KWC LogobyWIZAŻ logo

anialobo
    24 sierpnia 2010 o 8:28
    1 / 5
    bleeee
    Najpierw podobał mi się taki lekko mleczny efekt na ustach, ale po jakimś czasie zaczęlo to przypominac mega tlusta wazeline o kolorze kremowym - bleee. Miałam ten balsam 2 sezony i 2 razy sie rozczarowałam. Kupiłam na zimę, po czym zapomniałam o nim i odnalazlam po miesiącu - zapach i smak był tragiczny, no ale pomyslalam, ze to przez złe warunki przechowywania. Spróbowalam za rok raz jeszczei niestety to paskudztwo ma chyba mega krótki czas uzytku, bo po pewnym czasie smak jest nie do zniesienia, jakbym miała perfumy na ustach. Używam tego produktu od:3 lata Ilość zużytych opakowań:2

silverstone
    27 listopada 2009 o 16:19
    2 / 5
    Liczyłam na więcej
    Na początku zacznę od tego że od zawsze mam problem z suchymi ustami, codziennie schną mi tak bardzo że schodzi mi z nich skóra, a gdy ją zdrapię to leci mi krew. Od dawna szukam czegoś na ten problem i pokładałam w tym produkcie swoje nadzieje, jednak na próżno. Vichy nie pomógł w żaden sposób, jedyny plus to taki że ładnie pachnie i gdy go nałożę na usta, to nie widać tak bardzo że są wyschnięte. Tak jak już ktoś pisał wcześniej rozlewa się wokół ust, lepiej jestem zadowolona ze szminek nivei a przy tej cenie na pewno go już nie kupię:( Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

agus79
    15 lipca 2009 o 13:10
    1 / 5
    meka
    Mecze sie z tym balsamem do ust i mecze i skonczyc nie moge,tak jak uwielibiam marke Vichy tak nie cierpie tego produktu,smierdzi jak dla mnie;( i nie przynosi zadnych efektow,owszem gdy jest na ustach tworzy jakby oslonke i zludzenie ze usta pieknieja,ale gdy go juz nie ma to tak jakby go wogole nigdy nie bylo,nie nawilza i nie regeneruje ust, wciaz sa spierzchniete,ja go nie polecam,ostatnio znalazlam dobry balsam i ten idzie w odstawke. Używam tego produktu od:4 mies? Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego,blee

yd79
    28 maja 2009 o 23:33
    4 / 5
    bardzo dobry produkt:)
    rewelacyjny produkt,super ukojenie dla wysuszonych ust ,szczegolnie na noc,usta sa rano zregenerowane ,miekkie,odzywione.bardzo przyjemny smak i zapch ,super wydajnosc,absolutnie nie podraznia,nie wysusza.polecam Używam tego produktu od:lat z przerwami Ilość zużytych opakowań:5

Soda
    25 maja 2009 o 12:49
    5 / 5
    najlepszy
    zalety: baaaardzo wydajny, mam go już ponad 1,5 roku (inna sprawa, że używam go na zmianę ze zwykłymi pomadkami ochronnymi), wystarczy naprawdę odrobinka, żeby posmarować całe usta, przynosi natychmiastową ulgę i co najważniejsze nie ściera się tak szybko z ust, jak inne, gdy np dużo mówię lub piję, wady: generalnie nie widzę:) jedynym minusem może być jego zapach, a właściwie brak, lubię, jak kosmetyk fajnie pachnie, ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. nie wiem, czy go kupię ponownie, bo chciałabym wypróbować jeszcze podobny balsam z la roche i może z iwostin, ciekawi mnie, czy będą równie dobre. zresztą nie zapowiada się, żebym go szybko skończyła bo mam jeszcze jakieś 1/4 tubki:) Używam tego produktu od:1,5 roku (z przerwami) Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go