Garnier, Ultra Świeżość, Krem na noc intensywnie nawilżający (stara wersja)

Garnier, Ultra Świeżość, Krem na noc intensywnie nawilżający (stara wersja)

Krem intensywnie nawilżający na noc Garnier UltraŚwieżość pomaga skórze uzupełnić zasoby w czasie nocy. Intensywnie nawilża skórę i wzmacnia naturalną odporność, aby stawić czoła agresywnym czynnikom kolejnego dnia.
Zawiera:
- ekstrakt z winogron (bogaty w wodę, sole mineralne i oligoelementy, jest znany ze swoich właściwości orzeźwiających, odświeżających i tonizujących).
- ekstrakt z jaśminu (bogaty w flawonole, znany ze swoich właściwości detoksyfikujących, pomaga skórze wyeliminować toksyny).
Po przebudzeniu skóra jest wypoczęta, bardziej gładka i elastyczna, jakby odnowiona. Cera jest świetlista. Oznaki zmęczenia są złagodzone. Skóra jest intensywnie nawilżona i bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Mocna czwórka

Krem Garnier kupiłam, ponieważ skończyła mi się krem AA na noc z serii matującej, a nie był moim ideałem, więc zaczęłam szukać czegoś, co będzie lepsze. Skusił mnie napis "ultra świeżość", myślałam, że nawilży moją skórę i nie obciąży jej zanadto, ponieważ mam cerę mieszaną, z tendencją do zapychania i powstawania różnych niedoskonałości, nie mam już nastu lat. Na całe szczęście okazało się, że krem ma więcej plusów niż minusów.

Plusy:
- Krem ma ładne opakowanie, chociaż zdecydowanie wolę szklane słoiczki (ten miał plastikowy), ale teraz coraz rzadziej można na nie natrafić.
- Bardzo przyjemny zapach, taki świeży.
- Nawilża i odżywia skórę.
- Rano twarz wygląda na wypoczęta, skóra nie jest szara ani zmęczona (to problem zwłaszcza tych osób, które mają mieszaną lub tłustą skórę), jest rozjaśniona, taka jakby młodsza.
- Krem nie zapycha:), nie przyczynia się do powstawania zaskórników czy pryszczy.
- Jest wydajny i niedrogi.

Minusy:
- Wolno się wchłania, pozostawia na skórze trochę lepiącą powłoczkę; ale to krem na noc, więc nie jest to duży minus.
- Rano skóra jest tłusta na czole i nosie:(, może nie tak, że można łopatką zdejmować tłuszcz, ale widać krem nie hamuje produkcji sebum, a trochę wzmaga. Niestety.
- Krem nadaje się jedynie dla młodej skóry, kobiety starsze na pewno nie będą zadowolone z jego działania, tak samo panie, które walczą z licznymi niedoskonałościami i bardzo tłustą cerą.

Ogólnie polecam wypróbować, to tani i w miarę dobry lekki krem, najlepiej sprawdzi się u osób o niewymagającej skórze.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

względny z plusem

Kremik (w starej wersji) spełniał calkowicie sowje zadanie- nawilżał, odżywiał i ożywiał cerę, był nietłusty i nie zostawiał na skórze lepkiego filmu. Jednak odkąd zaczęto go produkowac w plastikowych opakowanich- zdecydowanie stracił swoje własciwości.

Dobry.

Plusy :

- łatwo dostępny
- przystępna cena
- bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia białych smug
- śliczny, mega świeży zapach, który w żaden sposób nie przeszkadza i nie jest "nachalny"
- nie powoduje podrażnień nawet w okolicach oczu
- całkiem przyzwoicie nawilża
- skóra po nałożeniu nie jest tłusta, jest miękka i miła w dotyku
- rzeczywiście lekka konsystencja
- wydajny

Minusy :

- czasem miałam wrażenie, że delikatnie zapycha (mam tłustą cerę na całej powierzchni twarzy), dlatego pozostawiłam go sobie do nawilżania powiek i skóry wokół oczu, aby nie ryzykować powstawania niemiłych niespodzianek.

Ogólnie uważam, że to fajny, lekki krem o cudownym świeżym zapachu.

Całkiem fajny krem. Polecam.

Chciałam kupić krem matujący ponieważ mam skórę świecącą się w strefie T ale skusiłam się na ten i w ogóle nie żałuję. Jest świetny. Co do matowania to... Nie ma on takiego zastosowania lecz i tak mniej świeciła mi się strefa T.

PLUSY :
+ gładka, wypoczęta, nawilżona cera.
+ świetny zapach.
+ zmniejsza wypryski i td.

MINUSY :
- Byłby idealny gdyby miał właściwości matujące ale ogólnie nie mam nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: Używałam go. Starczył mi na bardzo długi czas.
Ilość zużytych opakowań: 1 .

