opiniach na kwc. bardzo długo takiego szukam i niestety bez rezultatów.
zanim go w końcu dostałam w swoje ręce, naszukałam się, nabiegałam, aż zamówiłam przez internet, bo stacjonarnie nie da się go mieć.
no i w końcu, szczęśliwa że go już posiadam - mega rozczarowanie.
moja cera jest mieszana z tendencją do mocnego przełuszczania w strefie T, walczę z zaskórnikami, grudkami, bliznami i niespodziankami.
ten tonik nic a nic nie robi, a już NA PEWNO nie odświeża!!! po umyciu buzi żelem oczekuje że tonik zlikwiduje uczucia napięcia na skórze, po prostu przygotuje pod nałożenie kremu - i tu pierwszy minus absolutnie nie polecam osobom o takiej cerze jak moja - po 30 minutach od nałożenia buzia świeci się jak latarka, wychodzą jakieś kropelki na nosie i czole. klei się to okropnie, czuje się wtedy jakbym wcale buzi nie umyła tylko na całodzienny, sfatygowany makijaż włożyła jeszcze stary niebieski krem nivea (!). przez to pod ranny makijaż się nie nadaje. dalej - nałożony wieczorem - powoduje że rano budzę się z mokrą twarzą! błysk niemiłosierny i te klejenie się...
więc ani na noc ani na dzień się nie nadaje... to po cholere w ogóle używać?! obkleja twarz, zapycha pory na policzkach gdzie dotąd nie miałam takich akcji. nie poprawia stanu cery, zmiany nie stają się mniej zaognione ani czerwone. nie polecam, wyrzucam do śmietnika i pytam Ziaję (którą nota bene lubię) - co to za ściema z tym tonikiem?!
jedyny plus - pompka.
Ilość zużytych opakowań: pół

ulubiony

Bardzo dobry tonik za niską cenę. Podstawowym plusem jest ogromne opakowanie. Przyjemnie pachnie. Jest łagodny. Świetnie tonizuje skórę nie ściągając jej. Używam go przede wszystkim zaraz po zmyciu maseczki wodą.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

Nie :(

Och czegóż ja sie po nim ine spodziewalam...

Niestety ani nie zwęża porow ani nie przyspiesza gojenia zmian skórnych nie robi nic

to po prostu zwykly zwyklak, nie szkodzi,ale nie robi zupelnie nic..
I co najgorsze - zostawia na twarzy lepką wartswę, skóra swieci sie po nim niemilosiernie. Po zrobieniu makijazu juz po godzinie makijaz plynie i wiem ze to po tym toniku bo innych kosmetykow nie zmienialam i nigdy tak sie nie swiecilam

Zrobilam wczoraj maseczke z ziaji, po zmyciu jej przetarlam twarz tonikiem i po godzinie spojrzalam w lustro - na calej twarzy okropny lepki film :(

Na plus moge mu dodac,ze nie przesusza cery i jest naprawde lagodny, moge nim nawet przemywac okolice oczu i nie uczula, nie podraznia....

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe