Dermaglin, Maseczka `Kleopatra` z zieloną glinką kambryjską, miodem, olejkiem różanym i jedwabiem

Minerały zawarte w glinkach oprócz dokładanego oczyszczania działają na skórę kojąco, łagodzą podrażnienia, aktywizują naturalne funkcje skóry i wspomagają jej zdolność do wydalania substancji toksycznych. Wygładzająca siła miodu i białko jedwabiu są doskonałymi partnerami w walce o piękną i zdrową cerę. Maseczka z powodzeniem zatrzymuje wilgoć i gwarantuje długotrwałe nawilżenie skóry.

Obecny skład (od 2019) Kaolin Clay, Aqua, Hydrolyzed Acid, Mel, Rosa Canina, Jojoba Seed Oil, Dehydroacetic Acid

Poprzedni skład:kaolin clay, aqua, hydrolyzed silk, mel, rosa canina, jojoba seed oil, propylene glycol, diazolidynyl urea, methylparaben, propylparaben

regenerujące, nawilżające, wygładzające, oczyszczające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące
w saszetce
bogate
klasyczne
sucha, mieszana, normalna

Koktajl super składników do zmęczonej skóry

Skład maseczki i tylko naturalne składniki, bez konserwantów to podstawa (opakowanie co prawda mniej zachęca, ale nie daj się zwieść:). Plus dobra cena jak na taką jakość. Super wygładza i odżywia skórę, wyraźnie poprawia koloryt i wspomaga napięcie. Jestem naprawdę zadowolona z produktów Dermaglin a ta maseczka to po prostu hit, na stałe w łazience/ kosmetyczce. Szczerze polecam sprawdzić na własnej skórze.

Kleopatra

Jest to maseczka która bardzo dobrze nawilża i regeneruje przesuszona skórę. Myślę że Kleopatra nadaje pięknego wyglądu, wygładza, nawilża i zatrzymuje wodę w skórze. Bardzo korzystna w zimowe dni lub po w wakacje.

Kleopatra

Kleopatra to maska która się nadaje do użycia po kuracji dermatologicznej, kiedy skóra jest przesuszona, potrzebuje mocnego pobudzenia, nawilżenia. Teraz wracam do niej kiedy jest sezon jesienno zimowy i skóra jest wystawiona jest na wiatr później na ogrzane pomieszczenia.

Kleopatra

Maseczki użyłam kółka razy kiedy miałam podrażnienia od zbyt mocnych kosmetyków i rzeczywiście działa łagodząco. Ściąga opuchliznę i podrażnienia, zaróżowienia . Mam wrażenie że i nawilża skórę.

Kleopatra

Maseczka długotrwałe nawilża skore, utrzymuje odpowiednia wilgotność skory. Jest łatwo dostępna znajdziemy ja w każdej drogerii. Po używaniu cera jest w lepszej kondycji. Maseczka swietnie oczyszcza skore.

Glinka kleopatra

Glinka kleopatra pomogła na podrażnienia związane z noszeniem maseczki. Przesuszona skóra poszła w niepamięć. Suche plamy z twarzy zniknęły. Buzia zrobiła się promienna, gladziutka. Zniknęły również zaróżowienia także super, jestem zadowolona z jej działania.

Kleopatra

Maseczka Kleopatra świetnie nawilża skórę, odświeża. Cudownie działa oczyszczająco i rozjaśniająco. Twarz staje się promienna. Ma świetny skład i jest dość tania. Myślę że jest to jedna z lepszych masek drogeryjnych.

Maska z miodem

Świetnie rozświetla skórę, poprawia koloryt skóry. Pozostawia moja twarz gładka i nawilżoną. Napina skórę więc ma się wrażenie jakby się było gładkim jak pupcia niemowlaczka.

Nawilżanie

Maseczka jest naprawdę świetna do skóry suchej jak i mieszanej. Dobrze nawilża skórę. Maseczka działa kojąco, nawilżająco. Po użyciu skóra jest gładka i świecąca. Must have podczas domowego SPA

Kleopatra

Oj po tej masce czuję się jak prawdziwa Kleopatra. Skóra staje się tak nieziemsko miła, miękka, gładka i nawilżona. Coś niesamowitego. Lubię ja ponieważ używam dużo produktów do wysuszania skóry, ta maska powoduje że skóra się nie robi tłusta a jest odpowiednio nawilżona. Bardzo dobry i naturalny produkt.

Fajne nawilżenie

Jak na glinkę przystało nawilżenie jest bardzo mocne. Olejek różany i miód spowodował, że maseczka aż tak szybko nie wyschła, przez co miała dłuższe działanie. Polecam serdecznie jako must have po ciężkim dniu dla cery. ;)

Miodzio

Jeśli lubicie tak jak ja poleżeć w wannie, wyciszyć się i pobyć samemu ta maska umili wam jeszcze bardziej ten czas. Jest bardzo delikatna, w miły sposób oczyszcza skórę, lecz po zmyciu nie wysusza. Skóra staje się gładka, miękka i taka miła. Kupiłam najróżniejsze glinki Dermaglin bo tak bardzo są cudowne i niezwykle naturalne. Mało która maseczka w drogeriach zawiera az 90% czystej glinki. Po prostu cudowne.