Joko, Chocolate, Puder rozświetlający

Joko, Chocolate, Puder rozświetlający

Rozświetlający puder do twarzy i dekoltu dostępny w dwóch odcieniach. Każdy z nich zawiera rozdrobniony, delikatny brokat i perłę, co pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Dzięki zastosowaniu trzech odpowiednio dobranych odcieni pudru, klientka z łatwością wymodeluje i podkreśli rysy twarzy. Delikatna struktura i satynowa miękkość sprawiają, że gładko rozprowadza się na skórze, nie pozostawiając plam. Do każdego pudru dołączona jest gąbeczka oraz lusterko umieszczone w pięknej kasecie.

Cena: 29zł / 14g

/e/

pychotka

Pierwszy raz ten puder czekoladke zobaczylam wlasnie na wizazu, i kierujac sie wszystkimi rewelacyjnymi opiniami natychmaist wlasciwie postawilam mame na nogi, by mi go poszukala w Polsce !
Mamusia Kochana znalazla, zapakowala i poslala do Anglii :)
Moim oczom ukazalalo sie sliczne eleganckie pudeleczko, a w srodku....
puder wyglada tak apetycznie, ze chcialoby sie go po prostu zjesc ;)
Kosteczki trzech odcieni brazu, nasycone zlotymi drobinkami.
Puder daje wspaniale wykonczenie makijazu! Brazy swietnie sie mieszaja i wystarczy odrobinka by rozswietlic buzie. Wyglada sie swiezo i promiennie!
Drobinki nie daja efektu brokatu na twarzy, pieknie odbijaja swiatlo. Puder nie podkresla niedoskonalosci i nie powoduje nadmiernego swiecenia sie (mam cere mieszana).
Puder ladnie pachnie i zdarzyl podbic serca moim tutejszym psiapsiolkom ;)

Nie mam nic do zarzucenia, polecam goraco! Mam odcien 807 - swietnie wspolgra z moja oliwkowa karnacja ;)
Bardzo jestem ciekawa efektow na opalonej letnim sloncem buzi :)
gdzie to lato???
Używam tego produktu od: drugi tydzien
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Jestem na nie!

Podpisuję się pod recenzją madziczki, ten bronzer na mojej twarzy również robi nieestetyczne plamy. Nakładałam go już na tysiąc sposobów i za każdym razem jeden efekt =PLACEK. Szkoda bo cena jest zachęcająca, opakowanie solidne, wygląd mozaiki kostek czekolady naprawdę cieszy oko. ale co z tego jak nie potrafię obsługiwać się nim tak by mnie zadowolił. Oddałam go mamie a ona z kolei zużyła go jako zwykły puder utrwalający (???) ma dużo ciemniejszą cerę od mojej stąd zastosowała wg.potrzeby. Poza tym mam wątpliwości co do jego trwałości w ciągu dnia. W sumie nie miałam okazji tego sprawdzić bo ani razu nie umalowałam się nim poprawnie. Poza tym strasznie pyli więc jest irytujący w użyciu na maksa...

rewelacja moim zdaniem :)

Slicznie rozświetla,nadaje cerze taki zdrowy kolor,pięknie i zarazem subtelnie połyskuje.
Nie zostawia "placków", wygodnie się go nakłada.
Olbrzymi plus za opakowanie ,ładne i wygodne plus lustereczko :)
A cena zachęcająca ! wydajnośc też :wydajność(używam i używam i niewiele ubyło).
Brak zapychania ,brak podrażnień za to świetlisty, świeży efekt,nawet niewielka ilość daje twarzy taki miły efekt rozświetlenia, wypoczęcia :)

Codziennie rano poprawiam sobie nim humorek,twarz wygląda naprawdę ładnie i naturalnie zarazem :)

Używam tego produktu od: od marca
Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż

Piękna sprawa :)

Uczciwie przyznam że go kupiłam bo strasznie spodobało mi się pudełeczko z lusterkiem ;)
A w gruncie rzeczy kosmetyk okazał się tez dobry jakościowo co bardzo mnie ucieszyło :)
Pięknie prezentuje się na twarzy,efekt rozświetlenia nie jest kiczowaty a cudownie podkreśla rysy ,najlepiej można to zobaczyć w wieczornym świetle :)
Jest trwały ,nie kruszy się i nie robi brzydkich plam,ładnie modeluje twarz,odcienie w pudełku są piękne.
Cena niewielka w stosunku do jakości i wydajności kosmetyku :)

Używam tego produktu od: jakieś półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

ZACHWYCAJĄCY !

