Laboratorium Kosmetyczne AVA, Krem - serum rozjaśniający cienie pod oczami

Laboratorium Kosmetyczne AVA, Krem - serum rozjaśniający cienie pod oczami

Krem - serum na cienie pod oczami spłyca zmarszczki, zmniejsza cienie, wzmacnia naczynka.

Skutecznie działa dzięki unikalnej kompozycji peptydów i substancji aktywizujących usuwanie pigmentów odpowiedzialnych za ciemną barwę cieni pod oczami. Systematyczne stosowanie kremu powoduje, że nieestetyczne cienie ulegają wyraźnemu rozjaśnieniu. Krem również spłyca zmarszczki mimiczne, dzięki efektowi relaksowania mięśni. Poprawia napięcie naskórka. Odżywia i regeneruje. Zapobiega utracie wody poprzez odbudowę naturalnego płaszcza lipidowego. Polecany do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami, szczególnie dla osób chcących rozjaśnić szare cienie wokół oczu.

a ja mu dam 3 gwiazdki

Może nie jest to mój niezbędnik, może nie jest bardzo ekskluzywny i pomocny, ale napewno nie szkodzi. Po pierwsze w ogole nie podrażnia! szok. Jak na kosmetyk w zasadzie drogeryjny, bo kupiłam go w rossmanie na -40 procent na pielęgnacje, nie zapłaciłam dużo.

Po pierwsze- nawilża i wygładza skóre pod oczami
po drugie nie podrażnia
i po trzecie- szybko się wchłania.

Nie niweluje cieni, niestety ja chyba mam nie niwelowalne te cienie, naczynek też nie wzmacnia, ale miło mi się go używa.
Kupić już go nie kupię, ale to miłe zaskoczenie. Na wypróbowanie i na pierwsze oznaki starzenia będzie jak znalazł.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

nic się nie stało

Mam zawsze spore cienie i opuchliznę, której chętnie bym się pozbyła na dobre. Ideałem byłoby znalezienie czegoś, co da efekt jak złote płatki z kwasem hialuronowym Prestige, ale w zamian za regularne stosowanie efekt ten będzie trwały.

Niestety, Ava nie spełniła moich oczekiwań.
To taki sobie lekki kremik, który w niczym nie szkodzi, ale też nie bardzo pomaga, chociaż stosowałam go konsekwentnie codziennie rano i wieczorem aż do jego końca (mimo że pompka nie radzi sobie z wydobyciem kremu z dna).

Z cieniami i opuchlizną nie zrobił nic, a jeśli jest jakaś różnica, to taka, która mieści się w granicach błędu w pomiarze albo wynika z myślenia życzeniowego. Główna funkcja, do której krem jest przeznaczony, nie została spełniona, szkoda więc wydawać na niego pieniądze. Jedyne, co dostaniemy, to odrobina nawilżenia oraz satysfakcja na myśl, że próbujemy coś zrobić z cienami...

Nie szkodzi, nie podrażnia, pachnie nieutralnie, więc niech już ma tę jedną gwiazdkę.

szkoda zachodu

Kupiłam na próbę, dla odmiany po kremach z Oriflame i nic dobrego z tego nie wyszło.

Nie powiem, czy spłyca zmarszczki, bo jestem młoda, ale też nie zauważyłam żadnych zmian w tych drobniutkich jakie mam. Kremik nie poradził sobie z moimi cieniami i opuchnięciami z rana. Ponadto nie wiem czemu niby to ma być serum- nie zauważyłam efektu szybkiego poprawienia stanu skóry. Długo się wchłania, jak za szybko nałożę podkład ( <10 min) to roluje się w okolicach oczu. Nie uczulił i nie podrażnił. Ma lekką konsystencję. Delikatny zapach. I duży minus za opakowanie, jest pompka ale i tak na dnie pozostała spora ilość kremu ( prawie centymetr), musiałam potem wygrzebywać go patyczkiem.

Dla mnie ten kremik to pomyłka. Nie robił nic poza nawilżeniem (pomimo obietnic na opakowaniu), a dla mnie to trochę za mało. Na szczęście nie wydałam dużej sumy na niego.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

niestety

Może i nawilża, koi itp - ale z cieniami nie robi nic, nie rozjaśnia ich w ogóle. Dla osób, które nie mają jakichś szczególnych problemów z siniakami, na pewno może służyć do codziennej pielęgnacji. Dla mnie bezużyteczny.

Doskonały na cienie

Przetestowałam wiele kosmetyków mających rozjaśnić cienie pod oczami i jedynie krem Ava spełnił moje oczekiwania. Oceniam go jako KWC głównie pod tym kątem.
Zaznaczam jednak, że efektu nie uzyskałam ekspresem po części jednego opakowania (producent również zaznacza &quot;Systematyczne stosowanie...&quot; )

+ wzmocnił naczynka i bardzo zmniejszył moje cienie pod oczami (a miałam wielkie siniaki!), pięknie rozjaśnił skórę
+ świetnie się wchłania, można go więc stosować pod makijaż
+ jest bardzo wydajny
+ posiada przyjemną konsystencję lekkiego kremowego serum
+ ma bardzo przystępną cenę
+ szklana buteleczka z dozownikiem spełnia wymogi estetyczno - higieniczno - praktyczne
+ delikatnie spłycił zmarszczki (za &quot;delikatnie&quot; nie mogę stawić &quot;-&quot; przecież to specyfik głównie na rozszerzone naczynka, a nie &quot;walec&quot; na zmarszczki mimiczne)

Ocywiście jeżeli ktoś posiada przebarwienia chorobowe, to żaden specyfik nie zlikwiduje ich całkowicie, chorobę trzeba leczyć. Ava wzmocni jedynie naczynka.

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam ;)
Ilość zużytych opakowań: 4 + 1/2

Przeciętniaczek

Zacznę od tego, że mam spoooore aturalne ;) cienie pod oczami. Nie wiem, czym to jest spowodowane (może wyjatkowo cieniutka skórą??), ale wiele osób w mojej rodzinie tak ma. Nie wiem więc czy jestem dobrym testerm do tego kremu, ale cóż...

kremik ma baaardzo lejąca konsystencję, co na początku uzywania policzyłam mu na plus. Świetnie się zachowuje pod makijażem - za to gwiazdka. Jest dość wydajny i ma miłe opakowanie oraz cenę - za to gwiazdka. Wchłania sie bardzo dobrze, az nawet za dobrze bo po chwilimoja skóra jest juz sucha :| I za to gwiadka mniej. Ogolnie - cienie byc może mam delikanit mniejsze (szału nie ma, ale troszkę poprawy jest),ale co do jego działania przeciwzmarszczkowego - zapomnijcie!! Wieczorem miałam głębokie zmarchy z wysuszenia codziennie. Teraz uzywam go jako bazy po tłustsze kremy (mustela i Frei) i tu się sprawuje nieźle. Stosowany dwa razy dziennie daje własnie jakis taki lekki efekt wybledzenia cieni. Mam na tyle sucha skóre wokół oczu, że mogę sobie na to pozwolic, więc pewnie będę go stosować jako baze pod cięższe kremy. Kiedys słuzył mi do tego DDML, ale AVA przebija go cenowo (BTW, konsystencja jest jak dla mnie troche rzadsza niz DDMLa).

Jeśli ktos ma cienie po nieprzespanej nocy - może zadziała, jeśli z innych powodów - nie sądzę. I radzę omijac szerokim łukiem przy zmarszczakch, bo tu nie tylko nie pomoże, ale i możliwe że zaszkodzi. :-)

Ilość zużytych opakowań: 1/2