Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Bell, Skin Matte Control All - Day Foundation (Trwały fluid matujący)

Perfekcyjnie matowy makijaż dzięki absorbującym mikrogąbeczkom. To one nadają skórze świeży, pudrowy wygląd aż do 8 godzin od momentu aplikacji. Podkład doskonale maskuje także drobne niedoskonałości cery. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Łatwo się rozprowadza, dzięki czemu makijaż jest lekki i naturalny.
Dostępny w 4 odcieniach: beżowy, naturalny, cappucino oraz karmel.

Średniak

Plusy:
-tani
-dostępny praktycznie w każdym sklepie
-ładny zapach
-korzystne opakowanie

Minusy:
-po kilku godzinach twarz ciemnieje
-matuje lecz na krótko
-mały wybór kolorystyki odcieni
-słabo kryje

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Super !

Mam skórę bardzo suchą, która się czasami łuszczy. Oprócz tego strasznie mi się świeci w niektórych miejscach. Używam kilku podkładów, ale ten wybieram gdy widzę że na mojej buzi jest nieciekawie. Idealnie radzi sobie z suchą skórą, zakrywa to co trzeba, skóra mi pod nim nie schodzi. Naprawdę super podkład na te \'\'gorsze dni mojej twarzy\'\':)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Najlepszy!

Niedrogi, ładnie matuje moją wybredną buźkę, kompatybilny z korektorem antybakteryjnym Bell, kolor cappucino idealnie pasuje do mojej cery.

Jak dla mnie same plusy! probowalam maybellinow, revlonów, lirenów, ale do Bella stale wracam ;-)

Ilość zużytych opakowań: 6? 7?

Do tej pory najlepszy

Kupiłam ten produkt z ciekawości, gdyż bardzo lubie markę Bell. Pomyślałam, że za takie pieniądze cudu oczekiwać nie warto, ale można spróbować

Cena, ostatnio kupiłam za 11,99. Nie zawsze co tanie to i kiepskie, przynajmniej nie tym razem
Fajna konsystencja, nie jest ani wodnista ani gęsta, dla mnie w sam raz
Dobrze się rozprowadza
Nie zostawia smug, nawet przy nakładaniu palcami, a tak robię, kiedy się spieszę
Naprawde matuje. Mam cerę, która często broni sie przed podkładem i świeci się po kilku godzinach, w tym przypadku tak nie jest
Ładnie wyrównuje koloryt cery
Nie poprawiam po nim korektorem. Jakieś pozostałości po czerwonych bombach po prostu przyklepuję. Biorę na wskazujący palec odrobinę podkładu i wklepuję. Daje to bardziej naturalny efekt niż rozcieranie.
Nie tworzy maski. Podkład pozostawia przyjemne pudrowe wykończenie
Z łatwością dobrałam odcień dla siebie - 3 cappuccino
Zapach, nie wydaje mi sie sztuczny, dla mnie przyjemny
Wydajny, co prawda nie używam go codziennie ale wystarcza mi na bardzo długo
Trwały, u mnie naprawdę utrzymuje się te 8h a nawet i dłużej
Produkt polski

Dostępność, przez długi czas nie mogłam nigdzie kupić kolejnego opakowania, a nie czekam z tym do ostatniej chwili, aż wycisne ostatnią kroplę, wole mieć w zapasie. Na szczęście znalazłam w lokalnej, malutkiej drogerii
Po jedno użyciu, następnego dnia moja cera wydaje się bardziej tłusta, zwłaszcza na czole i policzkach

Podsumowując: zdradzałam go nie raz z podkładami Avon, AA a nawet innymi Bell ale wracam do niego z podkulonym ogonem i wściekłością po kolejnym beznadziejnym produkcie

Używam tego produktu od: Od ok 3 lat z dużą przerwą
Ilość zużytych opakowań: Drugie w trakcie

Dla posiadaczek cery suchej - SUPER!

Posiadam cerę suchą, więc dla mnie jest idealny, ponieważ ma tłustawą konsystencję i jest gęsty.
Fakt, że jest to podkład gęsty oznacza, że najlepiej rozprowadzi się po twarzy i zleje z kolorem naszej skóry dopiero po aplikacji dużym PĘDZLEM, nigdy palcem, bo zrobią się grudy i jedyne co zechcemy zrobić z takim fluidem to wyrzucić go do kosza. Błąd.
Podkład należy rozprowadzać pędzlem.
Używałam koloru ciemniejszego ze względu na moją opaleniznę. Podejrzewam, że teraz kupię jaśniejszy.
Właśnie to co mnie martwi to to, że może być niewiele odcieni do wyboru.
Natomiast produkt sam w sobie rewelacyjny, bo :
1.Świetnie kryje
2.Cera wygląda świeżo
3.Posiada ładny kolor
4.Nadaje się dla suchej cery
Podoba mi się też dlatego, że jest produktem polskim - ma to dla mnie znaczenie ponieważ jestem wegetarianką i wolę używać kosmetyków nie testowanych na zwierzętech ( a jak wiemy Polska jest krajem, w którym jest zakaz testowania ) , dlatego
5.Nadaje się dla wegetarian
Co więcej jest produktem naprawdę dobrym jak za tak niską cenę. Więc jeszcze raz potwierdza się fakt, że nie wszystko co drogie jest najlepsze.No więc
6.Niska cena a dobra jakość
Uwaga na to, że produkt mocno kryje więc jak ktoś po nałorzeniu poczuje "tapetę" to niech w ogóle nie kupuje podkładu, a od razu pójdzie po krem BB.
Dodam, że opakowanie jest tak malutkie a podkład jeszcze od zeszłego sierpnia się nie skończył ( ! ), więc
7.Bardzo wydajny!