W zasadzie ten produkt ma same zalety bo minusów jakoś nie zauwazyłam.
a więc :

-lekko i łatwo się nakłada i rozprowadza
-nie tworzy plam
-dobrze wygląda z różnymi podkładami
-nie osypuje się
-pięknie rozświetla
-DROBINKI DELIKATNE -BEZ KICZOWATEGO POŁYSKU
-pokrywa drobne niedoskonałości
-ładne opakowanie z praktycznym lusterkiem
-długo się trzyma.
-nie zapycha
-nie powoduje nadmiernego świecenia
-ładnie pachnie

Ocena zasłużone 5 * :)

Używam tego produktu od: W TAMTYM ROKU
Ilość zużytych opakowań: JEDNO

fajny

W zasadzie jest w porządku. Mam obie wersje, z obu jestem zadowolona. Opakowanie jest naprawdę ładne i funkcjonalne - ale dość szybko ścierają się z niego napisy. Sam puder jest delikatny, ładnie rozświetla, daje subtelny efekt, z powodzeniem można używać na codzień. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to fakt, że puder jest zbyt miękki - przy delikatnej aplikacji pędzlem bardzo się kruszy. Z tego też powodu nadaje się do używania tylko jako kosmetyk stacjonarny - obawiam się, że po podróży w torebce mógłby nadawać się jedynie do wyrzucenia. Ogólnie bardzo fajny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: dwa - w trakcie

Bardzo dobry:)

Czekoladkę zdobyłam na wymiance - około połowy opakowania. Posiadam wersję ciemniejszą.
Puderku używam jako brązera ze względu na to, że mam bardzo jasną cerę.
Kosmetyk dobrze się nakłada i rozprowadza, nie tworzy plam, dobrze współpracuje z różnymi podkładami i pudrami. Łatwo go wycieniować i połączyć z różem lub rozświetlaczem. Nie pyli zbyt mocno i nie osypuje się. Drobinki są delikatne i subtelne - nie dają efektu bombki.
Co prawda dopiero zaczynam przygodę z brązerami ale nie zrobiłam sobie nim krzywdy i jestem zadowolona z efektu jaki daje.

Ok:)

Dostałam od przyjaciółki,razem z błyszczykiem i cieniami z tej serii.

Puder ma ładne opakowanie,i kształtem przypomina tabliczkę czekolady;)

Dobrze się nakłada(mam pędzle z Sephory),nie robi plam ani smug,nie kruszy się w pudełeczku.
Naprawdę pięknie rozświetla,czasem stosuję go na całą twarz(zwykle tylko na policzki,zamiast różu) i wtedy również pięknie się prezentuje.
Nie zapycha ani nie podrażnia.
Mam wersję jaśniejszą,która idealnie pasuje do mojej karnacji.
Ten puder jest naprawdę sympatyczny,i myślę,że jeszcze kiedyś go kupię.
Polecam,bo naprawdę warto.Używam tego produktu od:tygodnia

Wielkie Rozczarowanie

Miałam jaśniejszą wersję kolorystyczną.

Plusy:

- ładne, gustowne opakowanie z lusterkiem
- śliczny zapach
- ładna tonacja brązów

Minusy (a właściwie jeden ale całkowicie dyskwalifikujący ten produkt w moich oczach):

- jakimkolwiek pędzlem go nie nakładałam robił potworne plamy, nakładał się nierówno, tworzyły się smugi. Mam doświadczenie i lata praktyki w nakładaniu rozświetlaczy, bronzerów itd. Niestety puder rozświetlajacy Joko nie chciał współpracować z żadnym podkładem, pudrem, pędzlem. Drobinek nie widać,puder daje płaski i matowy efekt.W tym przypadku nazwa "rozświetlający" to jakaś kpina.
Jakkolwiek bym ostrożnie go nie nakładała, wyglądałam jak 6-latka, która dorwała się do kosmetyczki mamy i wymalowała się w amoku i pośpiechu.

