Dermedic, ProfilAge, Krem - peeling 6%

Dermedic, ProfilAge, Krem - peeling 6%

Krem odmładzający ma działanie rozjaśniające, złuszczające, nawilżające, promuje odnowę kolagenu, spłyca zmarszczki. Reguluje pH skóry.

Przeznaczony do skóry suchej, wrażliwej, płytko unaczynionej.

Wskazania: Skóra dojrzała, wrażliwa, łagodne zmarszczki, przebarwienia.

Działanie:

- AHA (kwas glikolowy-arginina) - w postaci kompleksu amfoterycznego, co pozwala zwiększyć skuteczność działania i tolerancję skóry na kwas glikolowy. Czynnik amfoteryczny jest czasową formą związku, która stopniowo uwalnia AHA w tempie tolerowanym przez skórę. Zmniejsza przez to zarówno pieczenie jak i rumień. Tak zaawansowana technologia pozwala również na zastosowanie niższego stężenia kwasu przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Dodatkowo zarówno kwas glikolowy jak i arginina mają silne właściwości nawilżające.

- Gliceryna - długotrwały, intensywny efekt nawilżenia. Wiąże cząsteczki wody w naskórku.

- Tegosoft CT - Czynnik nawilżający, tworzy warstwę ochronną wodno-lipidową.

- Alantoina - Właściwości kojące, przyspieszające odnowę naskórka.

Skład: Aqua, glycolic Acid (and) Arginine, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Decyl Oleate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Polyacrylamide (and) C13-14 Isoparaffin (and) Laureth-7, Alantoin, Ethylglycerin, Xanthan Gum, Methylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, Eugenol, Hexyl Cinnamal, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)-Propionaldehyde, Lminene, Linalool. (13.06.2008)

Cena: 60zł / 50g

/e/

Przeciwtrądzikowy KWC

Dostałam ten krem zupełnie przeypadkiem i zanim zaczęłam go używać poszukalam w necie nieco informacji na temat producenta i samego produktu. Otóż krem ten należy do serii odmładzającej, do cery normalnej i mieszanej. Ja zaś walczę z pozapchanymi porami, plamkami przy jednoczesnym wysuszeniu skóry, zaś lat mam 25+ ;)
Okazuje się, że kremik bardzo dobrze w mojej sytuacji się sprawuje. Delikatnie oczyszcza, usuwa martwy naskórek, buzia staje się oczyszczona, natychmiast nawilżona, kolor jednolity. Oczywiście efekt nie był widoczny z dnia na dzień, a i po ponad miesiącu używania (głównie na noc) nie jest idealnie. Jednak nie pamiętam kiedy miałam tak ładną buzię! Już nie muszę używać kryjących podkładów i korektorów, które często jeszcze bardziej zatykają pory.
Przy okazji dowiedziałam się, że dopiero preparaty o takim stężeniu kwasów mają działanie przeciwtrądzikowe i oczyszczające, a słabsze służą do nawilżenia.
Osobiście - mój KWC!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bardzo polecam

Otrzymałam próbkę przy innych zakupach w aptece.
Byłam po przebytej ciąży z koszmarnymi plamami hormonalnymi.
Po zastosowaniu próbki twarz robiła się niewiarygodnie odprężona ,ładnie napięta a cera stonowana i matowa.
Pierwsze co kolejno kupiłam z kosmetyków- to ów krem.
Uważam również,że ma nikły zapach, całkiem przyjemny, lekko się wchłania nie pozostawiając tłustej kołdry jak inne kremy do cery suchej
Bardzo polecam.
Dałam 4 gwiazdki bo efekt który opisałam jest krótkotrwały po zastosowaniu utrzymuje się do 3 godzin i smarowanie trzeba powtarzać.
Czuję się jednak po użyciu profilage" naprawdę komfortowo. Nie napiszę też nic o długotrwałej kuracji czy jest skuteczna, bo stosuję dopiero 1 tubkę.
Na pewno kupię kolejną.

Używam tego produktu od:marca