Lovely, Mousse Eyeshadow (Cień do powiek w musie)

Lovely, Mousse Eyeshadow (Cień do powiek w musie)

Nowy produkt Lovely, cień do powiek w musie, zamknięty w małym, estetycznym słoiczku z czarną nakrętką.
Konsystencja nie jest ani za gęsta, ani za rzadka,a cień łatwo rozprowadza się na powiece. Kolor ładnie pokrywa powiekę, nie zostawia smug, rozprowadza się równomiernie.

jakaś porażka

chociaż nie są drogie i tak żałuję inwestycji w nie ponieważ to jakaś tragedia. Źle się rozpowadzają - własciwie ich równomierne rozprowadzenie jest nie możliwe. Nietrwałe rozmazują się , nieestetycznie ,,wałują " w zagłebieniu powieki.
Najgorszy cień na jaki trafiłam.

Używam tego produktu od: kupiłam w 2009 r.
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Słabe.

Mam kolor szary.
Cień moim zdaniem jest słaby. Nie wygodna aplikacja (trudno wydobyć ze słoiczka), słaby efekt (zbyt blady kolor w porównaniu do koloru w opakowaniu) i nikła trwałość(szybko znikają z powieki). Ogólnie nie polecam .

Dosyc dobry

Plusy:
fajne kolory,przyciagajace wzrok
przystepna cena
dosyc trwaly
dobrze sie rozprowadza
Minus to moze jest taki ze troche do musu to nie podobne ale uwazam ze jak za taka cene to i tak jest dobrze.:)

Używam tego produktu od: okolo 3lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

mmmmmm:)

cena rewelacja, pięknie rozświetla stosuję jako bazę i hajlayter pod łuk brwiowy a także w kąciki oka(mam odcień biały), teraz czatuje na inne kolorki :D polecam! mnie nie zawiódł!

Używam tego produktu od:kilka tygodni

super ale jako baza ;)

Cien jest naprawde extra ale jako cien bazowy :) mam dwa kolorki bialy i rozowy :)

+ jest musowy wiec cienie sie ladnie kleja do niego :)
+ ladnie rozswietla luk brwiowy :)
+ fajny sloiczek :) wkladam tipsika i zamiast nabierac do dolu przeciagam do gory i potem na powieke i rachu ciachu opuszkiem :P
+ gdy przysechl dodalam oliwki rozdziabdzialam i jest jeszcze lepszy :)

- ciezko wyskrobac gdy sie konczy :(

ale napewno jak znajde kupie znowu :)

Używam tego produktu od: dawna

co to ma być?!

Żenada, skusił mnie kolor i cena. Myślałam ze fajnie będzie wyladał na powiece ale to jest masakra jakaś a nie cien, Kolor jest bledszy niz w opakowaniu,ledwie widoczny, roluje się, jest nie trwały a do musu daaaleko mu, jest miękki ale na pewno nie jest to mus. Strata pieniędzy, małych bo tani jest ale jednak.

Rozczarowuje....

Do kupienia tego cienia skusił mnie przepiękny kolor, turkusowy, akurat pasował mi do kupionego wcześniej szala... ;) Tymczasem okazało się, że:
- kolor jest bardzo blady, spodziewałam się nasyconej, żywej barwy, a dostałam tylko poświatę z kolorowych drobinek na powiece (w jasnych odcieniach jak np. biały czy beż to plus kiedy zależy nam na delikatnym efekcie albo samym rozświetlaniu)
- źle się rozprowadza na powiece:
* trudno nałożyć, większość cienia zostaje na palcu (albo aplikatorze) jeśli w ogóle da się go wydostać ze słoiczka
* zbryla się na powiece, nałożenie więcej niż dwóch warstw sprawia, że tworzą się grudki
* dziwna konsystencja - trudno określić, ni to mus (przed kupienie sprawdziłam jak wygląda na dłoni i rozprowadzał się ok, rzeczywiście jak mus i kolor też był ok), ni woskowaty krem, ni tłusta pomada...(na powiece)
- mało poręczny, trudno go wydobyć ze słoiczka, nawet przy krótkich paznokciach, przy długich - cień zostaje pod paznokciem.

-/+ słoiczek jest słodki i śliczny, mimo że niepraktyczny ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Świetne

Według mnie to świetne cienie do powiek. Fajnie się nakłada, trwałe, dobra cena. Mi się bardzo podobają. Niewątpliwie skorzystam jeszcze z owych cieni, ale wypróbuję jeszcze inne, bo lubię testować.

masakra

najbardziej podoba mie sie braz ktory wyglada lekko taupe , do zdecydowanego makijażu nie nadaja sie bo ciezko je rownomiernie rozprowadzic( szary to dla mnie pomylka bo przez to ze ciemny widac smugi od razu )nie wiem moze moje po prostu lekko przeterminowane bo bardziej jak plastelina anie mus
mam pedzelek ze sztucznego wlosia i wtedy ok,ale ciemne kolory zawsze mam walki a bez bazy to zupelnie nie polecam

Używam tego produktu od:6miesiecy

taki sobie

Niby fajnie, taki, błyszczący, tyko szkoda że po jego nałozeniu cały czas czuc jakby sie miało grubą warstwe niewiadomo czego na oczach. Mam wrazenie że mi o strasznie ciazy na powiekach :/ poza tym jakos zawsze jak tego uzyje mam wrazenie ze swedza mnie oczy :/ wiec kolejnego zakupu nie bedzie

Używam tego produktu od:nie pamietam

Nie specjalnie :(

No nie wiem...
Ma ładne kolory (ja mam zielony jasny), jest taniutki, ten słoiczek jest słodki ale strasznie niepraktyczny jeśli ktoś ma dłuższe paznokcie. Gdyby był trwały to dodała bym gwiazdkę bo na oku wygląda ładnie ale niestety- zbiera się w załamaniach i po niedługim czasie po prostu znika :( A szkoda bo można nim wyczarować efekty od delikatnej poświaty na oku do fajnego bardziej nasyconego koloru.

Używam tego produktu od: 3 tygodni co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

nie!

Miałam kolor ciemny brąz z drobinkami oraz ciemny szary.Męczyłam się z nimi kilka miesięcy, co jakiś czas próbowałam i... po chwili zmywałam.

- konsystencja niemal plasteliny, nie da się tego rozsmarować równomiernie po powiece
- tak jak nie da się tego dobrze nabrać na palec, wychodzą grudki
- niewygodny słoiczek, za mały, jak na tak koszmarną konsystencję. Mógłby być plastikowy, jak w błyszczyku do oczu, tu bałam się, że spadnie i potłucze się.

O trwałości nic nie powiem, bo po rozsmarowaniu cienie wyglądały na wpół zmazane, leciuuutki kolor, wbrew temu, co widać w słoiczku.

W końcu wyrzuciłam do śmieci, bo nie miałam serca nikomu takiego bubla sprezentować.

Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2