Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Produkt przeznaczony pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała. Dzięki naturalnym właściwościom miąższu aloesowego skutecznie łagodzi świąd, pieczenie, przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry. Skraca czas trwania podrażnień i stanu zapalnego skóry, koi objawy uczuleń. Naturalnie nawilża naskórek. Ma działanie ściągające, bakteriostatyczne, przeciwgrzybicze.
Może być stosowany jako samodzielny produkt pielęgnacyjny lub jako podkład pod inne kosmetyki, ponieważ poprawia ich wchłanianie przez skórę.

w tubce
> 100ml
uniwersalne
nawilżające, ochronne, przeciwzapalne

Produkt do wszystkiego

Z reguły jest tak bynajmniej moim zdaniem że jeśli jakaś rzecz jest do wszystkiego to do niczego. Jednak nie tym razem bo ta aloesowa galaretka jest faktycznie wielozadaniowa:
Nawilża i koi skórę,
Latem jeżeli nie mam kosmetyku po opalaniu pod ręką to sięgam po niego bo przyjemnie chłodzi skórę,
Działa na różne podrażnienia skóry
Zmniejsza wysypkę czy też łagodzi ukąszenia komara
Pomaga przy niewielkich oparzeniach. No i oczywiście śmiało i bez obaw można nakładać ją na twarz

Megahit

Najlepszy produkt, używam już chyba od 5 lat. Co roku (superwydajna( kupuję nową i sprawdza się do wszystkiego. Na siniaki, na podrażnienia, na wysuszoną skórę... Nawet na poparzenia słoneczne. Słyszałam, że można używać nawet na ból gardła, ale mam opory ;)

Regeneruje

Galaretka szybko i skutecznie usuwa ranki na wewnętrznej stronie policzków czy ust. Regeneruje spękane wargi. Niweluje opuchliznę. Jest delikatna, nie podrażnia. Nie stosowałam jej do codziennej pielęgnacji, a raczej doraźnie, w razie potrzeby. Jest droga, ale skuteczna.
Zapach neutralny.

Galaretka-hipokrytka

Produkt rozczarowuje już na etapie analizy składu, który bynajmniej nie jest tak naturalny, jak reklamują. Zawiera mnóstwo chemii i wcale nie działa cudów.
Produkt zmasakrował mi cerę po codziennym stosowaniu przez dwa tygodnie. Miałam kilka podejść.
Coś okropnie drogiego, powodującego podrażnienia i paskudnie przereklamowanego.

Ekstra

Używam galaretki od wielu lat. Bardzo skuteczny przy ukąszeniach owadów, oparzeniach i ropiejących ranach - goi błyskawicznie. Ta tubka została zakupiona dla mojego taty, który nabawił się odleżyn podczas pobytu w szpitalu. po tygodniu wszystko pięknie się zagoiło.

Moje odczucia

Kupiłam, sprawdziłam i się zawiodłam... głównie na składzie produktu, który rzekomo jest naturalny jak świeży liść aloesu... a w składzie 4 szkodliwe składniki: Triethanolamine - szkodliwy i toksyczny regulator pH; Diazolidinyl urea - podejrzany o toksyczność, gdyż pod wpływem temperatury może „wydzielać” formaldehyd; Disodium EDTA - w połączeniu ze związkami azotowymi, tworzy nitrozaminy, które mają działanie rakotwórcze; Methyloparaben- może działać estrogennie na organizm, wchłaniając się przez skórę, odkładać w tkankach i przyczyniać do powstawania nowotworów... Jest wiele innych żelów aloesowych o dobrym składzie w dużo niższej cenie, dlatego nie wiem skąd zachwyt produktami firmy forever... a może zachwycają się tylko konsultantki sprzedające te produkty?

