Delia, Miss Delia, Lip Gloss

Delia, Miss Delia, Lip Gloss

Subtelne kolory podkreślą kolor ust, dodadzą im czaru i zmysłowości. Poręczne opakowanie zawsze zmieści się nawet w małej torebce.
Błyszczyk Miss Delia utrzymuje się przez wiele godzin, a mieniące się blaskiem złotych drobinek usta są jednocześnie nawilżone i odżywione. Występuje w 6 odcieniach.

Cena: ok. 3,50zł / 3ml
/m/

fajne opakowane

mam kolor 4 i jest jasny opakowanie malutkie ale fajnie wyglądające jezeli chodzi o sam błyszczyk to ma zapach troche jakby gumy do żucia to co powinno rozprowadzać błyszczyk na ustach raczej przypomina mi patyk bo malo sie nabiera tej pomadki i jest twardy (malo gąbki) poza tym tzreba go nakładać wiecej aby ladnie wygladalo, co do trwalości to średnio

Używam tego produktu od:niedawna

Mały i tani:)

To naprawdę fajny błyszczyk:). Mały, wszędzie sie zmieści i tani, tylko 4 zł. Najbardziej podoba mi się w nim kolor (mam perłowy) i zapach (jak guma balonowa). Opakowanie ma też ładne, takie słodkie:). Trochę się klei, a i też z nawilżeniem miewa problemy, ale na mrozie, a do tego przecież stosujemy balsamiki. Napisy z opakowania się nie ścierają, błyszczyk jest wydajny.
Polecam!!!

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:brak

Na tak

Mam odcień nr 5, jasny beż ze złotymi drobinkami. It to jest ogromny plus tego mazidła - drobinki ładnie się mienią, są delikatne, nienachalne, nie rozłażą się poza usta. Trwałość średnia, mieści się w przeciętnej błyszczykowej. Aplikator mógłby być mniej toporny, bardziej miękki. Najczęściej nakładam go na beżową pomadkę, z którą świetnie się komponuje.

Używam tego produktu od:2 mieś.