Ziaja, PhytoAktiv, Krem aktywnie regenerujący do cery z problemami naczynkowymi na noc

Bardzo łagodny krem do cery naczynkowej. Ma działanie kojace i regeneracyjne. Przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Delikatny. Chłodzący. Rano cera wygląda inaczej. Dużo lepiej, znaczy się.

Bardzo podraznia!

+ ładne szata graficzna - chyba jedyny plus

- jak na ziaje cena jest średnia, 12 zł za malutkie pudełeczko
- zapycha straaaasznie, tworzy zaskorniki
- oprócz zapychania dodatkowo mnie podraznil, sprawdzałam 2 razy czy to na pewno jego wina i za pierwszym razem sprawił że skóra zapchana z zaskornikami bardzo swedziala i piekła, za drugim razem tylko potwornoe swedziala,
- po tej wpadce stosuje go na dekolt lecz chyba go zostawie na stopy bo nawet na szyi i okolicach piersi powoli pojawiają mi się małe ktosteczki (co nigdy,nigdy się nie zdarzało)
- mało wydajny, stosuję go niecały miesiąc a już mi się kończy
- tak sądziłam że jego działanie anty-naczynkowo-zaczerwoenieniowe to sciema ale po tym kremie miałam strasznie czerwona skórę

Ogółem: ziaja pierwszy raz mnie zawiodła

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nawilżający, ale nie regenerujący

Całkiem przyjemne konsysencja. Zapach średni, raczej chemiczny.
Jako krem nawilżający jest naprawdę świetny. Natomiast, przecież nie takie jego zadanie. Z pewnością nie jest regenerujący. Jeżeli chodzi o naczynka to kompletnie nie zrobił nic.
Jedynym plusem jest to, że jest bardzo przyjemny i fajnie nawilża skórę.
Jest lekki. Możliwe, że jako krem nawilżający go jeszcze kiedyś kupię, ale jako krem do cery naczynkowej zdecydowanie się nie nadaje. ;)

Używam tego produktu od: kilku / kilkunastu tygodni

Łagodzi i regeneruje

Jakiś czas temu zaczęłam zwracać uwagę na tendencje do czerwonego noska podczas zmian temperatur, policzki również nabierały rumieńców;)Mam w miarę delikatne zaróżowienia jednak postanowiła coś z tym zrobić jak najszybciej. Za pierwszym razem doznałam szoku. Po posmarowaniu buzi stałam się rozpalona. Lekka panika i odstawienie kremu chyba na jakieś dwa tygodnie.
Skusiłam się ponownie ponieważ chciałam zobaczyć czy będzie znów tak samo i był jeden plus kremu - super nawilżał moją zmęczoną skórę (walczyłam swego czasu z dziwnym atakiem niespodzianek).
O dziwo reakcja się nie powtórzyła i krem został ze mną na dłużej. Miałam około miesiączną przerwę od kremu, a obecnie jestem w trakcie drugiego opakowania.

Krem jest naprawdę wydajny, rewelacyjnie nawilża oraz pomaga w utrzymaniu delikatnych naczynek w ryzach. Naprawdę przyzwoicie regeneruje skórę. Zapach - jak dla mnie - również przyjemny. Cena na każdą kieszeń oraz skromne opakowanie, które lubię u ziaji.

Używam tego produktu od: ponad 2,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Słabo, oj słabo..

Ziaję kupiłam na szybko, zupełnie nietrafiony zakup.
Używałam go na noc, konsystencja rzadka, powiedziałabym nawet, że leista. Krem szybko sie wchłaniał, nawilżenie tylko chwilowe. Nie zauważyłam żadnego innego działania, ani dobrego, ani złego. O poprawie naczynek już nie wspomne. Po prostu takie o mazidło, które nie robi zupełnie nic. Nawet opakowanie nieciekawe. O, jedyne co moge pochwalić, to całkiem przyzwoity zapach.

