Essence, Mineral Powder Blush 2 in 1 (Róż do policzków 2 w 1)

Essence, Mineral Powder Blush 2 in 1 (Róż do policzków 2 w 1)

Jedwabisty róż do policzków nadaje świeży i naturalny wygląd cerze. Każdy odcień składa się z 2 części: wewnętrznej jaśniejszej i zewnętrznej ciemniejszej, które można łatwo zmieszać dla osiągnięcia odpowiedniego koloru.
Zamknięty w poręcznym opakowaniu. Dostępny w 4 odcieniach.

Kocham go ;)

Ogromna szkoda, ze został wycofany, na pewno kupiłabym go ponownie..

Oceniam odcień 04 Best Friends.
Cudownie podkreśla porcelanową karnację, nie posiada tandetnych drobinek. Jest delikatny, a zarazem trwały. Do tego rewelacyjna cena..

Nieodżałowany :(

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

KWC

Kupilabym ponownie, gdyby go nie wycofali...

Roz jest idealny, mialam odcien 01, jest to najpiekniejszy odcien rozu jaki mialam, swietnie wspolgral z moja karnacja. Nie znalazlam odpowiednika tego koloru zarowno wsrod nizszej jak i wyzszej polki.
Poza tym dobra trwalosc, nie zostawial nieestetycznych plackow, przyjemnie sie go nakladalo. Cena marzenie.
Jakaz byla moja radosc gdy zobaczylam w malym osiedlowym sklepiku w Niemczech szafe Essence a tam resztki wycofanych kosmetykow, wsrod nich wlasnie ten roz. Wykupilam wszystkie opakowania jakie byly, dokladnie trzy, a kazde po niecale 1€ :D Mam nadzieje, ze na jakis czas mi to wystarczy;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

warto sprobowac

Dorby roz za niewielkie pieniądza

Plusy
ładne kolory
daje efekt satynowej skor
cena
dostepnosc
wydajny

nie wiem czy jeszcze go kupie bo lubie eksperymentowac i pewnie bede chciala sprobowac cos nowego

Używam tego produktu od: wakacji 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Świetny

Kupiłam go w Hiszpanii, niestety nie zużyłam nawet 1 opakowania, bo wydał z kosmetyczki i się połamał (wraz z kosmetyczką poleciał do kosza). Szukałam go w większych i mniejszych miastach w Polsce jednak nie mogłam znaleźć, za to znalazłam inne róże tej marki, ma ładny kolor, jest mineralny, nie barwi aż tak mocno jak często zdarza się, że od różu poliki są całe czerwone a nie podkreślone.

Używam tego produktu od: 1 rok

Mój pierwszy róż...

Chyba miałam odcień 01 Almost Famous.

+ wydajny
+ efekt
+ mineralny :)
+ dosyć trwały
+ nie kruszył się ani nic podobnego

Szkoda, że go wycofali.

Używam tego produktu od: dawno temu

świetny

Mój ulubiony róż:

- bardzo trwały
- wydajny
- tani
- świetny efekt

Dlaczego go wycofali?:(

Miałam kolor chyba 1, łatwy do aplikacji, wygląda naturalne, długo się trzymał, miał delikatnie rozświetlające drobinki.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Lubię

Plusy:

+ odcień 04 Best Friends - bardzo fajny
+ bez okropnych drobinek, nie znoszę różów z drobinkami
+ świeży i naturalny wygląd, jak obiecuje producent
+ nie zapycha
+ cena
+ wydajność
+ nie jest jakiś wybitnie trwały, ale jeśli już się ściera, to w dyskretny sposób

Minusy:

- tandetne opakowanie, szybko się niszczy
- mało kolorów do wyboru

Ogólnie bardzo polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku

Przyjemniaczek

Ogólnie jestem zadowolona. Estetyczne opakowanie, dobra cena, przyjemna konsystencja i nasycenie pozwalające na stopniowanie nasycenia koloru na policzkach.
Róż ten ładnie połyskuje na policzkach, ale co dla mnie ważne, nie posiada drobinek brokatu.

