Sally Hansen, Anti - Aging Airbrush Makeup SPF 8 (Podkład w sprayu)

Sally Hansen, Anti - Aging Airbrush Makeup SPF 8 (Podkład w sprayu)

Pojemność 42,5 ml

Podkład w sprayu, który dzięki swojej formule jest lekki i niewidoczny na skórze.
Podkład jest długotrwały, wodoodporny, testowany dermatologicznie.

naprawde dobry

uwazam,ze ten podklad jest bardzo dobry, jezeli nalezycie przygotuje sie cere do nalozenia go. Przyznaje,ze wyglada okropnie gdy da sie pod niego za duzo kremu, ktory sie nie wchlonie,albo gdy sie ma zbyt przesuszona cere. Ale tego nalezy unikac;)

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Bleeeeeee!!!

No cóż. Miałam ten podkład w dwóch kolorach- drugi i trzeci licząc od najjaśniejszego.

Cóż mogę o nim powiedzieć? TRAGEDIA!!!
Miałam Diora w spreju, tez tragiczny ale już chyba troszkę lepszy. Tego SH nie da się nałożyć na twarz. Ma straszny zapach, okropne kolory... Podchodziłam do niego z pięć razy a następnie poddałam się. Konsystencja jest jak woda z zabarwioną jakąś marchewą z brązem :yyyy:

Przez dość długi czas szukałam jakiegoś podkładu który by dorównał wycofanemu Lumene Matt Toch Spray- no niestety tego cuda nic nie zastąpi jak widać...

Używam tego produktu od: już nigdy więcej.
Ilość zużytych opakowań: żadne i na szczęście nie będzie ani jednego!