Warty wypróbowania

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, bardzo wrażliwą z tendencją do alergii oraz problemem popępanych naczynek. Od kupowanych przeze mnie kosmetyków oczękuję więc bardzo dużo :).
Ten kremik:
+wspaniale się wchłania, zostaje na twarzy nie na poduszce,
+rano skóra jest wypoczęta, nie świeci się,
+wyrównuje koloryt,
+bardzo przyjemnie pachnie,
+bardzo dobrze nawilża,
+bardzo wydajny,
+nie zapycha.
W tej kategorii cenowej dla mnie świetny, chociaż jeszcze nie KWC.

Hmmm

Kupiłam ten krem specjalnie na okres jesienno-zimowy, kiedy moja skóra potrzebuje nawilżenia. To co mi się udało zauważyć:
+ładne opakowanie
+fajna konsystencja
+bardzo przyjemny, świeży zapach
+skóra rano jest miękka
+chyba faktycznie trochę nawilża
+wydajny
+/- pozostawia tłusty film, choć dla mnie to nie problem, jeżeli chodzi o krem na noc
-zaobserwowałam, że po używaniu tego kremu zaczynały mi wyskakiwać pryszcze ! było to najprawdopodobniej spowodowane właśnie przez niego, bo gdy go odstawiłam problem się zmniejszył

Tak więc przez ten ostatni powód nie mogę dać więcej niż 3 gwiazdki. Ja już go nie kupię, choć naprawdę go polubiłam.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesiące

zero efektów.

Pic na wodę.

Kupiłam ten krem, bo chciałam wreszcie sprawić sobie mój pierwszy kosmetyk na noc. Postawiłam na Garniera, bo lubię tę markę.

- za wysoka cena jak na to "nic", które mi krem zapewnił
- żadnej odnowionej skóry
- żadnego nawilżenia, odprężenia, jasności itd.

Przed snem się smarowałam, po obudzeniu było bez zmian, a moja skóra wyglądała identycznie jak minionego wieczora. Ani zapachu, ani nawilżenia...

NIC.

Używam tego produktu od: używałam około rok temu przez 2 m-ce

Bardzo dobry!!!

Mam cere tłustą, ale potrzebuje dobrego nawilżenia.
Krem ten spelnia moje oczekiwania :)
Bardzo dobrze nawilża, choć po jego użyciu skóra się świeci, ale to zrozumiałe skoro ma dobrze nawilżać, a poza tym jest do użycia na noc, wiec świecenie mi nie przeszkadza gdy śpie :)
Jest w dobrej cenie, ma bardzo ładny zapach.
Skóra po jego użyciu jest miękka, delikatna.
Naprawde polecam!!!

Używam tego produktu od:ponad roku

Mi odpowiada

Mam cerę mieszaną, jak dla mnie ten krem jest b.dobry, świetnie nawilża super pachnie, ale uwaga nie stosować go na powieki, bo ja tak zrobiłam i miałam opuchnięte.
(nie jestem pewna czy to była wina kremu...)
Ogólnie polecam skóra jest po nim odżywiona.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Jeden z lepszych

Kupiłam ten krem z mleczkiem za 15 zł i okazało się, że jest naprawdę rewelacyjny. Miałam tez z tej serii krem na dzień, ale nie odpowiadał mi.
Plusy tego kremu :
-piękny zapach
-doskonale nawilża
-odżywia skórę
-skóra po użyciu jest rozświetlona i ukojona, bardzo przyjemne uczucie po użyciu

Nie wiem czy kupię ponownie ten krem bo jest jeszcze tyle do wypróbowania :)Lubie testować nie lubię używać stale tych samych kosmetyków :)

Używam tego produktu od:kiedyś używałam

bardzo przyjemny

plusy to:
- przyjemny zapach
- dobrze nawilża
- rano skóra jest mięciutka w dotyku i baaardzo wypoczeta.
Tego wymagam od kremu na noc majac 23 lata i ten krem spełnia moje oczekiwania. Może ciut zatyka pory ale jezeli już to odrobinkę.
Aha, mam cerę skłonną do wyprysków głównie w strefie T ale zdarząją się również w pozostałych partiach. Krem który mam jest do cery mieszanej i tłustej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fajny

bardzo fajny kremik :)
+ dobrze nawilza, ale nie natluszcza
+ Skora jest miekka, delikatna i co najwazniejsze nie przetluszcza sie tak szybko nastepnego dnia
+ Slicznie pachnie
+ jest bardzo wydajny, przez to ze jest dosc gesty (ale nie ciezki)

- jedynym minusem jak dla mnie jest sloiczek. Boje sie, ze go zbije i po kremie :/ wole jak jest plastikowy

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.