Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżający antybakteryjny `Długotrwały efekt matujący`

Krem nawilżający `Długotrwały efekt matujący` jest przeznaczony do skóry mieszanej lub tłustej, która się błyszczy. Jego formuła z glinką, cynkiem i czynnikiem antybakteryjnym matuje skórę, pochłania i reguluje nadmiar sebum. Skóra na długo pozostaje czysta, matowa i dobrze nawilżona, bez efektu tłustości.

Skład: Aqua, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Montmorillonite, Glyceryl Stearate SE, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearyl Alcohol, Zinc PCA, Camphor, Carbomer, CI 42090, Disodium EDTA, Niacinamide, Octyl Methoxycinnamate, Panthenol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Triclosan, Xanthan Gum, Methylparaben, Chlorphenensin, Butylparaben, (B3684/1)

Cena: 12zł / 75ml

/e/

Mógłby być lepszy

Lubie kosmetyki Garniera, jednak ten mnie troche rozczarowal.

MINUSY
- nie matuje, a jak tak to na baaardzo krotko
- lepi sie
- konsystencja jest dosc dziwna
- pod makijaz sie nie nadaje, bo sie roluje
- nie pomaga w walce z pryszczami

PLUSY
+ wydajny
+ ladnie pachnie
+ tani
+ nie uczula
+ nie podraznia

Katastrofa

Przez pierwsze dni używania było ok ale niestety potem zaczęły się problemy. Spowodował u mnie straszne zaskórniki z którymi nie mogłam sobie poradzić przez jakiś czas. Po nałożeniu na twarz lepił się strasznie. Zapach też nie było powalający. Nawet nie dałam rady go skończyć więc wylądował w koszu

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Jak dotąd najlepszy!

Używam tego kremu już od kilku dobrych lat i bardzo bym się zmartwiła, gdyby nagle zechcieli go wycofać. U mnie sprawdza się najlepiej ze wszystkich dotąd wypróbowanych kremów matujących. Stosuję go tylko na dzień pod makijaż. Co prawda podkład rozprowadza się na nim troszkę tępiej, ale nie przeszkadza mi to, ponieważ podkład się nie roluje, nie tworzy maski itd.
Efekt matu utrzymuje się kilka dobrych godzin. Nie zauważyłam (chyba - bo nie obserwowałam tego), żeby długofalowo pomagał cerze w ograniczeniu wydzielania sebum - raczej działa doraźnie. Nie zapycha mnie.
Poza tym wygodne w aplikacji opakowanie i estetyczne (nie trzeba wkładać paluchów, żeby wybrać krem), wydajny i w przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

zdecydowanie godny uwagi!

Swoją przygodę z tym kremem rozpoczęłam, kiedy miałam dośc mocno przesuszoną cerę wszelkimi możliwymi kosmetykami do cery tłustej i mieszanej, z jaką borykam się na codzień, które niestety ale w głównej mierze działają wysuszająco...;/ Wtedy to pojawił się on i zdecydowanie spełnił moje oczekiwania! Poprawil stan nawilżenia, wyglądu, ładnie zmatowił na parę godz i co najważniejsze nie zauważyłam, żeby dodatkowo przyczyniał się do powstawania kolejnych wyprysków! :) Jest lekki, o delikatnej przyjaznej konsystencji i bez wyczuwalnego zapachu, o pojemnośći 75ml, za niewielkie pieniądze i dostępny w większych drogeriach :) Zdecydowanie polecam!!! :D

efekt matt krótkotrwały

Używałam go ładne kilka lat temu ale dobrze zapadł mi w pamięci. Kupiłam skuszona namowami koleżanki która strasznie go wychwalała. Drogi nie był więc długo na zakup nie czekałam. Pierwsze wrażenie robi dobre. Bardzo estetyczna tubka, wybujałe obietnice producenta. Pierwsza aplikacja nie była udana bo wystarczy wziąć ciut więcej kremu i zaczyn a się rolować na skórze. Zapach nie był przyjemny- ostry i męczący.
Po już udanej aplikacji ładnie zmatowił skórę niestety efekt zniknął po niespełna godzinie. Wtedy świeciłam się jakbym nie miała go na sobie. Strasznie pozatykał mi pory przez co męczyłam się z zaskórnikami.\\Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bez rewelecji

Moja cera jest bardzo tłusta, a co za tym idzie potrzebuję skutecznego kremu matującego, ten niestety się nie sprawdził. Podoba mi się jedna jego działanie nawilżające. jest w sam raz pod podkład.

