Iwostin, Sensitia, Krem nawilżający

Iwostin, Sensitia, Krem nawilżający

Nawilża. Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Pozostawia na skórze film lipidowy zabezpieczający przed wysuszeniem. Wygładza naskórek i reguluje natłuszczenie skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej jędrna, gładka, o ładnym kolorycie. Nadaje się jako podkład pod makijaż. Nie zawiera środków zapachowych ani barwników.
Wskazany dla skóry wrażliwej, do pielęgnacji naskórka wysuszonego lub zmienionego w wyniku stosowania leków (np. sterydów stosowanych miejscowo), w przypadku wyprysku (egzemy) lub nadwrażliwości na kosmetyki.

Nie zrobił na mnie wrażenia.

Krem na pewno nie do zadań specjalnych. Dla niewymagających nawilżenia na codzień będzie ok. Niestety lubił zapychać pory.
Mało wydajny. Bezzapachowa formuła może niektórych drażnić, ale dla wrażliwców będzie jak znalazł. Opakowanie wygodne, praktyczne, pozwalające wykorzystać krem do końca.

Świetny

Bardzo chwalę sobie dany krem. Stosuję go prawie codziennie. Dobrze nawilża moją skórę. Jest ratunkiem, gdy czuję ze jest zmęczona i sucha. A niestety ostatnio to uczucie towarzyszy mi niemal na każdym kroku. Nie wystąpiły u mnie żadne reakcje alergiczne ani podrażnienia.

Konsystencja jest dosć lekka. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Niemal natychmiast powoduje uczucie nawilżenia. Skóra jest napięte i elastyczna w parę minut.
Formuła zamknięta jest w tubce, z ktorej produkt ciężko wydostać gdy się kończy.Jest dostępny w dwóch wersiach- większej i mniejszej. Duża jest bardzo wydajna (jednak ciężko ją zdobyć) natomiast mała bardzo szybko się kończy i stosunkowo do ceny nie wydajna. Zdecydowanie bardziej opłaca się kupić tą pierwszą wersję. Tuba o mniejszej pojemności starcza jedynie na jakiś miesiąc stosowania.

Cenię go za bardzo dobre nawilżenie, nic poza tym nie robi. Jest to jego podstawowe zadanie, w którym sprawdza się znakomicie. Wraz z żelem z tej serii dopełnia się znakomicie zapewniając odpowiednią pielęgnację dla mojej skóry.

Dobrze nawilża

Krem Ivostin cenię sobie za delikatność,dobre wchłanianie oraz uczucie lekkiego nawilżenia.Nie zapcha skóry,a jednocześnie pozostawia ją w stanie odpowiedniego nawilżenia i odżywienia.Jak na kosmetyk jakości aptecznej ma bardzo korzystną cenę

Niezastąpiony dla skóry mieszanej

Ten krem bardzo mi odpowiada. Był niezbędny w miesiącach, w których walczyłam z trądzikiem zaskórnikowym i praktycznie każdy krem (w tym polecony przez dermatologa) mocno mnie zapychał. Iwostin nawilża skórę, bardzo szybko się wchłania, jest wydajny i w świetnej cenie. Nie widzę minusów:)

Wydajność-5
Zgodność z opisem producenta- 5
Stosunek jakości do ceny-5
Opakowanie-5
Poziom nawilżenia- 5

Jest hipoalergiczny, świetnie nawilża skórę, plusem jest atrakcyjna cena.

Bardzo wydajny

produkt łanie nawilża skórę. Pozostawia ją miekką i odżywioną. krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Pod makijażem wygląda bardzo ładnie. Krem jest bardzo wydajny. Mała ilość wystarczy aby nawilżyć calą twarz. Delikatny zapach kremu jest przyjemny.

Zwykły lekki kremik

Dla mnie jest to zwyczajny lekki krem na dzień, dobrze się sprawdza pod makijaż bo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nie powiedziałabym jednak, że jest to krem dla cery wymagającej. Nie nawilża jakoś spektakularnie - są dni, że po jego nałożeniu nadal czuję ściągnięcie skóry, mimo że nie mam cery suchej. Nie zauważyłam, by łagodził podrażnienia czy wzmacniał skórę.
Jest delikatny, nic złego nam na pewno nie zrobi, ale za wiele dobrego też nie.

Dobrze nawilżający krem

Bardzo dobry krem nawilżający, który to po nałożeniu nie pozostawia tłustej, klejącej warstwy a skóra jest nawilżona przez kilka godzin. Iwostin jest raczej bezzapachowy, przynajmniej ja nie czuję , żadnego przyjemnego zapachu. Zaletą tego kremu jest także to, że nie uczula. Wart polecenia dla tych którzy nie mogą sobie pozwolić na bardzo drogie kosmetyki. Tu mamy bardzo dobrą jakość i stosunkową niską cenę. Osobiście używam go od wielu, wielu lat. Minus opakowanie, by użyć do końca trzeba je rozciąć.

Całkiem dobry

Był to pierwszy prawdziwie nawilżający krem którego zaczęłam używać i dawał dobre efekty, jednak w miarę wzrastania potrzeb mojej skóry przestawał osiągać dobre wyniki.
Nawilżenie które daje jest krótkotrwałe, ale poza tym produkt się dobrze wchłania i bardzo dobrze łagodzi podrażnienia.
Jego cena jest niska więc można spokojnie przetestować go we własnym zakresie bez wyrzutów sumienia.

Ulubieniec na zimę

To nie pierwszy Iwostin w mojej kosmetyczce, każdy świetnie się sprawdził. Gości u mnie głównie zimą, tak polecił mi dermatolog. Jest ciut cięższy niż wersja zielona Iwostin. Bardzo dobrze dba o skórę. Nawilża, regeneruje, zmniejsza ilość wyprysków, a przy tym jest delikatny. Nie ściąga, co jest dla mnie bardzo ważne. Skóra jest miękka. Nie ulega tak łatwo podrażnieniom. Stosuję go głownie na noc. Rano widoczna jest regeneracja skóry. Wypryski są zagojone. Zmiany na skórze są bledsze. Krem działa bardzo dobrze w połączeniu z żelem z tej samej serii. Można je dostać w zestawie w świetnej cenie.

Krem jak krem.

Jako posiadaczka skrajnie suchej i odwodnionej skóry muszę przyznać, że ani ten krem nie pomógł ani też nie popsuł bardziej mojej cery. Nie zapycha, lekki , szybko się wchłania - to na plus. Nie pozostawia także tłustego filmu na twarzy.
Z drugiej strony po nałożeniu go - nadal odczuwam nie przyjemne uczucie napięcia skóry twarzy. Nawet próbowałam nałożyć go jako maskę w znacznej ilości na buzie. Efektem było nieprzyjemne uczucie pieczenia.... Jeśli ktoś potrzebuje nawilżenia ale nie takiego super ekstra szałowego to polecam.

Cena nie adekwatna - dość drogi, ale za to wydajny, Plusem jest to, że jest bezzapachowy.

Ok ale

Krem w miarę dobrze nawilża, nie zapycha, ale nie daje "efektu wow", odżywionej skóry jaki daje jego brat - krem intensywnie nawilżający. Wg mnie warto trochę dołożyć i kupić tamten. Porównywalny do innych kremów za 15/20zł. Konsystencję ma dość rzadką, szybko się wchłania.