Odradzam

Ilość zużytych opakowań: w końcu skończyłam pierwsze

zły nie jest

Stosowałam go razem z kremem na dzień. Buźka była po nim wypoczęta, myślę, że w pełni zaspokojona ;)
Jest dość tłusty, nawet bardzo, ale skoro na noc...
Jestem z niego zadowolona, ładnie koi cerę po całym dniu.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam już

średnio zadowolona

Kupiłam ten produkt ze względu na to że lubię kremy ziaji,jednak ten nie spełniał swojej roli . Dobrze regenerował twarz skóra była jędrna i gładka jednak szybciej się przetłuszczała i nie widzialam poprawy moich naczynek .3 gwiazdki za dobrą regenarcję skory polecam do cery suchej nie jędrnej

Używam tego produktu od: 4miesięcy

Średni..

Jak już pisałam przy kremie na dzień - seria nie spełnia swojego zadania. Brak działania jakie być powinno. Jedynie skóra rano jest trochę miększa, ale nie po to kupuje się krem na naczynka.

plusy
-wydajny
-tani

minusy
-koszmarnie perfumowany (jak większość kosmetyków Ziaji :/)
-uczulił mnie
-brak pożądanego działa

Używam tego produktu od: 2 mcy

NIE !

-nawilżenie - żadne! pierwszy raz spotkałam się z kremem który nie nawilża w ogóle-suche skórki takie same przed zastosowaniem jak i po;

-konsystencja-beznadziejna! tłuste mazidło, przy którym ma się wrażenie, że nigdy się nie wchłonie;

-działanie na naczynka- takie, że po nałożeniu kremu twarz pieczę i robi się bardziej czerwona;

-zapach i opakowanie- dla mnie nieistotne przy powyższych minusach.

Kupiłam krem, bo potrzebowałam czegoś taniego na wyjeździe .. no i mam.. myślałam, że chociaż zużyje do pięt, ale nawet do tego średnio się nadaje, bo długo się wchłania i ślizgam się na klapkach :D:D:D

oj raczej nie

Po nałożeniu buzia robi się czerwona co było dla mnie dużym zaskoczniem!
Krem cudownie pachnie jest milusi, fajnie nawilża ale nie działa na problemy naczynkowe.

Świetny

Kupiłam ten krem, gdyż moja buzia czerwieniła się dużo mocniej niż zwykle i naczynka, z którymi mam nieduże problemy zrobiły się wyraźniejsze. Nie wierzyłam za bardzo, że mi pomoże, ale nie stać mnie było na nic lepszego.
Tymczasem krem okazał się naprawdę świetny - zredukował wyraźnie rumień (mogę znów używać peelingów mechanicznych, bo nie jestem po nich czerwona jak burak), moje naczynka na buzi są praktycznie niewidoczne. Jedynie te na nosie trochę mocniej widać, acz też wyraźnie zbladły.
Krem ma przyjemną konsystencję - moją skórę nawilża. Dzień po zastosowaniu jest miękka i przyjemna w dotyku. Pozostawia po sobie tłustą powłoczkę, którą łatwo zmyć. Ma on jednak gorsze wady. Krem stosuje na policzki oraz nos i niestety, pory ma nosie mam zapchane bardziej niż zwykle, dlatego nie polecam tego kremu cerze tłustej. Poza tym czasem łzawiły mi oczy, gdy go zastosowałam, pomimo iż nie używałam go na skórze pod oczyma. Na szczęście, z czasem to minęło.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

dobry z +

Zaaczne od tego że ma fajną lekką konsystencje, super pachnie i cena jest rewelacyjna, po nałożeniu posostawia lekki filtr lecz to nie przeszkadza ppponieważ i tak ide zaraz spać:) a rano skóra jest rewelacyjnie gładka, miękka i dobrze nawilżona. Działania na naczynka(których mam bardzo mało) raczej nie zauważyłam ale mimo to jak dla mnie jest bardzo dobry:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończe 1

dobry:)

Wstyd,że jeszcze nie dodałam recenzji!
Używałam kremiku na dzień i na noc. Dobrze mnie nawilżał i rozjaśniał naczynka. Rano budziłam się z bladą(!!) ładna cerą:) Przestałam go używac, bo kupiłam Diroseal z Avene.
Nie wiem czy kupię ponowie ponieważ od niedawna rozpoczęłam przygodę z naturalnymi kosmetykami. Możliwe ze kupię go ponieważ ładnie nawilżał i nie podrażniał.

Używam tego produktu od:luty-maj 2009