Trochę nie trafiłam z kolorem (Best Freinds), ale to moja wina :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Do wypróbowania ;)

Recenzuję odcień Best friends. Ten róż ma parę znaczących, wartych uwagi plusów, ale też kilka zniechęcających wad. Trudno jest mi go określić jednym słowem, ale myślę , że jestem raczej za nim niż przeciw niemu. Zacznę od tego do czego można się przyczepić:
- połączenie dwóch kolorów ( jaśniejszego w środku i ciemniejszego na obwódce) jest zupełnie nieudanym pomysłem, nie daje to żadnego harmonizującego efektu, a po jakimś czasie, jak to bywa w przypadku takich kosmetyków pozostaje tylko to co na zewnątrz
- pudełeczko jest tandetne i łatwo je uszkodzić
- nie jest tak trwały jakby można sobie tego życzyć, wszelkie otarcia ręką, czy czymkolwiek powodują, że znika z twarzy, ale nie jest też tragiczny po tym względem
- trzeba ostrożnie nakładać, bo przedobrzyć nie trudno, a wtedy look \"bazarowej\" murowany

a teraz plusy:
+ kolor który posiadam jest bardzo uniwersalny, pasuje różnym typom urody, a nie tylko określonemu- duży plus
+ wydajność
+ cena
+dostępność
+ naturalny wygląd- o ile się nie przedobrzy

Uważam, że można spróbować.

Używam tego produktu od: prawie rok

nietrwały i tandetny

Posiadam nr 01 almost famous (taka delikatna brzoskwinia).

O tym różu, oprócz jego niskiej ceny, nie mogę powiedzieć zbyt dużo pozytywnych rzeczy.

Po pierwsze jest bardzo nietrwały, 2-3 godziny to u niego norma.

Po drugie drobinki są nienaturalne, widoczne na twarzy a do tego roznoszą się jakoś nierównomiernie :/ Czasami zdarza się że na twarzy pojawiają sie jakieś placki stworzone z tych drobinek. Niestety nadmiar tych okropnych drobinek w jednym miejscu powoduje bardzo brzydki efekt podkreślenia rozszerzonych porów :/ i dodam że nie jest to moja wina ani mojego pędzla, z innymi różami, innych firm nie mam żadnych problemów.

Przez to że róż jest dwukolorowy i jeden kolor jest ułożony na płasko w pudełeczku a drugi wystaje ponad ta płaszczyzne to niemożliwe jest nałożenie takiej samej ilości obu kolorów na pędzel. Dokładnie widać na pędzlu gdzie jest jaśniejszy a gdzie ciemniejszy kolor :/ a z drugiej strony jeżeli zaczęłabym mazać pędzlem po różu bez opamiętania w celu wymieszania obu kolorów to zdecydowanie za dużo produktu naniosłabym poźniej na twarz i w ogole efekt byłby katastroficzny.

Opakowanie jest bardzo tandetne, wykonane z plastiku bardzo słabej jakości.

ładny efekt, ale nietrwały

Wszystko mi w tym różu odpowiada poza trwałością-ok.3-4h. Cena jest b. korzystna, efekt- brak nachalnych drobinek, tylko delikatna poświata i kolor 04 best friends pasujący do mojej cery i podkreślający urodę, łatwość w nakładaniu, trudno z nim przesadzić. Efekt jest subtelny i to jego największa zaleta. Kupię ponownie mimo słabej trwałości. Róż jest wydajny, mam go od 1,5 roku, a ubyło ok. połowy produktu, ale nie używam do codziennie.

Używam tego produktu od:1,5 roku

polecam początkującym

jak w tytule, polecam początkującym. był to mój pierwszy róż kolor best friends pasuje faktycznie wszystkim polkom (nawet z naczynkową cerą).
ciężko z nim przesadzić a nawet jeśli już sie tak stanie to nie wygląda to aż tak żle, można poprawić ręką żeby zetrzeć nadmiar ale kolorki sa takie fajne że wyglądają jak naturalne rumieńce :)
łatwo sie go nakłada jednak troche za mało jak dla mnie jest tego jaśniejszego koloru, szybko sie skończył i został sam ten ciemniejszy.
zaznaczyłam "nie wiem" przy pyt czy kupie ponieważ mam teraz bourjous który jak wiadomo sie nigdy nie kończy.

polecam dziewczyny :)Używam tego produktu od: przez 2-3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: prawie 1