Czy aby na pewno trwały?

Fluid obiecuje trwałość i zmatowienie cery a tymczasem po zaledwie 3-4 h spływa z twarzy a krycia nie widać żadnego, to samo matowienia... Nie polecam osobom z cerą tłustą lub mieszaną. Absolutnie. Moja mama używała tego fluidu a ma cerę normalną i dla niej jak najbardziej się nadaje.
Ponadto konsystencja jest lekko tłusta a gama kolorów nie za bardzo no i kosmetyk ciemnieje na twarzy...

Do plusów zaliczam niską cenę i ładny zapach.

Za takie pieniądze ??

Jak wyżej. Za takie pieniądze nie spodziewałabym się kompletnie niczego w tej tubce.. tymczasem było to 5 złotych dobrze zainwestowane.

Konsystencja.
Dość gęsta, ciężko nałożyć ją pędzlem. Palcami jest wygodniej i zdecydowanie szybciej. Rozprowadza się dobrze, nie roluje się. Może niestety podkreślić suche skórki.
Kolor.
Dość ciemny, nawet ten najjaśniejszy. Trzeba nakładać go oszczędnie, bo inaczej będziemy pomarańczowe, albo zafundujemy sobie maskę. Z moich obserwacji wynika, że troszkę ciemnieje po nałożeniu.
Pokrycie twarzy.
Jego wygląd na twarzy bardzo mi się podoba. Wykończenie jest bardzo aksamitne, matowe. (Podkreślam w tym miejscu, że nie mam tłustej skóry) Krycie jest niezłe, aczkolwiek dla kogoś z większymi problemami może być za słaby. Jeśli mamy cerę w niezłym stanie i dołożymy na wierzch jasny puder w kamieniu wygląda naprawdę super.
Trwałość.
Cóż... Mimo wszystko nie da się oczekiwać od podkładu za 5 złotych ekstremalnej trwałości. Ten wytrzyma kilka godzin z drobnymi poprawkami, ale w końcu i tak złazi i odchodzi w zapomnienie.
Wydajność.
Średnia. Opakowanie jest małe i sam podkład nie starcza na długo. Jednak nie ubolewam nad tym, będę mogła zacząć jakiś kolejny eksperyment.
Zapach.
Kiepski. Drażniący, jakiś sztuczny.. zdecydowanie nie.
Cena.
Śmiesznie niska.. bo co to jest 5 złotych za podkład.
Dostępność.
Hmmm.. jak nie ma w Biedronce, no to nie ma.. Raczej nie widuje w innych drogeriach.

Podsumowując: za taką cenę to podkład marzenie!

Całkiem niezły.

Podkład jest całkiem niezły dla skóry bezproblemowej, niezbyt kryjący i matujący ale jeśli użyje się na niego sypkiego jest już w miarę ok.
+ zapach
+ konsystencja
+ cena
+ dostępność

- opakowanie
- nie utrzymuje się nie wiadomo jak długo, ale i tak jest nieźle

kupię go ponownie

Kupiłam go za namową siostry i byłam zadowolona, do tego stopnia że zakup powtórzyłam kilkakrotnie.
Używałam go od ponad 3 lat i "na codzień" sprawdza się rewelacyjnie.
Mój odcień to 2- i dla mnie jest ok ale na porę letnią, w zimę wiadomo trochę gorzej.
Konsystencja - bardzo mi odpowiada,
"wytrzymałość"- mi na cały dzień spokojnie wystarcza, zawsze delikatnie musnę twarz pudrem w kamieniu więc nie ma efektu świecenia,
krycie- 9/10
cena- bardzo ok, kupuję go regularnie w drogerii NATURA za 11,99.
Odstąpiłam od niego chwilowo bo nie było mojego koloru i poratowałam sie - Maybelline, Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E- i w porównaniu do niego wypada na prawdę baaardzo dobrze.
Dla mnie ekstra

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 15

Świetny produkt!

Fluid godny polecenia!

Plusy:
+ nie zapycha porów
+ dobrze kryje
+ świetnie stapia się z cerą
+ nie tworzy efektu maski
+ dobra konsystencja
+ przyjemny kremowy zapach
+ przystępna cena

Co do trwałości - to po przypudrowaniu twarzy również brak zastrzeżeń.

Minusów tego produktu nie dostrzegam - no może poza tym, że w chwili obecnej nie mogę go nigdzie dostać ;)

Próbowałam wielu fluidów (w różnych kategoriach cenowych) jednak ten jest moim faworytem. Jeszcze raz gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

może być

jak za taką cenę - w miarę spełnia oczekiwania,
w miarę, bo ma ubogą kolorystykę i nie utrzymuje się długo na skórze, używam go sporadycznie,
kiedy nie potrzebuję krycia na cały dzień, a na kilka godzin, bo przy użyciu pudru sypkiego tyle wytrzymuje,
nie wiem czy zakupię go ponownie, póki co, mam jedno opakowanie od roku i chciałabym już go wykończyć :))

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Bardzo fajny

Zacznę od tego , że z racji tego , że nie było 1 kupiłam odcień 2 natural i okazało się , że jest jaśniejszy od 1 , z czego się bardzo cieszę , tak więc kolor na plus :)

Sam podkład jest całkiem ok , ładnie pokrywa buzię , nie zostawia plam , trwałoś pozostawia trochę do życzenia , ale wystarczy poprawić lekko pudrem w ciągu dnia i jest ok .

Za taką cenę ( w promocji 5,49 ) jestem bardzo zadowolona i myślę , że do niego wrócę póżniej :)

Używam tego produktu od: od ok sierpnia na przemian z innymi
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1