Używam tego produktu od: 2 lat. Dziś go wykończyłam. I nigdy więcej ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno. Więcej nie będzie.

czekoladka :)

Bardzo mi przypadł do gustu ten rozświetlacz :) czasam stosuję na całą twarz, częściej jako "róż" na policzki. Mam wersję jaśniejszą. Kolor i rozświetlenie bardzo stonowane, delikatne. Nie robi smug ani efektu maski. Wydajny, używam często, a jeszcze jest wzór wytłoczonej czekoladki ;)
Bardzo dużo zyskuje ten puder przez opakowanie. Piękne wykonanie pudełka, wygląda jak jakiś super drogi kosmetyk ;) Duży plus za lusterko.

Używam tego produktu od: prawie roku

tak tak tak za 13 zł

Tak kupie go ponownie, kupie na zapas bo znalazlam promocję za 13,5. Bardzo dobry puder, nie uczula i fajnie matowi. Jestem zadowolona.Podoba mi się zwlaszcza lusterko i opakowanie. Planuje kupic jeszcze ze dwa opakowania, gdyż myślę, że na wakacje mi starczy.
Blyszczący
zaden pomarancz
efekt porownywalny do perelek oriflame
dobrze matowi
Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

fajny ale nie do końca

Jako maniaczka rozświetlaczy zdobyłam ten puder.
Wymagania mam wysokie- rozświetlacz musi nie tylko rozświetlać buzię ale robić to zjawiskowo,wręcz wieczorowo...lubię tak się malować nawet na codzień.

Rozświetlacz joko jest solidnie zrobiony i ładnie wygląda. Dla mnie jest trochę za ciemny (brązowe kwadraciki)więc zimą staram się używać części jaśniejszej.

Pierwszy minius to taki,że po maźnięciu pędzelkiem puder mocno się sypie,kruszy co przy innych rozświetlaczach tego typu mi się nie zdażyło.

Puder wydaje mi się trochę ciężki ale może to przez tą ciemną część bronzującą.
Rozświetlenie jest ładne, drobinki delikatne, można dozować stopień rozświetlenia.

Natomiast to nie jest "to"... rozświetlenie nie robi szału, pod tym względem AOH Essence jest na pierwszym miejscu.

Podsumowując wolę kupić mój ukochany rozświetlacz za 13 zł niż cieszyć się średnim efektem Joko. Jeśli ktoś nigdy nie miał rozświetlacza to Joko go pewnie zadowoli,dla osób, które mają porównanie i mocny efekt rozświetlenia Joko bedzie tylko jednym z wielu, bez zachwytów.

Używam tego produktu od:2 tyogdni

Sypiące się cudo:))

Jestem w trakcie używania już 2 opakowania ( 3 mam w zapasie ) w ciągu niecałych 3 miesięcy z powodu kruszenia się pudru, ale nie odejmę gwiazdki, gdyż cena pozwala mi na częstszy zakup ( 22,50 )..poza tym CUDO...Puder ten powoduje, że moja buzia jest aksamitna, delikatnie rozświetlona, gładka i satynowo matowa- nie ma efektu pudernicy nawet nakładając dużą ilość. Mam wersję ciemniejszą i jestem z niej baaardzo zadowolona. Ma ładny, naturalny odcień- nie jest to typowo brązujący puder, ale i tak spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nakłada się miękko, bez smug. Nie podkreśla skórek, porów, delikatnie maskuje niedoskonałości cery, wytrzymuje cały dzień. Opakowanie jest ładne, solidne , napisy nie ścierają się, posiada duże lusterko, co dla mnie jest dużym plusem. Jestem na tak, tym bardziej, że to polski produkt. POLECAM

Używam tego produktu od:niecałych 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa 2 opakowania.