Soraya, Linia Botaniczna Morela i Beta - Karoten , Krem rozświetlająco - regenerujący

Krem rozświetlająco - regenerujący z wyciągiem z moreli i beta-karotenem polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery, szczególnie szarej i zmęczonej.
Zawiera niezwykle cenny koktajl witamin, mikroelementów i bogaty w składniki odżywcze wyciąg z moreli. Krem poprawia kondycję skóry i zapewnia jej właściwą regenerację. Beta-karoten przekształca się w witaminę A, która poprzez odbudowę włókien kolagenowych przywraca skórze elastyczność i sprężystość. Dodatkowo ją rozświetla i nadaje delikatny, morelowy koloryt. Ceramidy uzupełniają barierę ochronną naskórka i zapobiegają nadmiernej utracie wilgoci. Naturalne minerały morskie (magnez, potas, sód, wapń, cynk, miedź) uaktywniają procesy naprawcze i pomagają przywrócić zdrowy wygląd. Aktywna witamina E zapobiega procesom przedwczesnego starzenia się spowodowanego szkodliwym działaniem promieni UV. Krem głęboko nawilża oraz wyraźnie poprawia elastyczność skóry.

Cena: 9-10zł / 50ml
/e/

rewelacyjny, do czasu

bardzo dobry krem, przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona. jest dokładnie taki jak opisuje producent. kończę 3 opakowanie i z przykrością muszę stwierdzić, że efekty są coraz słabsze, chodzi tu o rozświetlenie i lekko brązujący efekt. z nawilżeniem jest ok. :) nie wiem, może moja skóra po prostu do niego się przyzwyczaiła?
ale ogólnie jest super i na dodatek kosztuje grosze:)
może jeżeli odstawię go na jakiś czas to efekty staną się znów zauważalne:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 3

gdyby nie uczulił byłby OK

Po raz pierwszy w życiu dostałam uczulenia od kremu do twarzy!!! Zadowolona z minerałów i witamin z tej samej serii kupiłam ten krem z nadzieją że nada nieco koloru mojej bladej cerze. Niestety nadał zaczerwienienie i wysypkę, szczególnie na szyi.
Plus to zapach. Nieźle też nawilża, ale absolutnie w związku z powyższym musiał wylądować w koszu.

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:trochę 1

Dobry krem.

O ile krem matujący Soraya mnie zawiódł, to z tego jestem bardzo zadowolona. Spełnia swoje główne funkcje: regeneruje, rozświetla i nawilża. Dobrze się wchłania, sprawia, że skóra wygląda zdrowo. Przyjemnie pachnie, ma prawidłową konsystencję. Cena przystępna.

Używam tego produktu od:pół roku