Plusy:
- nawilżenie
- zapach
- wydajność
- opakowanie

Minusy:
- słabo matuje
- cena

świetny na problem z matem

Używam tego kremu od kilku lat i powiem szczerze, że jest świetny, jest to pierwszy krem, który nie będąc podkładem idealnie zapobiega świeceniu się cery:
+ cena, adekwatna do pojemności,
+ lekki, łatwo się rozprowadza,
+ przyjemny zapach,
+ długotrwale matuje ! (brak efektu maski),
+ wydajny,
- zatyka pory (niestety ;( )
- ciężko go dostać.

Używam tego produktu od: ponad trzech lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Do niczego się nie nadaje

- zapycha
- ma nienaturalny błękitno-szary kolor
- nie wchłania się! (gdy wieczorem używałam toniku na waciku nadal pozostawała błękitno-szara maź)
- nie nadaje się pod makijaż - roluje się
- nie zauważyłam efektu matu
- nie wart swojej ceny

NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Ukradłam i jestem dumna! :)

Od dawna używam, gdy zobaczyłam u chłopaka, że ma krem, a jechałam na wakacje "only for ladies" - zabrałam i się cieszę! :)

+zawsze tak samo dobry
+zamyka pory na długo
+ doskonale matuje
+ codziennie i nie wysusza
+hamuje sebum na długo
+pod makijaż polecam, dla osób które nie potrzebują nawilżenia
+nie ma efektu ściągnięcia
+wydajny

Doskonały dla problematycznej cery. Zawsze niezmiennie daje sobie radę ze wszystkim.

Używam tego produktu od: początku pojawienia się na rynku
Ilość zużytych opakowań: wiele

Super!

Używam go od dość dawna, mam cerę mieszaną. Stosowałam go na dzień i na noc lecz teraz tylko na dzień.

Plusy:
+ matuje i zmniejsza wydzielanie sebum
+ lekki
+ nie zapycha
+ nawilża
+ wydajny

Minusy:
- dostępność
- zapach jest taki niby ogórkowy ale czuć alkohol..
- właśnie ten alkohol w składzie.. ale to chyba dzięki niemu jest matujący
- ciężko wykończyć go do końca, trzeba rozcinać tubkę bo zostaje tam naprawdę duuuużo kremu
- po nałożeniu mam lekkie uczucie ściągnięcia skóry

Ogólnie to na razie nie znalazłam lepszego kremu na dzień i będę go używać. Polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Mój Ci on

Bałam się że go w Pl nie kupie, nie było w okolicy u mnie to kupiłam z 5 w De z kwasem salicylowym Xd uwielbiam. dzięki nie mu nie mam kompleksów zawsze mnie coś zapychało no a obecnie nawet używam podkładu, mieszam kropelke kryjącego z AA i krem i ....extra Kocham go ! aby być pewną ze się spisze jak mam ważne spotkanie nakładam go 2 raz i sie nie stresuje ze się będę świecić.

plusy
+matowi
+ świetnie nawilża
+Nie zapycha
+super tubka

minusy
- u mnie mniejsza dostępność niż zwykle

Używam tego produktu od: 4-6 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Ma zalety i wady

Odstawiłam ten krem.

ZALETY:
+ dobrze matuje (na około pół dnia)
+ lekki, szybko się wchłania
+ świeży zapach

WADY :
- ściera się, kiedy chcę nałożyć podkład
- po kilku dniach stosowania pojawiły mi się wypryski

Za efekt matujący dałabym 5, ale za pogorszenie stanu cery daję 3,5.

[Obecnie używam Soraya So Pretty Morelowy Krem Matujący]

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1