Warta uwagi

Produkt ten kupiłam z polecenia kosmetyczki, która została ambasadorką tej oto marki. Pierwszy raz używając, nałożyłam ją bezpośrednio na skóre twarzy. Galaretka zostawiła nieprzyjemne uczucie lepkości po wchonięciu się i z tym powodem postanowiłam ją odstawić. Po paru miesiącach, znów do niej powróciłam z silną zapartością. Szczerze powiedziawszy, jeśli chodzi o zastosowanie pielęgnacyjne cery, galaretka jest totalnym kitem. Z drugiej zaś strony, po nałożeniu na gojącą się ranę i oparzenie, przyniosła mi doczekaną ulge. Rana szybciej się goiła, a ja z ciekawością, zaczynałam bardziej dociekać w jej zastosowanie. W ten sposób odkryłam kolejny hit dla moich włosów! Po dodaniu do maseczki, włosy zaczeły się pięknie i zdrowo błyszczeć, kondycja ich poprawiła się o 90%, z czego jestem szczególnie zadowolona. Jestem zdania, że galaretka ma szerokie zastosowanie, czym może zachęcić ludzi z różnymi niedociągnięciami.

Rewelacja

Aloesowa Galaretka Aloe Vera, firmy forever living , to kolejna rzecz w moim niezbędniku , którą odkryłam całkiem niedawno. Ta galaretka pomaga na wszystko i mówię to z pełną odpowiedzialnością !Ta galaretka przynosi ulgę w przypadku drobnych podrażnień skóry. Można ją stosować przed zabiegami ultradźwiękowymi, po depilacji, na twarz , we fryzjerstwie np. wzdłuż linii włosów przed zabiegiem koloryzacji, by uchronić skórę przed zafarbowaniem. Ma bardzo szeroki wachlarz możliwości. Ja zwykle stosuję ją jednak na rany , siniki i otarcia. Siniak po jej zastosowaniu na drugi dzień jest ledwie widoczny a rany niesamowicie szybko się goją. Polecam ją każdemu , niestety produkty tej firmy są drogie .

Nie jestem fanką.

Kupiłam ten kosmetyk po ugryzieniu przez końską muchę, miejsce po ukąszeniu goiło się opornie i bardzo swędziało. Aloes faktycznie sprawdził się idealnie, uporczywe swędzenie odeszło. Co do działania bardziej kosmetycznego to już niestety zalet nie widzę. Średnio nawilża, lepi się, nie współpracuje za dobrze z innymi kosmetykami.

Chemiczne, szkodliwe składniki

Cały skład galaretki.Szkoda,że ma tyle składników szkodliwych,chemicznych. Kosnerwanty muszą być, ale reszta?
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Water (Agua), Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Disodium EDTA, Citric Acid, Ascorbic Acid, Allantoin, Glycine Soja Oil, Tocopherol, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodum Benzoate, Diazolidinyl Urea.

Na ratunek

- 100% stabilizowany miąższ aloe vera, który szybko się wchłania, z nałożeniem ubrań należy jednak zaczekać ok.5-10 minut by przestała się lepić na skórze,
- koi drobne podrażnienia skóry, zadrapania gałęziami, otarcia pięt, blizny, stosuję ją też po depilacji, łagodzi zaczerwienianie i ból, błyskawicznie pomaga na ukąszenia owadów by nie swędziało,
- naprawdę rewelacyjnie przyspiesza wchłanianie siniaków, drobne rany szybciej się goją,
- super odżywia i nawilża moją skórę, stosuję ją jako maseczkę na twarz,
- zawiera naturalną witaminę E i alantoinę, latem trzymam galaretkę w lodówce, wtedy jest idealną regeneracją po opalaniu lub na oparzenia słoneczne, chłodzi, koi, naprawdę przynosi ulgę,
- jest bardzo wydajna i starcza na długo, więc warta jest swojej ceny,

Król w swojej klasie

Od bardzo dawna używaliśmy w domu galaretki "aloesowej" pewnej Koreańskiej firmy (Aloe Aqua Soothing Gel 99%). Jak się niedawno okazało, po wnikliwym sprawdzeniu składu, okazało się że owa galaretka nie ma nic wspólnego z aloesem, bo zawiera sok z liści aloesu i to nie wiadomo w jakiej ilości i formie. Natomiast galaretka Aloe Vera Gelly składa się z czystego miąższu aloesowego, więc nijak te produkty można porównać, tak jakby porównywać Poloneza (Aloe Aqua Soothing Gel) do Maybacha (Aloe Vera Gelly). Teraz już nasza rodzina wie dlaczego galaretka z Forever ma taką cenę, a galaretka Koreańska jest dużo tańsza.