Botanics, Organic Face Rosewater Toner (Tonik z wodą różaną)

Botanics, Organic Face Rosewater Toner (Tonik z wodą różaną)

Odświeża i usuwa ostatnie ślady makijażu oraz zabrudzenia. Organiczna damasceńska woda różana oczyszcza bez wysuszania, pozostawiając skórę gładką i miękką.

na pewno nie nic nadzwyczajnego

Kupilam ten odswiezajacy rozany tonik w nowej wersji, czyli w sprayu.. Wszystko sie zgadza, jesli chodzi o opis i dzialanie, wydaje mi sie wiec, ze jest jedynie innowacyjne opakowanie.
Zapach toniku jest dosc intensywnie slodki i rozany w opakowaniu, kiedy jednak spryska sie nim twarz, nie czuc go tak bardzo. Czuc odswiezenie i lekkosc ale nie jest ona bardzo odczuwalna, tak jakby lekko . Mysle, ze jesli chcemy porzadniejszego toniku, ten nim nie jest. Jest on zdecydowanie jednym z tych delikatniejszych, lekko oczyszczajacych i odswiezajacych. Jakos nie wyobrazam sobie,ze mogl on zmyc nawet deliaktny makijaz skory :)
Na wielki plus oczywiscie organiczny sklad i woda rozana. Na minus, niestety, alkohol w skladzie.
W wiekszosci przypadkow mnie nie podraznia (skora sucha), jednak sa chwile, kiedy mam lekko zaczerwieniona i wyszuona twarz po tej wodzie...
Generalnie jest to przyjemny gadzet do lekkiego odswiezenia twarzy, z pewnoscia latem, ale ciezko mi go polecic do prawdziwej i kompletnej pielegnacji twarzy.. Jest on zbyt lekki na miano toniku i zdecydowanie taki sobie jako woda rozana. Jego dzialanie naprawde wydaje mi sie znikome..
Mysle,ze nie kupie ponownie ze wzgledu na zaw alkoholu, o wiele lepiej juz chyba kupic tanszy tonik Garniera bez zapachu i alkoholu w skladzie, do ktorego wroce po tym..

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 75% zuzycie 1-go

łał

Wszystko w jednym czyli tonik, płyn minceralny i woda różana. Kupiłam w zastępstwie toniku którego akurat Boots nie miał na składzie i... zakochałam się w tym produkcie:-)
Duża, przezroczysta butelka ( widzę co tam jest i czy mętnieje), świetne zakręcane zamkniecie ( mam pewność że nie otworzy się w walizce a nie raz miałam takie problemy z innymi produktami wodnistymi:-///).
Fajny zapach i delikatne działanie. Mam suchą wymagająca cerę a ten tonik nic a nic mnie nie podrażnia. Świetnie odświeża, można nawet oczka trzeć!
Pół gwiazdki mu urywam bo lubię toniki mocniej nawilżające, poza tym ten już nie ma wad:-)))

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka było

bardzo dobry

Tonik prosty w skladzie, niestety zawiera alkohol, ale podobno gliceryna rownowazy jego wysuszajace dzialanie.

Tonik pieknie pachnie, odswieza, rozswietla, nie wysusza mojej i tak suchej skory.

Jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: zamiennie z innymi

nie przekonał mnie

Bardzo lubię kosmetyki produkowane przez Bootsa i jak tylko wypatrzyłam ten tonik na sklepowej półce, to od razu wylądował w moim koszyku :)

Niestety trochę się na nim zawiodłam.
Przede wszystkim zapach - jest mocno podbity alkoholem i średnio przypomina wodę różaną.
Odświeża dobrze cerę, ale lepiej nie stosować go gdy skóra jest podrażniona. Wszystko zaczyna wtedy piec :(
Plus za wydajność i fajny wygląd opakowania.
Zamknięcie (zakrętka) jest jednak mało poręczne.

Używam tego produktu od:przez parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

rozczarowanie

Kiedy mieszkałam jeszcze na stałe w Polsce uwielbiałam hydrolaty, szczególnie różany:) Z tęsknoty za nimi kupiłam ten tonik, bo wydawało mi się, że skoro jest "organic" to będzie bardzo je przypominał. Niestety nie przestudiowałam przed zakupem składu i zaskoczył mnie alkohol, zwłaszcza, że jest dość wyczuwalny w zapachu i to mi przeszkadzało.Tonik oczyszcza skórę z resztek makijażu, odświeża ją , ale także nieco ściąga i nie łagodzi podrażnień. O nawilżeniu nie ma mowy.Może byłby dobry dla cery tłustej, ale na pewno nie dla normalnej, przesuszonej czy podrażnionej.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 m-ca

Faktycznie dobry:)))

O ile muszę się przyznać że Z ZASADY szerokim łukiem obchodzę półki z produktami oznakowanymi jako "organic" - kolejny sposób na wyciągnięcie większej kasy z kieszeni radośnie ogłupionego konsumenta za dokładnie taki sam produkt - to uległam w przypadku tego produktu wizażowym namowom (i punktom bonusowym na karcie Boots:P zresztą mimo iż oznakowana jako organic - nie mylić z organic :P - ta seria jest dość tania). Tonik bardzo przyjemny - moja skóra nie odczuwa obecności alkoholu w składzie (zresztą, alkohol mi nie szkodzi na cerę, no może spożywany by szkodził, ale nie spożywam;) - dość ładnie pachnie różami, przede wszystkim super się wchłania i świetnie wygładza i rozjaśnia cerę. Wydajny nie jest, ale mnie to odpowiada bo mam sporo tonikowych zapasów. A do tego pewnie jeszcze wrócę nie raz:)))Używam tego produktu od:paru tygodni

Dobry

Przyzwoity tonik. Plus za ladny zapach i naturalny sklad (90%). Dodam tylko, ze ma w skladzie alkohol i nie polecam suchym cerom. U mnie sprawdza sie, dobrze oczyszcza, ale nie az tak doglebnie jak Clinique 3. Wydajny.

Oceniam na 3,5 gwiazdki. ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: wciaz to samo

Super!

Po wielu probach trafilam na swoj tonik. Doskonale tonizuje i nawilza twarz.
Nie ma mowy o uczuciu sciagnienia skory jak to bylo w przypaku stosowanych ostatnio przeze mnie tonikow. Po prostu po uzyciu go mam to przyjemne uczucie, ze moja skora go lubi. No i ten bajeczny zapach.... Wyraznie wyczuwalny a jedbak nie agresywny.
Polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

cudowny

Cudowny tonik, składający się z naturalnych wyciągów roślinnych. Dokładnie oczyszcza i wygładza. Po użyciu skóra jest aksamitna w dotyku,rozświetlona. Tonik ma przepiękny zapach olejku różanego, który jest dość intensywny, więc bałam się podrażnienia. Jednak tonik najwyraźniej służy mojej bardzo wrażliwej skórze. Żałuję, że kosmetyki bootsa nie są dostępne w Polsce. Ten tonik będzie jednym z kilku kosmetyków, odkrytych przeze mnie w Irlandii, za którymi będę tęsknić w Polsce...Używam tego produktu od:2 mies